Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Имам нужда от мнение

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
azazzel
Зарибен

Брой мнения : 204
Registration date : 06.02.2009

ПисанеЗаглавие: Имам нужда от мнение   Чет Юли 30, 2009 3:06 pm

http://4storing.com/0s5n64/0b705b065f6949a292725b296f0cdf15.html

Ако някой може да гледа репа и да каже кой си изигра героя най-добре, че спорим с 1 приятел кой е играл най-добре.
Върнете се в началото Go down
Cherkezov
Форумен маниак

Брой мнения : 528
Registration date : 20.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Имам нужда от мнение   Чет Юли 30, 2009 3:51 pm

azazzel написа:
http://4storing.com/0s5n64/0b705b065f6949a292725b296f0cdf15.html

Ако някой може да гледа репа и да каже кой си изигра героя най-добре, че спорим с 1 приятел кой е играл най-добре.
Само от вашия тийм ли ?
azazzel
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Имам нужда от мнение   Чет Юли 30, 2009 4:03 pm

цялостно
NicerQ
Новак

Брой мнения : 38
Registration date : 16.03.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Имам нужда от мнение   Чет Юли 30, 2009 11:47 pm

Най-ориентирано от scourge игра axe-a, от сентинел sp-то, като при warlock и enigma имаше проблясъци на адекватност. Item buildovete ужасни, сигурно така е било и с магийте, пика няма да го коментирам : ).
azazzel
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Имам нужда от мнение   Пет Юли 31, 2009 12:10 am

Кажи ми Item build-a какво ми е грешно на сп-то?
phase, basil, meka, wards, port ми е основата, а от там на татък са ситуациони предмети, като избор имам между орхидея, некро, хекс и дезо. Избрах некро заради точките на статс и демоните, които са ми доста полезни и за пуш и за спиране на даггер и за виждане на невиди и аурите, мисля че направих добър избор. След това взех хекса, но играта беше приключила за нас.
Cannibal
Форумен маниак

Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Имам нужда от мнение   Пет Юли 31, 2009 8:41 am

Гледах репа на 2х скорост и е напълно вероятно да съм изпуснал нещо(за което се извинявам), но все пак ще дам нуубското си мнение ^^

Според мен грешно си разпределихте предметите. Ти имаше такъв летящ старт, че можеше да играеш като дпс(което ще рече с мейн хекс, ПБ и десо например) Бяхте оставили Уарлока без съпппорт предмет, в името на рефрешера, което също е грешка според мен. Лешарк се вживяваше доста и "обираше" често противниковите герои-това беше и най-голямата му изява. Пъка с ПТ и Блъдстоун(около 50мин изкаран) няма нужда от коментар(поне имаше що-годе цветущи ругатни). 2ма души от противника направиха БКБ при наличие на Омни - това не говори добре и за тримата. Вайпър имаше...интересен билд(нещо като манджа с грозде). Закратко Омни беше моят идол, поне докато се разхождаше с бууутс йф елвениш в продължение на 10+ минути(също но комент). Акс игра добре, що се отнася до предметите, но си личешее че не се комбинира с ЦМ по най-добрия начин. СК така и не взе дагер.
Цитат :
phase, basil, meka, wards, port ми е основата, а от там на татък са ситуациони предмети, като избор имам между орхидея, некро, хекс и дезо.
твоята грешка беше, че имаш твърде голяма основа преди дпс. Тоя десолатор като последен предмет ли го смяташ!? Некробук и Мек има кой да направи, да слага чочки също. На Ринга слисъла не го разбрах.
Цитат :
Според мен грешно си разпределихте предметите.
меката можеше да я прави Енигма - все пак бяхте 2 хийлъра долу а с горните 2ма не се виждахте често. Ти нямаш някаква фрапираща нужда от мек, за разлика от Еньо, на който все не му достигаше кръв. А неговия билд опира до дагера. Уардс би било добре да слага Уарлок или Пък.
Колкото до въпроса ти... ТИ игра най-добре, но не най-правилно.
NicerQ
Новак

Брой мнения : 38
Registration date : 16.03.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Имам нужда от мнение   Пет Юли 31, 2009 10:45 am

Ще то отговоря накратко, нямахате damage dealer, като при тази ситуация трябваше да сте ти или warlock-а(да направите някакви итеми като десо/буриза/мкб) колкото и нестандартно да е, съсредоточавайки правенето на меки хексове рефрешери бла бла, нямаше кои да убива axe, viper, omni и в крайна сметка и неадекватния санд, който извади някакви итеми. Мисля че ми следиш мисълта. Leshrak-а МОЖЕШЕ и да изкара играта евентуално ако имаше правилните итеми, ако беше играл добре и енигмата беше пуснала хубава дупка etc etc. Arcane ring rlz де. Puck-а и той излязъл от някой филм с bloodstone-a и ходеше като муха без глава.
azazzel
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Имам нужда от мнение   Пет Юли 31, 2009 1:29 pm

Еми разбрах ви забележките. Не смятам, че е грешка да нямаме керри понеже сме тръгнали на идея за игра в рамките на 25-35 мин (което не се получи заради простото ни мотаене и лошия тайминг в отборните битки). Като за тези 35 мин нищо не направихме аз отписах играта и просто не сметнах за нужно да се мъча на лейт с деззъл да бия вайпър. Ward-овете бъдете сигурни, ако не ги купувах аз нямаше кой да ги вземе (просто играчите, с които играх щяха да кажат за какво са ни wards).
Канибал дезото не ми е последен предмет, той ми е опционален след основните, тоест можех да тръгна на басил, стик, мека, фейс буутс (което се събира за около 20 мин) мога веднага да почна на дезо.

Иначе мерси за отделеното време и коментарите. Спора беше между мен и вайпъра, мога да приема, че аз съм играл по-добре :) .
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Имам нужда от мнение   Пет Юли 31, 2009 2:19 pm

Цитат :
Не смятам, че е грешка да нямаме керри понеже сме тръгнали на идея за игра в рамките на 25-35 мин
Е да ама не(ясно ти стана нали). За да изнесете 20-30мин трябва да има доста голяма разлика, която много рядко ще е налице. И дори така да е, не пречи да се подсигуриш и за по-късна игра(в каквато ще играете доста често)
Десо мн по-рано се прави, ако изобщо ще се прави.
Значи спора е бил м/у теб и Вайпъра с 3те орба...
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Имам нужда от мнение   Пет Юли 31, 2009 4:52 pm

Целта е играта да свърши рано, не да се чудите как да направите някой съпорт кери ;) По едно некро сичките и инфернала и после tower dive xD
http://www.spamFORlife.com
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Имам нужда от мнение   Пет Юли 31, 2009 6:02 pm

McMarto написа:
Целта е играта да свърши рано, не да се чудите как да направите някой съпорт кери ;) По едно некро сичките и инфернала и после tower dive xD
Ако винаги ставаше толкова лесно(не отричам че понякога става) всички щяха да играят така. Мн зор срещу по-сериозен отбор...
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Имам нужда от мнение   Пет Юли 31, 2009 6:13 pm

незнам само при мене ли е но открай време нямам нормална игра (тоест противници на средно и над средното ниво на игра както и такива съотборници) която да е била под 40 минути...
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Имам нужда от мнение   Пет Юли 31, 2009 6:39 pm

не е само при тебе, но мястото за обсъждане по тази тема не е тук
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Имам нужда от мнение   Пет Юли 31, 2009 7:42 pm

Но с камикадзето нали видя кога свършвахме игрите като играх сериозно. За 15 мин.
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Имам нужда от мнение   Пет Юли 31, 2009 8:17 pm

май е била без мене тая игра :lol:
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Имам нужда от мнение   Съб Авг 01, 2009 4:27 pm

Cannibal написа:
май е била без мене тая игра :lol:
Е не беше ли ти north_kras ?! Дето камикадзето беше Ликан гора, а аз бях DP.
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Имам нужда от мнение   Нед Авг 02, 2009 6:54 pm

е може да съм мигнал нещо shock
ПП:играта свърши 20+ мин при положение че играем 4+ познати срещу 4+ ретарда без грам тиймплей.
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Имам нужда от мнение   Нед Авг 02, 2009 9:10 pm

На 18 мин бяха с бутнати бараки, още преди това играта беше решена още към 15 мин.
Освен това бяхме трима познати, защото аз другите не ги познавах xD А и оня team.еди_кво_си хич не игра.
Да не говорим, че едната игра камикадзето стоеше афк.
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Имам нужда от мнение   Нед Авг 02, 2009 9:41 pm

то това не променя нищо относно ретардите...
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Имам нужда от мнение   Нед Авг 02, 2009 10:07 pm

Cannibal написа:
то това не променя нищо относно ретардите...
Е нали за пуб игри говорехте, там друго няма.
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Имам нужда от мнение   Нед Авг 02, 2009 11:39 pm

не точно
Cherkezov
Форумен маниак

Брой мнения : 528
Registration date : 20.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Имам нужда от мнение   Пон Авг 03, 2009 1:14 pm

azazzel написа:
Еми разбрах ви забележките. Не смятам, че е грешка да нямаме керри понеже сме тръгнали на идея за игра в рамките на 25-35 мин (което не се получи заради простото ни мотаене и лошия тайминг в отборните битки). Като за тези 35 мин нищо не направихме аз отписах играта и просто не сметнах за нужно да се мъча на лейт с деззъл да бия вайпър. Ward-овете бъдете сигурни, ако не ги купувах аз нямаше кой да ги вземе (просто играчите, с които играх щяха да кажат за какво са ни wards).
Канибал дезото не ми е последен предмет, той ми е опционален след основните, тоест можех да тръгна на басил, стик, мека, фейс буутс (което се събира за около 20 мин) мога веднага да почна на дезо.

Иначе мерси за отделеното време и коментарите. Спора беше между мен и вайпъра, мога да приема, че аз съм играл по-добре :) .
Ако спора е между теб и вайпъра,разликата е само в това,че ти имаш по-добър усет за ситуациите.Там, където те гонеше през целия мап,той постъпи доста тъпо.От друга страна и двамата имахте пропуски в билдовете и лошо позициониране в отборните битки.Като цяло много слаби индивидуални умения на играчите.Енигмата,crix и puck бях лидери от тая гледна точка.И според мен беше голяма глупост да изберете puck и warlock.Има доста по-добри алтернативи, ако искате играта да завърши за 20 мин
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Имам нужда от мнение   Today at 9:18 pm

Имам нужда от мнение
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1