Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

fw morf

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
React1ve-
Форумен маниак

Брой мнения : 414
Registration date : 12.01.2008

ПисанеЗаглавие: fw morf   Сря Авг 19, 2009 3:35 am

http://www.dotaparser.com/index.php/replay/view/86961/ яка игра показва колко e силен морфа с скила replicate и яки team battles
ПС:за друг път пиши на кирилица !
Върнете се в началото Go down
Cherkezov
Форумен маниак

Брой мнения : 528
Registration date : 20.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: fw morf   Нед Авг 30, 2009 2:13 pm

Играта не е особено яка .... много слаба игра от доста от играчите.Забележи само предметите на някои от тях в 60-тата минута от играта(например warlock).Justpwned! ne znae kakvo e cog ,tide си пуска улта когато му падне и също нямаше никакви предмети...Morph-а не трябваше да прави BoT и дори diffusal беше доста грешно решение.Можеше да е неубиваем с lifesteal(а и илюзиите не точат мана).Спектрето без особено скъпи предмети си го биеше както си иска.Само swap-ването беше добро,но доста подло като ход,пък и никога и не се сети да използва replicate за атака(освен един път за бутане на кула...)

П.С: Btw гледам са те баннали нещо за лефтване от hlr ... Отделно гледах някакъв риплей ,дето ти беше lion със стат 9/9 накрая.На 60-тата минута от играта ти имаше phase boots + bracer + tp .... Май не ти се случва често да биеш, а ?
React1ve-
Форумен маниак

Брой мнения : 414
Registration date : 12.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: fw morf   Нед Авг 30, 2009 3:36 pm

манатата е за пуш а дифф за дмг и по лесен килл единствения добур ботуш за морфа е БоТ-а други сичко сукс .А това че сам леавнал някакфа игра незначи нищо.Леавнах за да играя кланлар.А за тоя скриин 9-9 лион не се сещам но няма нищо срамно да нямам итеми с лион като сам супорт герои сигурно тоя скриин е от някоя лига или кланлар.Ся кажи си ника плз
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: fw morf   Нед Авг 30, 2009 5:09 pm

Всъщност на морф ако имам пари и аз бих взел БоТ :lol: бтв така седят нещата и с почти всички герои.
btw replicate се ползва като escape meka и за танкване с радианс.
http://www.spamFORlife.com
Cannibal
Форумен маниак

Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

ПисанеЗаглавие: Re: fw morf   Нед Авг 30, 2009 7:00 pm

черкез по-добре научи ролите на отделните герои в една игра и тогава давай оценки за играта/статса/предметите им. И това което би било още по-добре да направиш, е да си кажеш ник/да дадеш реп/да играеш с някого.
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: fw morf   Пон Авг 31, 2009 9:25 am

Ролите зависят от другите герои.Откога morph не може да бъде carry?Особено при разпределението им в тоя риплей,не виждам кой друг би бил.И откога на carry се взима BoT?По-добре ти научи най-успешните начини за игра с даден герои и тогава обсъждай.Че то по твойта логика всеки герой с манта става пушер :lol: Ще играя с някога,когато се навият,а не виждам ти да си изявил желание... само гледаш другите да изложиш,а :lol:
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: fw morf   Пон Авг 31, 2009 10:09 am

Изобщо не ти говоря за ролята на морф. става дума за изцепката ти относно Лион.
Морф е много добро кери, при това се играе точно с БоТ - най-добрия ботуш който може да си позволи. А нима герой с манта не може да пушва, това ли искаш да кажеш? И без да играеш с някого можеш да постнеш риплей или да дадеш ник. Марто много отдавна изяви желание да играе с теб, но доколкото разбирам или почваш нова игра, или си много зает до преди полунощ shock
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: fw morf   Пон Авг 31, 2009 10:37 am

"Изцепката" относно Lion ,не е никаква изцепка.Това са 60 минути игра и никакви оправдания за съпорт с wardove не могат да извинят мизерните му айтъми.Дори не слагаше редовно.Че то само от income,towers и hero kills трябваше да има поне един hex или shiva,които по случайност са съпорт айтъми и би трябвало да ги има.То и мирана е ganker и не е carry, но на 60 минута има предмети колкото всички в отбора.Всичко е до умението на играча.BoT не е най-добрия ботуш,който може да се позволи-това че е най-скъп нищо не значи-то и SnY е доста скъп,но не е най-ефективния за цената си (по-ваши думи).Герой с манта може да пушва,но герой с +250 дмг и огромен aspd може да пушва още по-добре.Следиш ли ми мисълта?Пък и си има ескейп мека,не му трябват изюзиите дори за тая цел.Марто изяви желание след като аз изявих и го чаках 1 месец да се върне от някъде си, и по принцип не обичам да играя през деня,дори да не съм зает-светлината и данданията убиват добрите игри.Други си е вечер на спокойствие.
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: fw morf   Пон Авг 31, 2009 12:30 pm

Лион 60 мин трябва да има meka, няколко брейсъра и БоТ/ПБ. Повече не му и трябва.
А БоТ е най-добрия ботуш в играта, друг е въпроса, че не всички могат да си го позволят, затова и не се прави рано или просто не се прави на половината герои, не и откакто може да бъде заместен с ПБ в началната игра.
П.С.: Аз изявих желание половин месец преди края на учебната година и още тогава казах, че свършвам даскало и отивам да бачкам. ОТ друга страна съм си у нас от цял месец, че и повече, но ти пак не си ми дал час и дата. Казах ти, че ако толкова държиш да играем вечер, ще играем, но това изглежда пак не те устройва. Айде казвай най-накрая (пък ако искаш ще играем 2в2 вс теб и камикадзето, че да му компенсираш слабите умения :lol: )
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: fw morf   Пон Авг 31, 2009 1:21 pm

Това да имаше, нямаше да му се смея,но phase+ 1 bracer е просто .....
BoT не е най-хубавия ботуш в играта,защото не може да се обобщи просто така.3-те са за различни цели,но като цяло pt дава най-много за цената си.Аз съм навит да ни пробравте с камикадзето,но ти с кой ще играеш.С cannibal може би ? :lol:
NicerQ
Новак

Брой мнения : 38
Registration date : 16.03.2009

ПисанеЗаглавие: Re: fw morf   Пон Авг 31, 2009 1:44 pm

@Cherkezov пиши ми ПМ кога и къде искаш да играем 1в1, 2в2, 5в5 w/e
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: fw morf   Пон Авг 31, 2009 2:21 pm

Черкез, повече от сигурен съм че си навит да се пробваш с камикадзе, но съм също толкова сигурен, че той не е толкова навит да се пробва с теб.

support NicerQ
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: fw morf   Пон Авг 31, 2009 2:25 pm

Протата не подбират,защото не разчитат на другия да им изкара играта,така че не ме интересува с кой съм.А ти от друга страна доста умело избягваш предизвикателството.NicerQ,чакай си реда, първо е марто.
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: fw morf   Пон Авг 31, 2009 3:02 pm

засега игра избягваш единствено ти
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: fw morf   Пон Авг 31, 2009 3:50 pm

@Cherkezov:
Всъщност ward-овете който ги поставя, може да няма дори и мекансм в 40 минута ... ако бива убиван всяка битка, просто няма как да го направи, ако не е във всяка битка, значи не е добър, а това дали умира или не, рядко зависи от него.

@Marto
От онази сряда съм без компютър и си седя на лап-топа, компа беше на ремонт, после пак се развали, чак утре може да го оправя вечерта ... което не е сигурно.
Така че 2:2 няма да играя скоро.
Освен това съм доста зает ... немога да си правя планове, кога точно да те бия.

McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: fw morf   Пон Авг 31, 2009 4:12 pm

Черкез, точно с канибал ще играем, а и той не бяга от игра, отдавна е навит да играем срещу играчи, далеч по-добри от теб ;)
Цитат :
NicerQ,чакай си реда, първо е марто.
Бре, бре, точно такъв пост бях видял преди няколко седмици, но още не съм играл с теб :lol:
Бтв, Крас, опитай да го убедиш да играете 1в1, че искам да зяпам и да се уча :lol:
Ками, теб с великия Лич те смлях в линия с играч, с който никога не бях играл, а съотборника ти ганквах в гората с помощта на куриер :lol: Представям си с канибал ако съм какво щеше да стане.
П.С. Бтв ние дори нямахме дисейбъл преди 6 лвл.
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: fw morf   Пон Авг 31, 2009 10:09 pm

Навит да играе срещу играчи по-добри от мен ? Как го изчисли това ? Да не го сънува ? :lol: Нещо отчаяни лафове вкарваш - да не би да се уплаши да не паднеш и да не можеш да обелиш дума във форума после ? :lol:
IVANotLUKOVIT
Зарибен

Брой мнения : 202
Registration date : 04.04.2009

ПисанеЗаглавие: Re: fw morf   Пон Авг 31, 2009 10:27 pm

Cherkezov написа:
Навит да играе срещу играчи по-добри от мен ? Как го изчисли това ? Да не го сънува ? :lol: Нещо отчаяни лафове вкарваш - да не би да се уплаши да не паднеш и да не можеш да обелиш дума във форума после ? :lol:
Едва ли някой ще падне от тебе като не си казваш ника :lol:
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: fw morf   Пон Авг 31, 2009 10:32 pm

IVANotLUKOVIT написа:
Cherkezov написа:
Едва ли някой ще падне от тебе като не си казваш ника :lol:
Именно , те вече паднаха , но не го знаят :lol:
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: fw morf   Вто Сеп 01, 2009 11:40 am

Аз за по-слаб от човек, който не си казва ника, не дава репове и не иска да играе с мен, няма да се призная дори да имаше смислени коментари.
Изчислих го по постовете ти.
И пак ти казвам - ако искаш да ми промениш мнението, това може да стане единствено в игра, не съм аз човека, който пуска лафчета, както виждаш аз съм навит за игра и не бягам от нея, не ме е срам да си пускам реповете и да си кажа ника.
@Ivane: Навит за 2в2? ;)
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: fw morf   Today at 9:52 am

fw morf
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1