Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Маgic: The Gathering Някой играе ли го?

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Маgic: The Gathering Някой играе ли го?   Вто Окт 14, 2008 2:53 pm

Admin написа:
Ами Ю Ги О е много ограничено откъм възможности сравнение с Меджик. КАрти като райгеки просто не са си на мястото

Колкото до парите аз съм дал общо за няколко гоидни към 200 лв и съм сравнително много малко. И един бейс дек е 23 меджик и 25 ю Ги о ама са много зле.А за другото аз преди съм виждал и карти за по 50 лв(например Кукушу когато не беше старо). А на югито ги има и по скъпи
бтв тея карти дето мечо ги изреди не са имбави. Те преди се играеха такива без трибют с 1900 атк и малко деф а сега не се играят щото има по слаби ама са с мноооого имбави ефекти
Офф админе кога ше се научиш. райгеки е банната карта тоест ТОО ИМБА ШИТ КАНт Би Плейед !!! всички неуравновесени карти са баннати. ДРугото е да точно така.Играта Югио не изискава чудовища които да имат много атака.За да биеш трябва да имаш чудовища със яки ефекти.Във играта много слаба роля играят силните чудовища само които разчитат на атака и защита.Аз ти гарантирам че ако погледнеш във дека на някое истинско про събиращо юги карти от години ше видиш най-много 1-2 че и може изобщо да не видиш чудовища които да нямат ефекти. тфа е
По темата Меджик не ме радва откровено казано нз някак съм си свикнал на югито и се съмнявам да успеят да ме зарибят на меджик.Имах преди фалшиви карти меджик и бях гледал едно аниме на което играеха такива карти (ДА !!!) АМа му забраих името
Върнете се в началото Go down
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
BoRn4DOTA
Новак

Брой мнения : 27
Registration date : 12.10.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Маgic: The Gathering Някой играе ли го?   Сря Окт 15, 2008 11:37 am

beyOnd-BETA написа:
Admin написа:
Ами Ю Ги О е много ограничено откъм възможности сравнение с Меджик. КАрти като райгеки просто не са си на мястото

Колкото до парите аз съм дал общо за няколко гоидни към 200 лв и съм сравнително много малко. И един бейс дек е 23 меджик и 25 ю Ги о ама са много зле.А за другото аз преди съм виждал и карти за по 50 лв(например Кукушу когато не беше старо). А на югито ги има и по скъпи
бтв тея карти дето мечо ги изреди не са имбави. Те преди се играеха такива без трибют с 1900 атк и малко деф а сега не се играят щото има по слаби ама са с мноооого имбави ефекти
Офф админе кога ше се научиш. райгеки е банната карта тоест ТОО ИМБА ШИТ КАНт Би Плейед !!! всички неуравновесени карти са
баннати. ДРугото е да точно така.Играта Югио не изискава чудовища които да имат много атака.За да биеш трябва да имаш чудовища със яки ефекти.Във играта много слаба роля играят силните чудовища само които разчитат на атака и защита.Аз ти гарантирам че ако погледнеш във дека на някое истинско про събиращо юги карти от години ше видиш най-много 1-2 че и може изобщо да не видиш чудовища които да нямат ефекти. тфа е
По темата Меджик не ме радва откровено казано нз някак съм си свикнал на югито и се съмнявам да успеят да ме зарибят на меджик.Имах преди фалшиви карти меджик и бях гледал едно аниме на което играеха такива карти (ДА !!!) АМа му забраих името
Не е вярно, изобщо това което каза, Бейонд... Ю-Ги-О, преди съм я играл и като няма какво да правя пак си я играя... В моето кюфте няма нито една карта с ефект или да е една-две... Нужни са ти само магически и трап карти, за да победиш новак, като админа :lol: Другото е, че тука всичките ще ви направя на нищо ако направим турнирче.... Ти си от Варна и ако те видя ще те предизвикам на ДУЕЛ ! lol!
http://dota4life.19.forumer.com/index.php
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Маgic: The Gathering Някой играе ли го?   Сря Окт 15, 2008 12:34 pm

Той каза всяко про...
http://www.spamFORlife.com
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Маgic: The Gathering Някой играе ли го?   Сря Окт 15, 2008 4:57 pm

BoRn2SPAM написа:
Той каза всяко про...
lol! lol! lol! lol! lol! lol! Това го затапи тотално lol! lol! lol! lol!
А по темата кико тряя си мн зле че да нямаш монстъри без ефекти щото ефекта праи играта.Ей на един Man-Eater-Bug смачква едно чудовище незвисимо колко силно е ? ТОест ше убие некфо мощно което имаш как да ти обясня ето тука ше ти напиша монстърите със най-диви ефекти от играта:
Jinzo - Немогат да се активират трап карти на полето
Horus The Black Flame Dragon LV8 - Противника неможе да активира спелл карти
Neo Spacian Black Panther - краде ефекта на едно чудовище на противника което е със лицето нагоре
Destiny Hero Doom Lord - праща чудовището което атакува 2 хода във бъдещето (тоест то излиза от игра и се връща след 2 хода във същата позиция) и ефекта се активира всеки път когато дуум лорд атакува
И още супер много карти.Само да ти дам един примерен дек със зомбита да видиш нито един монстър без ефект и каква дива и корва стратегия има дека (сички карти са вързани помежду си и става диво
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Маgic: The Gathering Някой играе ли го?   Сря Окт 15, 2008 8:20 pm

Говориш като някакъв хипер зарибен (а такива никога не съм виждал). Това е само игра... за разпускане.
^NiGhT_eLf^
Форумен маниак

Брой мнения : 417
Registration date : 27.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Маgic: The Gathering Някой играе ли го?   Сря Окт 15, 2008 9:04 pm

BoRn2SPAM написа:
Говориш като някакъв хипер зарибен (а такива никога не съм виждал). Това е само игра... за разпускане.
божее че то тва е играта с наи много хипер зарибени хора бе :lol:
някав по 16 часа на ден играл само wow
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Маgic: The Gathering Някой играе ли го?   Сря Окт 15, 2008 9:06 pm

И кво? Да не би да е нормален? А колко приятели има, с които не се е запознал онлайн? Спи ли? Дебел ли е?
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Маgic: The Gathering Някой играе ли го?   Чет Окт 16, 2008 6:08 pm

Имам приятел дет по цял ден цъка ЛоЛ - нито е грозен . нито е дебел . нито квото и да е - нормален зарибен тъпигьос ама кво да го правиш :lol:
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Маgic: The Gathering Някой играе ли го?   Чет Окт 16, 2008 8:45 pm

Е те такива най ме дразнят... днес имаме последен час свободен и понеже имахме и физическо преди това аз носех топка. И нали свършваме и аз предлагам да останем да ритаме. Ама половината от моите отказаха щото искали да играят Фифа 09 - ебах и тъпаците им казах.
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Маgic: The Gathering Някой играе ли го?   Чет Окт 16, 2008 8:49 pm

ами аз го зеебах уи-ги-ох ма преди бях мн зарибен и кико как ще нямаш монстери с ефекти болен ли си или си мега-слаб или не знам аз иам 2-3 монстера без ефект и то тва е защото те са с добра атака като за 4 звездни 1900 и с по 2к деф тва са ми единствените без ефекти а пък и аз в моя дек иам доста стратегии което ме радва щото мога винаги да променя начина на игра докато като си с една стратегия могат с една две три примерно карти ти преебат сичко докато ако си с 3-4 като мен почти нямам анти муахха Twisted Evil :D :P
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Маgic: The Gathering Някой играе ли го?   Пет Окт 17, 2008 7:39 pm

BoRn2SPAM написа:
Е те такива най ме дразнят... днес имаме последен час свободен и понеже имахме и физическо преди това аз носех топка. И нали свършваме и аз предлагам да останем да ритаме. Ама половината от моите отказаха щото искали да играят Фифа 09 - ебах и тъпаците им казах.
Това и аз не го понасям - последния път скочих на бой - то бива бива ама такава селяния .. че тогава не фифа 09 ами МУ ! искал да играе МУ и затва не му се ритало .. или искам да пуша .. АЕ КВО ПУШЕНЕ КВИ 5 ЛЕВА като са ти казали ще риташ ЗНАЧИ ЩЕ РИТАШ деба простаци..:lol: Twisted Evil
ps:bey0nd sorry za off-a :D
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Маgic: The Gathering Някой играе ли го?   Пет Окт 17, 2008 7:41 pm

Gopeto написа:
BoRn2SPAM написа:
Това и аз не го понасям - последния път скочих на бой - то бива бива ама такава селяния .. че тогава не фифа 09 ами МУ ! искал да играе МУ и затва не му се ритало .. или искам да пуша .. АЕ КВО ПУШЕНЕ КВИ 5 ЛЕВА като са ти казали ще риташ ЗНАЧИ ЩЕ РИТАШ деба простаци..:lol: Twisted Evil
ps:bey0nd sorry za off-a :D
PHAHAH това ме издивя на макс...... по темата - май никой не играе меджик админе най-добре опитай да играеш сам супер яко е .... винаги печелиш ХАХАХ
Цитат :
като са ти казали ще риташ ЗНАЧИ ЩЕ РИТАШ деба простаци..:lol:
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Маgic: The Gathering Някой играе ли го?   Пет Окт 17, 2008 8:11 pm

Gopeto написа:
като са ти казали ще риташ ЗНАЧИ ЩЕ РИТАШ деба простаци..:lol: Twisted Evil
Ебати пича lol!
Epicfail
Форумен маниак

Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Маgic: The Gathering Някой играе ли го?   Нед Окт 19, 2008 9:45 pm

Magic e много по играно от ю ги о поради простата причина че зацокалите пропадняци на 35+които играят ТКГ-та си падат повече по меджик щото е прекалено тъпо тва шибано югио

не може две карти с еднаква цена за слагане ей така просто едната да е по силна от другата. В меджик много рядко можеш да видиш 2 карти без ефект да са с различни сили и тва ще стане само ако са в различни издания.. + тва югиото е ЕДНООбразно всички играят само с едни и същи 1000 карти като сменят 5 на една година щото са излязли нови
http://dota-bg.4rumer.net
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Маgic: The Gathering Някой играе ли го?   Today at 12:50 am

Маgic: The Gathering Някой играе ли го?
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2