Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

GOSU Pack

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
StarScream
Зарибен

Брой мнения : 272
Registration date : 04.06.2008

ПисанеЗаглавие: GOSU Pack   Съб Окт 10, 2009 11:09 pm

Пускам 3 GOSU REPA белкем научите играта :D
1.Тука ги сцепвам с енигма мноо здраво тва ми е най-добрата игра с нея която съм правил http://www.2shared.com/file/8347743/eee1fac/ULTRA_ENIGMA.html
2.Тука става доста драматичен обрат и ги сцепвам с вагината http://www.2shared.com/file/8347872/59983bc4/ULTRA_VAGINA.html
3.И тука що горе добра игра с Дестрото http://www.2shared.com/file/8347895/597f83e9/DESTRO_GOOD.html
Върнете се в началото Go down
Cannibal
Форумен маниак

Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

ПисанеЗаглавие: Re: GOSU Pack   Нед Окт 11, 2009 9:34 am

гледах само репа с енигмата и...играта е интересна :)
а иначе критика ли очакваш, за да подобриш начина си на игра или просто споделяш приятни моменти?
p.s. pls tell me that is not hl 2-3 room
StarScream
Зарибен

Брой мнения : 272
Registration date : 04.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: GOSU Pack   Нед Окт 11, 2009 1:40 pm

мне просто споделям приятни моменти,пък може и критика де :D а за роома да и 3-те игри са в hlr 2 :king:
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: GOSU Pack   Нед Окт 11, 2009 2:20 pm

щото е жалка история, но пък имат некво самочувствие и не са на 100% грешни и затва си помислих че ще да е "хл" игра.
а критика ако искаш ще се наложи да пиша твърде много...
ето няколко от грешките ти по 1вия реп.
1) след промените по ботушите, ПБ е най-лошата оферта за Енигма
2) един Некробуук/Хекс би ти свършил далеч по-добра работо от този Радианс/БКБ
3) въпреки Дагера поставяше улт доста...слабо
говоря по памет, за друго важно не се сещам, но имаше доста неща.
Cherkezov
Форумен маниак

Брой мнения : 528
Registration date : 20.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: GOSU Pack   Нед Окт 11, 2009 3:11 pm

Не съм гледал реповете,но PT си е валидна опция за енигмата.Особено ако е с radiance и dagger.В крайна сметка няма да гониш никой ,или ако се наложи то dagger-а ще свърши работата.PT ще му даде нужното EHP и нормален ms спрямо останалите на доста сносна цена,докато phase просто не му дава нищо-дори ефекта е безсмислен щом имаш dager и disable.И radiance е далеч по-добре от hex.Преди и аз го играех за некро и хекс и кво ли не,но след като пробвах веднъж с radiance ,втори път не се върнах към предишния билд.Просто има изключителна симбиоза между black hole ,midnight pulse и rad,пък и стънчето помага.Разбира се правя и hex,но доста по-нататък.Некрото е строго ситуационен предмет и много бързо отслабва,нещо което почти не се случва при radiance.
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: GOSU Pack   Нед Окт 11, 2009 3:17 pm

Cherkezov написа:
Не съм гледал реповете,но PT си е валидна опция за енигмата.Особено ако е с radiance и dagger.В крайна сметка няма да гониш никой ,или ако се наложи то dagger-а ще свърши работата.PT ще му даде нужното EHP и нормален ms спрямо останалите на доста сносна цена,докато phase просто не му дава нищо-дори ефекта е безсмислен щом имаш dager и disable.И radiance е далеч по-добре от hex.Преди и аз го играех за некро и хекс и кво ли не,но след като пробвах веднъж с radiance ,втори път не се върнах към предишния билд.Просто има изключителна симбиоза между black hole ,midnight pulse и rad,пък и стънчето помага.Разбира се правя и hex,но доста по-нататък.Некрото е строго ситуационен предмет и много бързо отслабва,нещо което почти не се случва при radiance.
а сега пак погледни какво съм написал и престани да ръсиш глупости за момент
и при положение че не си гледал игра та, моля те - не ми говори за ситуационални предмети
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: GOSU Pack   Нед Окт 11, 2009 3:20 pm

Ок , привидяло ми се е ПТ.Но другите неща си важат.
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: GOSU Pack   Нед Окт 11, 2009 3:21 pm

Като поредната глупост, да важат си.
P.S. да ти разясня малко нещата. Не просто с necrobook + hole правиш в пъти повече дмг, а и след това, не просто ще виждаш Broodmother, за който не подозираш, но и ще буташ кули за секунди. Капиш?

Последната промяна е направена от Cannibal на Нед Окт 11, 2009 3:23 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: GOSU Pack   Нед Окт 11, 2009 3:23 pm

Много си вярваш май... Ела ме бий със завързани очи и с 1 ръка.Дай си скайп да се уговорим.

А за некрото - мислиш ли,че 2 повече крийпчета ще ти направят бутането по-лесно ? Енигмата си има достатъчно силни крийпове и достатъчно много,за да няма проблеми.И radiance ще чисти крийповете доста по-бързо,за да можеш да бутнеш по-бързо кулата.

Последната промяна е направена от Cherkezov на Нед Окт 11, 2009 3:25 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: GOSU Pack   Нед Окт 11, 2009 3:24 pm

мисля че не е нужно, тъй като и без това играя рядко, а пък камоли след 1-2 часа сутринта. А мисля че Марто те чака от половин година поне.
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: GOSU Pack   Нед Окт 11, 2009 3:26 pm

Cannibal написа:
мисля че не е нужно, тъй като и без това играя рядко, а пък камоли след 1-2 часа сутринта. А мисля че Марто те чака от половин година поне.
А после аз съм се оправдавал.....
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: GOSU Pack   Нед Окт 11, 2009 3:28 pm

от как те познавам(познавам силно казано) не съм видял да правиш нещо различно, и не само аз мога да го потвърдя
а иначе може и да ти дам скайп - там поне ще можем да се псуваме на воля :)
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: GOSU Pack   Нед Окт 11, 2009 3:32 pm

Cannibal написа:
от как те познавам(познавам силно казано) не съм видял да правиш нещо различно, и не само аз мога да го потвърдя
а иначе може и да ти дам скайп - там поне ще можем да се псуваме на воля :)
Чувството е взаимно.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: GOSU Pack   Today at 3:14 am

GOSU Pack
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1