Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Lycanthrope

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Lycanthrope   Сря Авг 13, 2008 12:28 pm

Да, знам... пробвах го вече 3в3, вълците почти никакъв дмг не получават от втора, а трета предпочитам да дава МС пред дмг... В това 3в3, където го пробвах не ми достигнаха точно 2 секунди, за да убия един дуум. А те бяха 3 стр героя. Много повече време ми е необходимо.
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Lycanthrope   Сря Авг 13, 2008 12:33 pm

marto-shorto написа:
Да, знам... пробвах го вече 3в3, вълците почти никакъв дмг не получават от втора, а трета предпочитам да дава МС пред дмг... В това 3в3, където го пробвах не ми достигнаха точно 2 секунди, за да убия един дуум. А те бяха 3 стр героя. Много повече време ми е необходимо.
1во - Вълците вече имат повече дмг от преди и от 2ра получават много ! :D:D:D
2ро - Какви предмети му направи ???
3то - ако си направил каквото трябва би тряяло да можеш да киллваш дуум брингър.... ако не... ест че няя можеш. Новия вълк е по силен от стария .... Другото е че 5 сек във директна битка стигат.Ако гониш около 10 може би... улта има много малак куулдаун така че няма ко да се оплакваш че е 15 сек при положение че след 25 сек можеш пак да го пуснеш
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Lycanthrope   Сря Авг 13, 2008 12:35 pm

Ми бях 7 лвл с един ХоД и брейсъри, пуснах улт, за да убия дуума и той избяга да го еба...
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Lycanthrope   Сря Авг 13, 2008 12:41 pm

marto-shorto написа:
Ми бях 7 лвл с един ХоД и брейсъри, пуснах улт, за да убия дуума и той избяга да го еба...
ахх ем да тои ше бяга .... ти си по фастаа ама ако има още кули и т.н. Гледай да не скачаш на бой на ниски левели.... после ... един приятел си беше зел скади (супер яко се получи) и слоува яко немогат да му избягат.... има хелт, мана, аттак спиид, армор и фрост атак :)
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Lycanthrope   Сря Авг 13, 2008 1:51 pm

Осакатен друг път един пич с Треадс, Вангард , Владимир на 11 левел +106 .. кат се надъха .. и кат стана на вълк се чуваше само дабъл кил.. много осакатен .. 40 сек цд.. лОл.. да го напраят 10 а ? :))
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Lycanthrope   Чет Авг 14, 2008 9:42 am

Както споменах новият Lycantrop стана доста по-разчупен, новите умения са далеч по-добри като взаимодействие.

Новите вълци, макар и без баш имат сравнително повече дмг, освен това при активиран ултимат стават бързи и нанасят поражения или забавят противника, докато преди бяха напълно безполезни, след като противника направи ms и просто ги надбягваше.

Новият Howl е глобал магия и дава МНОГО повече дмг, като цяло на целия отбор, а също така и на вълците.

Новият Feral Heart не дава НЕНУЖНИЯТ ms след като ултиматът ти дава максимален, много по-добре е дмг и IAS, също така го дава на всяка собствена единица, това го прави в един от най-добрия пушър и gang-ър.

Ултиматът пък дава същите бонуси почти, но в друга опаковка, по-кратко време, по-малак CD, максимален ms за теб и всяка твоя единица.

Предметите който му трябват вече са променени, въпреки това пак остава с класическото Vlad/BKB, но този път по различен начин, след като си сглобите RoB правите един HotD, с него си взимате кентавърче и имате стън ... след него тръгвате на два предмета Armlet и Vladmir's, като ползвате HotD за направата и на двата. След тях прави BKB и Desolator, като последователността зависи от противниците.

Начинът на игра е елементарен, вълк си - хващаш гората, от там се сабират много пари и чрез танкване на вълците без да се дава кръв, едно-две дърпания на вълните и се помага и в линията и в по-бързото крийпване, от 6 ниво почва постоянно гангване при ултимат, на 7-10 лвл може да се крийпне Roshan.
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Lycanthrope   Чет Авг 14, 2008 5:02 pm

Kamukag3e написа:
Както споменах новият Lycantrop стана доста по-разчупен, новите умения са далеч по-добри като взаимодействие.

Новите вълци, макар и без баш имат сравнително повече дмг, освен това при активиран ултимат стават бързи и нанасят поражения или забавят противника, докато преди бяха напълно безполезни, след като противника направи ms и просто ги надбягваше.

Новият Howl е глобал магия и дава МНОГО повече дмг, като цяло на целия отбор, а също така и на вълците.

Новият Feral Heart не дава НЕНУЖНИЯТ ms след като ултиматът ти дава максимален, много по-добре е дмг и IAS, също така го дава на всяка собствена единица, това го прави в един от най-добрия пушър и gang-ър.
Ултиматът пък дава същите бонуси почти, но в друга опаковка, по-кратко време, по-малак CD, максимален ms за теб и всяка твоя единица.

Предметите който му трябват вече са променени, въпреки това пак остава с класическото Vlad/BKB, но този път по различен начин, след като си сглобите RoB правите един HotD, с него си взимате кентавърче и имате стън ... след него тръгвате на два предмета Armlet и Vladmir's, като ползвате HotD за направата и на двата. След тях прави BKB и Desolator, като последователността зависи от противниците.

Начинът на игра е елементарен, вълк си - хващаш гората, от там се сабират много пари и чрез танкване на вълците без да се дава кръв, едно-две дърпания на вълните и се помага и в линията и в по-бързото крийпване, от 6 ниво почва постоянно гангване при ултимат, на 7-10 лвл може да се крийпне Roshan.
Сравнително повече демич имат вълците ?!!! Така хем нямат баш ем немат хелт (вече), а и Вълчата му форма стана 6 секунди ! Evil or Very Mad
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Lycanthrope   Чет Авг 14, 2008 5:15 pm

Sniperman написа:
Сравнително повече демич имат вълците ?!!! Така хем нямат баш ем немат хелт (вече), а и Вълчата му форма стана 6 секунди ! Evil or Very Mad
ХАХАХ ти си официално най-незапознатия играч със играта КИКО :D:D:D:D Ahhahahаахахах 6 сек бил улта :D AHAHHA на първи левел е 14 на 2ри 15 на 3ти 16 ... улта куулдауна на 3ти левел е 40 сек.Вълците са много по корави и силни от старите.....
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Lycanthrope   Чет Авг 14, 2008 5:20 pm

ооо, аз тебе не те познавам Evil or Very Mad
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Lycanthrope   Чет Авг 14, 2008 5:23 pm

Sniperman написа:
Познаваш ме просто.... ми стана смешно.Улта не е 6 секунди... :) а по темата както казах на стария вълк тряя внимаваш кога си пускаш улта.. и често полувината време през което трае улта нищо не правите.На стария вълк със вълк форма се бягаше да... ама куулдауна толкова голям беше.Хабиш супер яка магия само за да избягаш.Прецакваше те.На новия вълк Улта е направен специално колкото да се влезе в битка , да убиете целите си и това е.Става и за бягане заради малкия куулдаун и защото дава макс -мс и неможете да бъдете слоунат.NEW BAD BIG WOLF > OLD BAD BIG WOLF
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Lycanthrope   Пет Авг 15, 2008 12:42 am

beyOnd написа:
Sniperman написа:
Познаваш ме просто.... ми стана смешно.Улта не е 6 секунди... :) а по темата както казах на стария вълк тряя внимаваш кога си пускаш улта.. и често полувината време през което трае улта нищо не правите.На стария вълк със вълк форма се бягаше да... ама куулдауна толкова голям беше.Хабиш супер яка магия само за да избягаш.Прецакваше те.На новия вълк Улта е направен специално колкото да се влезе в битка , да убиете целите си и това е.Става и за бягане заради малкия куулдаун и защото дава макс -мс и неможете да бъдете слоунат.NEW BAD BIG WOLF > OLD BAD BIG WOLF

Объркал се е с тия 6 секунди бе lol! Камикадзе, bey0nd, тия вълци, колкото и по-силни да са (разбирай +15-20 дмг) в късна игра се ползват само за баш! (и за защита от куки ;) )
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Lycanthrope   Пет Авг 15, 2008 12:47 am

marto-shorto написа:
beyOnd написа:
Sniperman написа:

Объркал се е с тия 6 секунди бе lol! Камикадзе, bey0nd, тия вълци, колкото и по-силни да са (разбирай +15-20 дмг) в късна игра се ползват само за баш! (и за защита от куки ;) )
Има лейт гейм скилове има ърли гейм скилове.. има и скиллове за през цялата игра.Неможе да кажеш че една магия е безполезна при положение че ти помага само във ранната игра например.... Новите вълци вече нямат стън......ДМГ-а ИЗОБЩО не е толкова колкото си мислиш а комбинирано със 2ра и 3та магия вълците са супер полезни ранна и средна игра:
* Level 1: 400 HP, 17-18 damage (Normal) and 2 Armor (Heavy).
* Level 2: 500 HP, 27-30 damage (Normal), 2 Armor (Heavy) and 30% chance to deal a 1.5x Critical Strike.
* Level 3: 600 HP, 34-40 damage (Normal), 2 Armor (Heavy), and 30% chance to deal a 1.5x Critical Strike.
* Level 4: 700 HP, 43-49 damage (Normal), 2 Armor (Heavy), 30% chance to deal a 1.5x Critical Strike, and Permanent Invisibility.
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Lycanthrope   Пет Авг 15, 2008 12:55 am

Е И? КАКВО ПРАВЯТ ВЪЛЦИТЕ В МОМЕНТА В ЛЕЙТ ГЕЙМ?
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Lycanthrope   Пет Авг 15, 2008 12:57 am

marto-shorto написа:
ОМГ АЗ КАКВО СЪМ ПИСАЛ БЕ ?!?! ИМА СПОСОБНОСТИ ЗА РАННА ИГРА ИМА И ЗА СредНА.НЕ ВСИЧКО ТРЯБВА ДА СТАВА ЗА КЪСНА ИГРА.КАКТО И НЕ СИЧКО СТАВА ЗА РАННА.ТОВА ЧЕ НЕ СА СИЛНИ ВЪВ късна игра изобщо не ги прави безполезни ...
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Lycanthrope   Пет Авг 15, 2008 9:10 am

marto-shorto написа:
Мисли малко в ранна игра като избиваш сичко живо с улт и вълци , дали няма да се развиеш ти за Лейт Гейм и пак сигурно ще може да си ползваш вълците ;)
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Lycanthrope   Пет Авг 15, 2008 11:16 am

beyOnd е прав, но и греши.
Вълците докато са много силни в начална и средна игра, то никак не са слаби в късна, чрез Howl, Feral Heart и Vladmir's dmg aura, правят един завиден дмг, близо 100 дмг и 150 критикъл ЕДИНИЯТ, което е общо по 200 дмг на всеки техен удар, имат доста кръв и всеки удар по тях НЕ е удар по героят, значи неможе да ги биеш безнаказано, на всичкото отгоре имат 522 ms и ако можеш да правиш path block, се получава нещо за което може би не сте чували, убийство поради факта че неможе да се движи бързо противника. Казвам ви че тези два вълка заместват една Devine Rapier, а вие твърдите, че били безполезни ...
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Lycanthrope   Пет Авг 15, 2008 11:20 am

Аз не правя владимир, така че вълците не са силни в моя начин на игра. Освен това предпочитам да съм с рапира, отколкото с 2-те вълчета. И нали се сещаш, че противника едва ли ще поеме тия 200 дмг, ако има например Vanguard, Shiva или Assault или пък просто ако е някой agility герой.
DoLi
Зарибен

Брой мнения : 265
Registration date : 31.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Lycanthrope   Нед Авг 31, 2008 1:28 pm

1 сатаник ще му свърши по-голяма работа на вълчо , и за какво му е s&y
като с травал и улта си прави почти максимален спеед . Сатаник , асаулт , хард и травел другите два предмета са по избор примерно едно мкб и за забавното радинсе междо другото за гаврата с едни веднъж си направих Diffusal Blade
Sniperman
Форумен маниак

Брой мнения : 499
Registration date : 30.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Lycanthrope   Нед Авг 31, 2008 1:31 pm

Може един Вангард или един башер ...
Morti
Форумен маниак

Брой мнения : 1167
Registration date : 29.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Lycanthrope   Нед Авг 31, 2008 2:34 pm

DupE написа:
Може един Вангард или един башер ...
+

Не може, напълно излишни са.
http://www.warstomp.com
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Lycanthrope   Нед Авг 31, 2008 3:27 pm

Башера не е излишен, даже в късна игра много му тича ;)
Вълчо е създаден за лайфстийл предмети, така че при всички положения - сатаника нищо не може да го измести. Освен това на новия вълчо му се прави тредс, понеже във вълча форма има макс спийд винаги!
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Lycanthrope   Нед Авг 31, 2008 5:13 pm

DoLi написа:
като с травал и улта си прави почти максимален спеед . Сатаник , асаулт , хард и травел другите два предмета са по избор примерно едно мкб и за забавното радинсе междо другото за гаврата с едни веднъж си направих Diffusal Blade
Вълчо и без никакъв предмет за муув спиид със пуснат улт прави макс муувспиид....
DoLi
Зарибен

Брой мнения : 265
Registration date : 31.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Lycanthrope   Нед Авг 31, 2008 5:30 pm

beyOnd-BETA написа:
DoLi написа:
Вълчо и без никакъв предмет за муув спиид със пуснат улт прави макс муувспиид....

дам верно бех забравил не съм играл с вълчо от както го промениха :D :D
Sniperman
Форумен маниак

Брой мнения : 499
Registration date : 30.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Lycanthrope   Съб Сеп 20, 2008 9:21 am

beyOnd-BETA написа:
DoLi написа:
Вече не е така. На 6.54б с предмети направих 456 с улта. Така че не е макс...
Morti
Форумен маниак

Брой мнения : 1167
Registration date : 29.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Lycanthrope   Съб Сеп 20, 2008 9:38 am

Напротив, има 522, неговите животинки имат 522 също, без шанс за намаляне
http://www.warstomp.com
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Lycanthrope   Today at 1:46 pm