Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Бъгава ли е гарена ?

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Cherkezov
Форумен маниак

Брой мнения : 528
Registration date : 20.02.2009

ПисанеЗаглавие: Бъгава ли е гарена ?   Нед Ное 22, 2009 5:58 am

Само на мен ли ми се струва,че има прекалено много бъгове.Случвало ли се е на някой на спечелена игра да му пише загуба ( на мен вече 3 пъти) ? Или пък като цъкна на даден играч да не го намира в руума,а след това ръчно като претърся си е там...Да не говорим за честите крашове на клиента.Или пък започва да дропва наред 1 по 1 играчите ... И още доста ....Виждал съм 3 пъти една и съща игра в списъка в local area network.А също така и доста често ми спира личния чат.Полето просто става сиво и само тоя,с който си чатя може да ми пише.... :1:
Върнете се в началото Go down
IVANotLUKOVIT
Зарибен

Брой мнения : 202
Registration date : 04.04.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Бъгава ли е гарена ?   Нед Ное 22, 2009 6:31 am

Всичко безплатно излиза скъпо : )
Lord_Vampire
Новак

Брой мнения : 35
Registration date : 07.11.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Бъгава ли е гарена ?   Нед Ное 22, 2009 12:15 pm

Напоследък имам същите проблеми Evil or Very Mad
Трябва 2 или 3 пъти да стартирам Гарена за да не ми даде ерор...
И на мен ми излизат по няколко игри хостнати от 1 човек и пак не мога да вляза в нито 1 от тях...
А най-дразнещото е това да не ти намира играча в списъка на стаята като му цъкнеш на ника...
Не знам, преди няколко месеца всичко си беше наред, а сега изведнъж изникнаха толкова много проблеми и бъгове...
Cannibal
Форумен маниак

Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Бъгава ли е гарена ?   Нед Ное 22, 2009 1:04 pm

Защо става така?
1) Можеш да не намираш играч по чат име в стайта, защото например вместо Disco_biskvita99 се е вписал като DISCO-bIsKvItA99. Решение: ползвай командата /find

2) Ако видиш една и съща игра по няколко пъти, то бъди сигурен че минимум една от тях е реална(логично тази с повече хора в нея). Причините за това могат да бъдат доста, но най-често се случва заради рехост, дроп/риджойн -> ню гейм.

3) Ако изведнъж вече не можеш да пишеш на даден човек, то това най-вероятно значи че въпросният индивид е започнал игра. Решение: В меню Options/Settings има възможност за приемане/НЕприемане на съобщения в игра. Просто го помоли да си оправи настройките.

Относно ледър победи/загуби мога само да те посъветвам да прочетеш правилата и механиките на отчитане. Дори противника да използва къстом кик, играта просто няма да бъде отчетена.
Thunderseeker
Зарибен

Брой мнения : 377
Registration date : 03.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Бъгава ли е гарена ?   Нед Ное 22, 2009 2:00 pm

крашовете са гадни, всичко друго е бял кахър

Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Бъгава ли е гарена ?   Нед Ное 22, 2009 5:27 pm

Цитат :
Относно ледър победи/загуби мога само да те посъветвам да прочетеш правилата и механиките на отчитане. Дори противника да използва къстом кик, играта просто няма да бъде отчетена.
Знам механиките.Работата е там,че аз бях хост и всичко си протече както му е реда.Бутнах шибаното дърво и бяхме 5в3 накрая , нямаше so или какъвто и да е друг мод.Просто няма обяснение,трябва да е някакъв досаден бъг.На никой ли не му се е случвало ?

P.S: Чат полето става сиво в рандъм моменти.Не само когато някой е почнал игра.
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Бъгава ли е гарена ?   Нед Ное 22, 2009 7:13 pm

честно да ти кажа на мен досега нищо не ми се е бъгвало.. ама абсолютно нищо... незнам не играя мн често но все пак... може да имам някакъв свръх късмет lol!
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Бъгава ли е гарена ?   Чет Ное 26, 2009 6:13 pm

Ъпдейт.Сега пък ми заби компа по време на игра и след рестарт вече не мога да си влизам в акаунта.Мога да влизам в други,но но и в моя си.Просто забива прозореца на гарена при влизане и стои бяло поле. :1: :mqvudss: :558: Май ще навестя хофа ,там поне бъгове няма Evil or Very Mad
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Бъгава ли е гарена ?   Чет Ное 26, 2009 6:50 pm

Cherkezov написа:
Ъпдейт.Сега пък ми заби компа по време на игра и след рестарт вече не мога да си влизам в акаунта.Мога да влизам в други,но но и в моя си.Просто забива прозореца на гарена при влизане и стои бяло поле. :1: :mqvudss: :558: Май ще навестя хофа ,там поне бъгове няма Evil or Very Mad
Като изключим че са на предни версий на WarCraft по шест месеца. Прави крашове, забива сървъра, лагва изключително повече в пиковите часове, изключително слаби играчи (като цяла, не конкретно). Иначе, да няма нищо добра е.

Garena има проблеми само, ако си ги търсиш и като всяка безплатна програма се нуждае от често преинсталиране (цялата процедура отнема 2 минути).
Освен това има игри където можеш да влезеш и 100% няма да има leaver-и, както и игри където всеки знае какво да прави (дори и донякъде), поне няма да тръгне с Leviathan на Battlefury и да твърди че е добър или пък Beast Master на брадви и аура, vladmir's, Battlefury и твърди че е играл с тоя герой преди да съм проходил под масата ...

P.S.:
Последното са ми го писали при грешките ми да играя в BG rooms

Thunderseeker
Зарибен

Брой мнения : 377
Registration date : 03.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Бъгава ли е гарена ?   Чет Ное 26, 2009 11:52 pm

ти просто тогава не си знаел едно от основните правила в гарената, а именно - НЕ ИГРАИ В БГ СТАИТЕ :D :D

ПисанеЗаглавие: Re: Бъгава ли е гарена ?   Today at 2:32 pm

Бъгава ли е гарена ?
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1