Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Ще видим Warcraft 4 след доста години :/

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Lord_Vampire
Новак

Брой мнения : 35
Registration date : 07.11.2009

ПисанеЗаглавие: Ще видим Warcraft 4 след доста години :/   Вто Ное 24, 2009 12:43 am

В свое интервю Джей Алан Брак, един от продуцентите на World of Warcraft, сподели че ако бъде реализирана, четвъртата част на стратегията Warcraft ще се появи поне след няколко години. В обширно интервю пред Ausgamers.com Брак коментира петата годишнина от пускането на WoW и 15-тата от излизането на първата Warcraft. На въпроса за плановете на Blizzard да създаде четвърта част на стратегията, той отговаря така: "Не е казано, че същият екип, който навремето работи по Warcraft 3 трябва да създаде четвъртата част, но това изглежда логично. Проблемът е, че същите тези момчета в момента работят по StarCraft 2, а когато го свършат, ще започнат двата му експанжъна". С други думи това означава, че ако изобщо стане реалност, Warcraft 4 ще се появи след доста време.

Инфото е взето от тук

Коментари? Аз лично съм много натъжен от тази новина, като се има предвид че става въпрос за период не по-малък от 4-5 години + още 3-4 заради новите проекти на близз които също ще забавят продължението на любимата ни стратегия :/
Върнете се в началото Go down
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Ще видим Warcraft 4 след доста години :/   Вто Ное 24, 2009 4:21 pm

ами незнам..аз развитие не играя и затова нямам проблем.. дотата си я играя на 3ката без никакви проблеми сичко е на макс.. иначе би било интересно да се види 4та част но уви..
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Ще видим Warcraft 4 след доста години :/   Вто Ное 24, 2009 7:16 pm

Стандартна игра > дота,
Сюжет > блъскане на wow
WC 4 = dream it

McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Ще видим Warcraft 4 след доста години :/   Вто Ное 24, 2009 8:14 pm

По-добре да я чакаме 10 години, отколкото да излезе след 1 година и да е някаква пълна боза.
http://www.spamFORlife.com
Cherkezov
Форумен маниак

Брой мнения : 528
Registration date : 20.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Ще видим Warcraft 4 след доста години :/   Вто Ное 24, 2009 10:41 pm

След 10 години още ли ще цъкаш ?
Cannibal
Форумен маниак

Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Ще видим Warcraft 4 след доста години :/   Вто Ное 24, 2009 10:46 pm

ти на колко си черкез?
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Ще видим Warcraft 4 след доста години :/   Вто Ное 24, 2009 10:51 pm

Cherkezov написа:
Не, ти да не очакваш да те чакам 10 години да играеш с мен?
http://www.spamFORlife.com
Cherkezov
Форумен маниак

Брой мнения : 528
Registration date : 20.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Ще видим Warcraft 4 след доста години :/   Сря Ное 25, 2009 9:13 am

McMarto написа:
Cherkezov написа:
Не, ти да не очакваш да те чакам 10 години да играеш с мен?
Очаквам след 10 години да се съгласиш. :bball:

@Cannibal
На 19.Ти ?
Epicfail
Форумен маниак

Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Ще видим Warcraft 4 след доста години :/   Сря Ное 25, 2009 4:07 pm

Lord_Vampire написа:
В свое интервю Джей Алан Брак, един от продуцентите на World of Warcraft, сподели че ако бъде реализирана, четвъртата част на стратегията Warcraft ще се появи поне след няколко години. В обширно интервю пред Ausgamers.com Брак коментира петата годишнина от пускането на WoW и 15-тата от излизането на първата Warcraft. На въпроса за плановете на Blizzard да създаде четвърта част на стратегията, той отговаря така: "Не е казано, че същият екип, който навремето работи по Warcraft 3 трябва да създаде четвъртата част, но това изглежда логично. Проблемът е, че същите тези момчета в момента работят по StarCraft 2, а когато го свършат, ще започнат двата му експанжъна". С други думи това означава, че ако изобщо стане реалност, Warcraft 4 ще се появи след доста време.

Инфото е взето от тук

Коментари? Аз лично съм много натъжен от тази новина, като се има предвид че става въпрос за период не по-малък от 4-5 години + още 3-4 заради новите проекти на близз които също ще забавят продължението на любимата ни стратегия :/
аз пък искренно се надявам след 4-5 години да не ти пука дори и Warcraft 5 да излезе...Не мога да ви разбера как може да съжалявате, че някоя игра нямало да излезе.
http://dota-bg.4rumer.net
Siilver
Новак

Брой мнения : 86
Registration date : 19.03.2011

ПисанеЗаглавие: Re: Ще видим Warcraft 4 след доста години :/   Съб Мар 19, 2011 7:48 pm

McMarto написа:
По-добре да я чакаме 10 години, отколкото да излезе след 1 година и да е някаква пълна боза.

Много си прав.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Ще видим Warcraft 4 след доста години :/   Today at 11:21 pm

Ще видим Warcraft 4 след доста години :/
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1