Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Nevermore The Dark Knight Returns

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
IVANotLUKOVIT
Зарибен

Брой мнения : 202
Registration date : 04.04.2009

ПисанеЗаглавие: Nevermore The Dark Knight Returns   Нед Ное 29, 2009 4:07 pm

Ето който не го е гледал че е на 2/3 седмици:

http://www.youtube.com/watch?v=e1AICbCmCos
Върнете се в началото Go down
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Nevermore The Dark Knight Returns   Нед Ное 29, 2009 4:16 pm

това със клинкз-а беше мн добро..
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
AvV
Зарибен

Брой мнения : 268
Registration date : 03.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Nevermore The Dark Knight Returns   Нед Ное 29, 2009 6:21 pm

и този играч кой е
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Nevermore The Dark Knight Returns   Нед Ное 29, 2009 6:38 pm

AvV написа:
и този играч кой е
SOGOVEGETA ?
AvV
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Nevermore The Dark Knight Returns   Нед Ное 29, 2009 7:29 pm

е да ама някой от бг ли е къв е що е
HeyKiwey
Форумен маниак

Брой мнения : 699
Registration date : 02.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Nevermore The Dark Knight Returns   Нед Ное 29, 2009 8:02 pm

Някъв ламер дет цъка само с невър :lol: Много голям нооб е щом вдига рейз. А противниците са още по-слаби щото не ходят на "зиг-заг". lol!
Къде-къде по-хубаво клипче може да направи черкеза lol! lol! lol!
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Nevermore The Dark Knight Returns   Нед Ное 29, 2009 8:10 pm

Тоя въобще не го е правил с мапхак...
http://www.spamFORlife.com
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Nevermore The Dark Knight Returns   Нед Ное 29, 2009 8:12 pm

McMarto написа:
Тоя въобще не го е правил с мапхак...
лол lol!
IVANotLUKOVIT
Зарибен

Брой мнения : 202
Registration date : 04.04.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Nevermore The Dark Knight Returns   Нед Ное 29, 2009 8:35 pm

AvV написа:
е да ама някой от бг ли е къв е що е
Грък е ако не се лъжа
Cannibal
Форумен маниак

Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Nevermore The Dark Knight Returns   Нед Ное 29, 2009 9:51 pm

Аз пък си мисля че е черна нинджа.
Cherkezov
Форумен маниак

Брой мнения : 528
Registration date : 20.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Nevermore The Dark Knight Returns   Пон Ное 30, 2009 12:20 am

aKaM_B_ycTu4Ka написа:
Някъв ламер дет цъка само с невър :lol: Много голям нооб е щом вдига рейз. А противниците са още по-слаби щото не ходят на "зиг-заг". lol!
Да , нууб е . Прочети и коментарите , току-виж си спрял да му се възхищаваш.Е , при всички положения е по-добър от теб , така че може да си вземеш малко поука.Но гледай да не прекалиш,че ако вземеш да ползваш рейз , ще има голям смях :lol: Аз съм направил доста по-хубаво клипче и то не в greek room 30,но няма да ти го дам,че ще се прехласнеш да тренираш зиг-заг ходенето по цели дни и нощи,все пак не е нещо за аматьори :lol: И btw тоя не качва рейз,също като мен,просто е 25 лвл-нормално е да го има , Айнщайн :bball: Да не говорим,че това е някаква малоумна версия -блинква се докато го точат ? Лол'ед

Последната промяна е направена от Cherkezov на Пон Ное 30, 2009 12:31 am; мнението е било променяно общо 3 пъти
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Nevermore The Dark Knight Returns   Пон Ное 30, 2009 12:23 am

Cherkezov написа:
aKaM_B_ycTu4Ka написа:
Да , нууб е . Прочети и коментарите , току-виж си спрял да му се възхищаваш.Е , при всички положения е по-добър от теб , така че може да си вземеш малко поука.Но гледай да не прекалиш,че ако вземеш да ползваш рейз , ще има голям смях :lol: Аз съм направил доста по-хубаво клипче и то не в greek room 30,но няма да ти го дам,че ще се прехласнеш да тренираш зиг-заг ходенето по цели дни и нощи,все пак не е нещо за аматьори :lol:
стига празни приказки... дай малко действие покажи.. вземи ми покажи клип със как някой върви на зиг заг и избягва рейзове (естествено да е със под 500 мс..)
HeyKiwey
Форумен маниак

Брой мнения : 699
Registration date : 02.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Nevermore The Dark Knight Returns   Пон Ное 30, 2009 10:57 am

Недей бе черкез, нарани ми чувствата.
Ти пък земи научи как се тролства във форумите, щото нещо не ти се отдава...
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Nevermore The Dark Knight Returns   Пон Ное 30, 2009 12:55 pm

Ти си мастъра.Научи ме плс. :study:
Cannibal
Форумен маниак

Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Nevermore The Dark Knight Returns   Пон Ное 30, 2009 2:46 pm

Cherkezov написа:
И btw тоя не качва рейз,също като мен,просто е 25 лвл-нормално е да го има , Айнщайн
а *** се прехласвал....
ако смяташ че рейз значи нещо и го ползва на 25 лвл, значи освен че си нямаш понятие от развитието на героя, също така и не си гледал клипа
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Nevermore The Dark Knight Returns   Пон Ное 30, 2009 3:05 pm

черкезов продължавай да се правиш на бавен (незнам може и да си си бавен) много е забавно да ти гледам тъпите оправдания като:
1.тоз играе на стара версия блинква се докат го бият (курец нищо общо..)
2.тоз е 25 лвл и не вдига рейз като мене (да бе разбираш ли на 25 лвл им зема по 1/3 от хелта със рейз ...)
3.Тъпи противници не вървят на зиг заг lol! lol! lol! lol! lol! :4: :4: :4: :4: :3: :3: :3:
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Nevermore The Dark Knight Returns   Пон Ное 30, 2009 3:25 pm

Удряш на камък пак с опитите :
1.Нищо общо ? Няма да може да убие нито 1 с рейз, ако не се блинкваше директно от центъра на битката да гони някой.
2.Разбира се,че ще им взема по 1/3 нали бяха гондар и нз си какво-героите с най-малко hp.
3.Тъпи са да.Очевидно само умните като теб вървят направо и умират lol! lol! lol! :4: :4: :4:
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Nevermore The Dark Knight Returns   Пон Ное 30, 2009 3:30 pm

Cherkezov написа:
Удряш на камък пак с опитите :
1.Нищо общо ? Няма да може да убие нито 1 с рейз, ако не се блинкваше директно от центъра на битката да гони някой.
2.Разбира се,че ще им взема по 1/3 нали бяха гондар и нз си какво-героите с най-малко hp.
3.Тъпи са да.Очевидно само умните като теб вървят направо и умират lol! lol! lol! :4: :4: :4:
хахаххаха гондар на 25 левел искаш да кажеш го убиват 3 рейза така ли ? нз колко пъти видя герой със възможноста изобщо да върви на зиг заг та то няма как да се избяга невъра те таргетва да те бие (така гледа към теб задължително) и просто си пуска рейза.. как обясни ми един герой със под 450 мс (че и със толкова може да не успее да се дръпне) ще се дръпне от рейза който има около 300 аое мисля (270 ли беше 250 абе там някаде) кажи ми как ще стане това ??? Другото е че рейза е инстант и просто няма как да знае кога точно да се дръпнеш.. искам смислен отговор а не както винаги простотиите ти...
AvV
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Nevermore The Dark Knight Returns   Пон Ное 30, 2009 3:36 pm

Смисления отговор е че от 300 опита нали знаете че само 3 може да улучи и като записва всички игри ще успее да събере достатъчен брой попадения.
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Nevermore The Dark Knight Returns   Пон Ное 30, 2009 3:55 pm

Първо: Кой ти каза,че гондара е 25 ? Казах,че невъра е 25,но той фарми най-бързо така или иначе ,особено ако има BoT,така че гондара е най-вероятно да е 19-20.А колкото до таргетването-пропускаш една ОГРОМНА подробност.Ако има препятствие по пътя му той завива,за да го заобиколи-от това трябва да се възползваш.За това е цялото зигзагене-и за героите с 450 мс,разбира се.Те дори нямат нужда да го докарват до препятствие.И рейза въобще не е инстант.Пусни си на сингъл натисни рейз и гледай дали в същия момент се появява.Забавянето е около секунда,което хич не е малко.И за пореден път повтарям- аз не избягвам 100% всички рейзове.Това,което твърдя е,че почти никога не може да ми вкара 2 поред , да не говорим пък за 3те да ме нацелят....
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Nevermore The Dark Knight Returns   Пон Ное 30, 2009 6:35 pm

Cherkezov написа:
Първо: Кой ти каза,че гондара е 25 ? Казах,че невъра е 25,но той фарми най-бързо така или иначе ,особено ако има BoT,така че гондара е най-вероятно да е 19-20.А колкото до таргетването-пропускаш една ОГРОМНА подробност.Ако има препятствие по пътя му той завива,за да го заобиколи-от това трябва да се възползваш.За това е цялото зигзагене-и за героите с 450 мс,разбира се.Те дори нямат нужда да го докарват до препятствие.И рейза въобще не е инстант.Пусни си на сингъл натисни рейз и гледай дали в същия момент се появява.Забавянето е около секунда,което хич не е малко.И за пореден път повтарям- аз не избягвам 100% всички рейзове.Това,което твърдя е,че почти никога не може да ми вкара 2 поред , да не говорим пък за 3те да ме нацелят....
няколко неща и от мен:
много малко герои правят 450+ мс.. гондара и на 20 лвл неможе да го смъкнат до полувин хелт 3 рейза (сложи ги 2 айде щото сме приели вече че най-близкия по-рядко има ситуация да го поставиш).. аз не таргетвам противници през 5 планини ... рейза е инстант , просто анимацията му е по-бавна 1000 пъти ти го написах досега.. удряш дмг-а още преди да се е появила каквато и да е анимация..
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Nevermore The Dark Knight Returns   Пон Ное 30, 2009 11:43 pm

Анимацията е много по-малко от 1 сек, просто така ти се струва...
http://www.spamFORlife.com
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Nevermore The Dark Knight Returns   Today at 3:10 am

Nevermore The Dark Knight Returns
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Autocross dark textures!