Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Луна- буйлд използван от най-добрите в Европа - VP

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
MelatroN
Новак

Брой мнения : 33
Registration date : 25.11.2007

ПисанеЗаглавие: Луна- буйлд използван от най-добрите в Европа - VP   Чет Яну 24, 2008 12:29 pm

Значи много е простичко , първо помолвате отбора си да ви пусне соло среда , после някой ви зима кокошка. Вдигате на Аура за ДМГ и статс ( 3, +, 3 , + , 3 , 4 , 3 , +(3) , 4 , 2 , 2 , 2 , 2 , + , 4 , + ... Взимате следните предмети първо 4 тангота и сирклет и дърва . После правите 4 банда Травелки и МОМ ("Мската на Лудоста" ). После или зимате Бътър ( става за 10 мин МАКС , луната има много добри фарм скилс , особено ако можеш да криипваш добре ( денай , ласт хит и т.н.) или зимате БКБ ( "черната кралска пръчка" ) значи всичко е много просто , с травелки и МОМ луната вади исключителен МС - бързина което много и помага за улта , после защо дигаме статс и аура? ( за по добър ласт хит на криипове за повече ХП и на 11 левъл прави 140 дмг ГГ :))) ) БКБ-то е ясно за да немогат да те барнат :) , а бътъра е хипер важен за секи аг герой... Тва е от мене с този буйлд VP смазаха противниците си ама пак помнете, че сичко е в отбора :) Ако нямаш свестен отбор колкото и да си наяден няма кво да направиш :) Също ако никой от отбора ти не земе СЕНТРИ ЛАРДС земи ти 4 ( 2 за руните и 2 за неутралите за гангове :) )
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/ig_melatron
ZEEP
Зарибен

Брой мнения : 329
Registration date : 18.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Луна- буйлд използван от най-добрите в Европа - VP   Чет Яну 24, 2008 5:26 pm

Пич внимаваи малко има си тема за Луна можеше там да го споделиш...
frezist
Форумен маниак

Брой мнения : 742
Registration date : 02.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Луна- буйлд използван от най-добрите в Европа - VP   Чет Яну 24, 2008 5:43 pm

днеска ти следжах тактиката по4ти абсулутно то4но само дет не бях ж средата и н бях с тражелка ами треадс и познаи ква имба станах напражих 14-0 и ли не6то от този сорт но бях сас 0 умирания просто тактиката е велика само нея 6е използжам
ZEEP
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Луна- буйлд използван от най-добрите в Европа - VP   Чет Яну 24, 2008 8:35 pm

ee Фрезист имаш ли риплеи ??
Тамън правя клип за героя луна ако някои още има реплеи да ги дава плз
Epicfail
Форумен маниак

Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Луна- буйлд използван от най-добрите в Европа - VP   Чет Яну 24, 2008 9:51 pm

ами добра стратегия. Аз обаче предпочтиам да комбинирам двете пасивки и по рядко статс.
Какво общо има събирането на голд с денай-а? Аз ластхитовете и денай като играя с тоя герой ги използвам само отначало после денай само ако ми направи впечатление някой криип на малко а за ЦС-а то си ги зимам инстант с тая пасивка.
Ще трябва да го пробвам това ама се съмнявам че ще ме пуснат ей така соло па и кокошка да ми купят :) по скоро да ми дадът шеър ама...

http://nagradite.net/kadishona <-- Моля, дайте точка! Благодаря!
http://dota-bg.4rumer.net
frezist
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Луна- буйлд използван от най-добрите в Европа - VP   Пет Яну 25, 2008 2:28 pm

филм за луна яку имам реплаи тява е хубаво ама каде трябва да го аплоадна та да го изтегли6? п.п. за парви пат 6те уплоадвам за тва питам
frezist
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Луна- буйлд използван от най-добрите в Европа - VP   Пет Яну 25, 2008 2:31 pm

е не сам сигурен то има няколко добри момента но като цяло е хубаба игра е са ако не трява да го аплоадвам даи си скаипа да ти го пратя :D
ZEEP
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Луна- буйлд използван от най-добрите в Европа - VP   Пет Яну 25, 2008 4:50 pm

Пратаи или качваи каквото ти е на душа - скипа ми е zeeepp
ако ти тряя саит за ъплоад - www.4storing.com да не забравиш да запазиш линковете че там няма търсачка :|
MelatroN
Новак

ПисанеЗаглавие: Re: Луна- буйлд използван от най-добрите в Европа - VP   Пет Яну 25, 2008 9:22 pm

Аз имам 4-5 реплейа с луна , аднал съм те в скайп там ще ти ги пратя :) ( sairas_ ми е скайпа)
frezist
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Луна- буйлд използван от най-добрите в Европа - VP   Нед Яну 27, 2008 2:17 pm

еми 6те те опитам да те намеря а относно реплаиа играта бе6е фулл сас нубове така 4е незнам дали 6те намери6 много добри моменти но струва си да ги види6 все пак
TwiX-
Зарибен

Брой мнения : 224
Registration date : 25.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Луна- буйлд използван от най-добрите в Европа - VP   Пон Яну 28, 2008 12:51 am

преди малко гледах MYM , луната я развиваха на 1ва и аура като със bottle и само бой магий след това dagger и до 20 минута монстер кил. Бтв видях и мирана с гуинсо във същата игра .
fear
Редовен

Брой мнения : 132
Registration date : 28.03.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Луна- буйлд използван от най-добрите в Европа - VP   Пет Мар 28, 2008 11:39 pm

Аз доколкот разбирам от тука май тва е поече за игра в отбор щом качваш аурата в началото което за мен е сукс(лично мнение)
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Луна- буйлд използван от най-добрите в Европа - VP   Пет Мар 28, 2008 11:43 pm

fear написа:
Аз доколкот разбирам от тука май тва е поече за игра в отбор щом качваш аурата в началото което за мен е сукс(лично мнение)

Как играеш с Луна ти ?
fear
Редовен

ПисанеЗаглавие: Re: Луна- буйлд използван от най-добрите в Европа - VP   Съб Мар 29, 2008 9:36 am

Еми зиам си пт 2 банд-а вдигам първа и 2ра после сабирам МоМ и кристалис след тва зиам бътъра и така.... и улта го вдигам на 6 лвл иначе не качвам аурата щото кат се замислите с тоя дребен дмг кво ше напраите с тая аура в началото на играта... аз я вдигам след тва кат иам МоМ и кристалис
frezist
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Луна- буйлд използван от най-добрите в Европа - VP   Съб Мар 29, 2008 11:44 am

оо стига с глупости ве на 11 level с аурата сам 140 демиж .малак демиж друг път :3:
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Луна- буйлд използван от най-добрите в Европа - VP   Съб Мар 29, 2008 8:09 pm

frezist написа:
оо стига с глупости ве на 11 level с аурата сам 140 демиж .малак демиж друг път :3:
Не винаги , но ако играеш както треа да .. :Д
fear
Редовен

ПисанеЗаглавие: Re: Луна- буйлд използван от най-добрите в Европа - VP   Нед Мар 30, 2008 9:35 am

Пич кат си 140 дмг тва не значи че един кент кат доиде ще го убиеш иначе кви итеми зимаш за да си 140 дмг а? Сподели с нас тъкмо да видиме как сигорно ще си на 1000 хп на 11 лвл и ше стъпиш в 2 мини на миниора и ще се чудиш каде си... xаxаxа:2: :558: :`: Twisted Evil :face: :albino:
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Луна- буйлд използван от най-добрите в Европа - VP   Нед Мар 30, 2008 11:07 am

Аве аз кат останалите в хофа Луната я развиам на Сатаник после бътър после и праим Радианс.. после нз кво .. мкб? общо зето не ми е интересен тоя герой :)
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Луна- буйлд използван от най-добрите в Европа - VP   Чет Май 29, 2008 7:13 pm

малко странно развитие .... то верно стаа само за тиимплей аз го играя муун райдъра на 1ва и 2ра след тва зимам Сатаник или МоМ (зависи от енемито) след тва Лотарс Едж или БКБ (зависи от енемито) и след това Бътър или Аганим (зависи от енемито)... И не му прая БоТ а ПТ .... нз според мен помага повече във ранната игра ....
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
frezist
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Луна- буйлд използван от най-добрите в Европа - VP   Пет Май 30, 2008 9:16 am

хаха феар чак са виждам поста ми ко да ти кажа зимам си еаглехорн и аурата и си е 140 демиж ти ако щеш в путката си го навари ама ко ми пука че не верваш?а и то маи не се обосновавам за кил а за добар фарм кви центове и кви мини относно мините тва па наи малкия проблем има ли нешто кат теьи имам вардове насякаде така че мое да си го завреш ако не верваш аиде и мани тоиа голям шрифт на кав се праи6?
Edit:beyOnd:Без обиди !
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Луна- буйлд използван от най-добрите в Европа - VP   Пет Май 30, 2008 6:21 pm

frezist написа:
хаха феар чак са виждам поста ми ко да ти кажа зимам си еаглехорн и аурата и си е 140 демиж ти ако щеш в путката си го навари ама ко ми пука че не верваш?а и то маи не се обосновавам за кил а за добар фарм кви центове и кви мини относно мините тва па наи малкия проблем има ли нешто кат теьи имам вардове насякаде така че мое да си го завреш ако не верваш аиде и мани тоиа голям шрифт на кав се праи6?
Аре по-спокойно , не реагирай като мене ;)
^NiGhT_eLf^
Форумен маниак

Брой мнения : 417
Registration date : 27.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Луна- буйлд използван от най-добрите в Европа - VP   Нед Юли 27, 2008 4:23 pm

темата е малко старичка, но доколкото разбрах дига само 2,3,статс и 4, и говори за пускане на улта, а аз чух че улта и небачка ако неси дигал 1, несам сигорен де, защото винаги си дигам в началото 1 :roll:
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Луна- буйлд използван от най-добрите в Европа - VP   Нед Юли 27, 2008 4:25 pm

Прав си но той играе по скоро на нещо като физикъл развитие. На бой.. за улта сигурно малко по късно но аз лично си играя Луната на 1ва и 2ра :)
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
fear
Редовен

ПисанеЗаглавие: Re: Луна- буйлд използван от най-добрите в Европа - VP   Пон Юли 28, 2008 6:21 pm

Абе фрезист ае малко по спокойно а? Кво кат имаш 140 дмг ае кочи на 2ма да те видиме ще те напраат на 5 стотинки. Кво като имаш Вардове насякаде??? Те немогат ли да имат. Умразнало ми е да спора с некви п*д**и . Тва че ти се мислиш за единствен тука нищо не значи...
MelatroN
Новак

ПисанеЗаглавие: Re: Луна- буйлд използван от най-добрите в Европа - VP   Пон Юли 28, 2008 7:36 pm

Темата е стара да , на новата луна не бачка :(
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Луна- буйлд използван от най-добрите в Европа - VP   Today at 1:07 pm

Луна- буйлд използван от най-добрите в Европа - VP
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next