Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Трол

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
React1ve-
Форумен маниак

Брой мнения : 414
Registration date : 12.01.2008

ПисанеЗаглавие: Трол   Пон Яну 28, 2008 7:30 pm

Кажете някои герои който може да го победи 1в1 ??
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Трол   Пон Яну 28, 2008 8:25 pm

Да видим.. аз сам го сасипвал с: Бътчър , Баратрум , Войд , Хъскар , Снайпер , Мортред , Рексар и мн други :) абе немоа разбера закво го мислите за толкоз силен ! верно ако се развие ще башва яко , ама не е толкоз силен :P Е например аз кат играх с Пудж вс Трол не го уставих да ме удари цяла игра :) .. хоп кука някаде до кулата ми го дурпам и улт и гг ;) ае ГЛ ;)
React1ve-
Форумен маниак

Брой мнения : 414
Registration date : 12.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Трол   Пон Яну 28, 2008 8:58 pm

ако е развит ни buther ни нищо ако иска да си на двете кули с башер станик и buterfly ...бутчера е силен само в началото..прав си за стуниерите че могат да го бият ...Може и анубсеран
Arcanum
Форумен маниак

Брой мнения : 499
Registration date : 01.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Трол   Пон Яну 28, 2008 9:02 pm

растата :lol: го съсипва :D също горгоната, ама виж това са страшно относителни неща и общо взето няма смисъл да питаш :x
Epicfail
Форумен маниак

Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Трол   Пон Яну 28, 2008 9:18 pm

Ами имах(на 1.20) един реплей който буквално показва защо не е убаво да му се правят башери. Начи играх вс Рекс и още некви говеда.. Като ги почна 15 сек ги държа в баш като излизат най-много за половин секунда.
Истината е че имах прекалено много диейбал на 1 герой но поради малкия дмг не му правех почти нищо а през това време другите почти ме спукваха...
Ако в едно меле идеята ти е да утепаш кастарите е по-добре вместо да отидеш и да ги стунваш докато не умрат а да тръгнеш с 1 Мйолнир и буриза и са ти на не повече от 3 удара....

Колкото до кой може да го победи 1в1 в късна игра.... Ами тези който могат да го дисейбалнат него, пъдж, раста, прасе, войд и т.н.
в началото на играта ненаяден се убива доста лесно

http://nagradite.net/kadishona <-- Моля, дайте точка! Благодаря!
http://dota-bg.4rumer.net
TwiX-
Зарибен

Брой мнения : 224
Registration date : 25.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Трол   Вто Яну 29, 2008 11:19 am

1в1 доста херота могата да го победят , един лесен начин е луната един улт и трола да си башва колкот иска. Трола е добър герой , но за тийм плей.
frezist
Форумен маниак

Брой мнения : 742
Registration date : 02.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Трол   Вто Яну 29, 2008 2:55 pm

да ама в по големите левели кат си наяден улта на луната не влиае много а в на4алото луната е с малко крав а трола удря доста дмг и при това незабелязано 6тото кат атакува по4ти не се вижда тва дето мета така 4е луната не е 4ак такав пример :) :)
Ursa
Новак

Брой мнения : 17
Registration date : 18.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Трол   Вто Яну 29, 2008 3:09 pm

Spirit Breaker го криви от бой Twisted Evil
frezist
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Трол   Вто Яну 29, 2008 3:54 pm

да да нали дже супер имба имби :lol: :lol:
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Трол   Вто Яну 29, 2008 6:18 pm

Admin написа:
Ами имах(на 1.20) един реплей който буквално показва защо не е убаво да му се правят башери. Начи играх вс Рекс и още некви говеда.. Като ги почна 15 сек ги държа в баш като излизат най-много за половин секунда.
Истината е че имах прекалено много диейбал на 1 герой но поради малкия дмг не му правех почти нищо а през това време другите почти ме спукваха...
Ако в едно меле идеята ти е да утепаш кастарите е по-добре вместо да отидеш и да ги стунваш докато не умрат а да тръгнеш с 1 Мйолнир и буриза и са ти на не повече от 3 удара....

Колкото до кой може да го победи 1в1 в късна игра.... Ами тези който могат да го дисейбалнат него, пъдж, раста, прасе, войд и т.н.
в началото на играта ненаяден се убива доста лесно
Аз го развивам на Крака(агилити) Башер Хайпър и Бътър .. и после довършвам Сатаника :)
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Трол   Пет Фев 29, 2008 9:36 am

трола баунти сиг ще го бие 1вс1 в на4алото и тинкер ще го бие според мене
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Трол   Съб Мар 01, 2008 9:09 pm

Alex_95 написа:
трола баунти сиг ще го бие 1вс1 в на4алото и тинкер ще го бие според мене
Баунти да.. ама с тинкер мн лошо ме пляска :(
Epicfail
Форумен маниак

Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Трол   Съб Мар 01, 2008 10:29 pm

трола отначало съкс

Тинкера пуска ракети лазер и трола остава на... Ако тръгне да гони един марш и бързо ще се откаже
http://dota-bg.4rumer.net
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Трол   Пон Мар 03, 2008 1:54 pm

Admin написа:
трола отначало съкс

Тинкера пуска ракети лазер и трола остава на... Ако тръгне да гони един марш и бързо ще се откаже
тва добре аз го плясках от началото ама тоя тругна на краче и башер и понеже беше аремом ( ийзи мод ) си напраи доста бързо крачето и хелм оф доминатор и нз просто пускам пурва втора остава на малко стигни ма и не излизам от кома :sleep:
Arcanum
Форумен маниак

Брой мнения : 499
Registration date : 01.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Трол   Пон Мар 03, 2008 9:09 pm

guinsoo и\или manta style ще ти свършат работа
Zero
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Трол   Вто Мар 04, 2008 9:12 am

значи то ако е по късно в играта да кажем 30-40 мин трола ако се е развил естествено добре ще го спука ма тои тинкера кат го маже в началото мн трудно ще се развие то за тва тои трола обикновено след 9-10 лв ходи доста на неутрал а 1вс1 почти нема как да стане и ..... бтв аз веднъж бях с тинкер вс трима морт пушка и магина имах некво гуинзо аркане треадки и некви простотии там штото бяхме 3вс3 2-ма от моите леаве аз сам с яки итеми и пречуках пушка и магина обаче с мн бягане :D мн фън беше штот аз бегам обруштам се лазер ракети гуинзо и така килл магината а пушката тя беше на лазер ракети 3-4 хита после улт пак лазер и до там
frezist
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Трол   Вто Мар 04, 2008 10:55 am

a морта?ко стаа с него?
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Трол   Вто Мар 04, 2008 8:11 pm

frezist написа:
a морта?ко стаа с него?
Ам.. да кажем че аз с Мортред бих трудно един човек който може да играе с Трола най-добре от сички герой.. но Мортред вс Трол.. развити .. трола башне ли го .. няя измакване ;)
Аа.. и с Obsidian Destroyer когато играхме и като напраих синия стаф трола беше гг :Д и Шивас Гард.. ако се сещате че нз така ли се пише :P
frezist
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Трол   Сря Мар 05, 2008 8:32 am

сещаме се сещтаме се само дет аз никога не прая син стаф на обси винаги MASS мистик стафс 6тото нема смисал 5 инт о6те за 3300 голд ..но аз попитах какво е станало в играта на алех какво е станало с морта?
Zero
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Трол   Пон Мар 10, 2008 9:35 am

са кат се замисля даже и боне ще го пребие щото то в на4алото трола за ништо не става особено до 6 лв а бонето в на4алото има по голям дмг от него по голям атак спиид и ще го тормозка яко и трола ще си каже ка4вам 6 лв и го бия оба4е кат ка4ат 6 лв бонето се крие в линд лалк и си го 4ака некаде и трола кат тръгне да кажем да му бута кула и бонето в гръб от 600 реиндж по4ва да си го бие тои докат се осети кво стаа то кръвта му е паднала мн щото бонето бие бързо а тои няма кои знае къв армор и така де ако реши да бяга бонето ще го хване 100 % щото има Линд лалк и тва дава доста мс а ако трола реши да пусне улт и да го разбие нема и тва да стане щото бонето си го бие а трола кат стигне до него бонето му удря още един два хита трола съшо обаче бонето пуска 3-та (линда) и отива от другата му страна пак на 600 реиндж и пак по4ва да си го бие и ве4е нема шанс трола да му ско4и щото ще е на супер малко

а лате геим бонето да кажем ще има итеми сходни кат тези на трола
2 башера 2 банда и кра4е оба4е разликата е 4е бонето бие от по дале4е и тои какт си е в Линд Лалк и трола си криипва изведнъж излиза с първа и трола докат излезе от баш па докат стигне до него тои ве4е е на мн малко бонето се крие бяга си появява се пак по4ва пак да го помпа и кат го башва трола просто цяла игра не мое да стигне до него даже и с гем щото тои е по бърз пак единственият шанс на трола да го бие е имбавия му "Blind" дет му е 2-рата магия ма ина4е никав шанс ма то пак си зависи
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Трол   Today at 7:56 am

Трол
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1