Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Pudge The Butcher , Gimme Some Fresh Meat!

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Pudge The Butcher , Gimme Some Fresh Meat!   Пет Фев 01, 2008 7:40 pm

Верно че много хора играят с тоз герой и е почти невазможно да не знаеш 1 стратегия с него.. искам да знам обаче дали може да се развие на БатълФюри и Харт оф Тераскю примерно.. аве изобщо сички айтъмс който стават за билда на тва чудовище , че ми омразна почти сяка игра да му прая смески за хп реген само..
ПП:Ако смятате темата за ненужна , понеже в и-нет има мн клипчета с него.. делийте! :)

Последната промяна е направена от на Пет Фев 01, 2008 8:13 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Ursa
Новак

Брой мнения : 17
Registration date : 18.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Pudge The Butcher , Gimme Some Fresh Meat!   Пет Фев 01, 2008 7:48 pm

Еми аз ако ще се тупкаме здраво си правя батъл фюрито.Хеарт не е лош избор ама ако играеш срещу други мощни мелета :) Срущу кастери...хууд.Абе всичко зависи от противниците :roll:
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Pudge The Butcher , Gimme Some Fresh Meat!   Пет Фев 01, 2008 7:49 pm

Ursa написа:
Еми аз ако ще се тупкаме здраво си правя батъл фюрито.Хеарт не е лош избор ама ако играеш срещу други мощни мелета :) Срущу кастери...хууд.Абе всичко зависи от противниците :roll:
Ахам :)
ZEEP
Зарибен

Брой мнения : 329
Registration date : 18.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Pudge The Butcher , Gimme Some Fresh Meat!   Пет Фев 01, 2008 8:21 pm

Може и дагон да се направи кои е казал че е итем за нююбове
Нетрадиционен БКБ също не е за изпускане поне няма ти спрат улта
Радиянс ако играеш 1в1 и други итеми които трудно се правят в 5в5
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Pudge The Butcher , Gimme Some Fresh Meat!   Пет Мар 07, 2008 11:45 am

Май няма кво да се кажи за тоя Бътчер ве :(
Thunderseeker
Зарибен

Брой мнения : 377
Registration date : 03.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Pudge The Butcher , Gimme Some Fresh Meat!   Пет Мар 07, 2008 12:35 pm

clan wars много го развиват на тараск с башер и ризницата от хипер стоуна ама задължително с омни в отбор, добро развитие за нормална игра е тараск с shiva's guard и пак ризницата с хипер стоуна - свата лош с много кръв, много армор, много мана и много бой, иначе стандарта е BoT + Radiance + 4 Hearts

Форумен маниак

Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Pudge The Butcher , Gimme Some Fresh Meat!   Пет Мар 07, 2008 1:18 pm

тука брачеда е добър. Скоро ми каза (и аз се уверих в това) че хууда(който става за тоя херо) прецаква третата тъйче съкс. Можеш леко да го заместиш в вангард.
Колкото до бкб и БФ не съм мн сигурен.. Можеш вече перс да му напраиш( те го пдообриха доста).
Тоя новия итем не орхида а оня с фрост новата( тъп съм забраих му името) е добре. Има6 мана и дори да не оцелиш с куакта немаш грижи за маната. Можеш да понасяш тупаници щото имаш мн стр расово а и с овия армор. Ако оцелеле след кука и захапка даваш вълна и го гониш на физикъл и още една кука. Също може вълната да се използва и да го слол и след тва кукичка
http://dota-bg.4rumer.net
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Pudge The Butcher , Gimme Some Fresh Meat!   Пет Мар 07, 2008 1:22 pm

Thunderseeker написа:
clan wars много го развиват на тараск с башер и ризницата от хипер стоуна ама задължително с омни в отбор, добро развитие за нормална игра е тараск с shiva's guard и пак ризницата с хипер стоуна - свата лош с много кръв, много армор, много мана и много бой, иначе стандарта е BoT + Radiance + 4 Hearts
Какво е тараск !? :`:
frezist
Форумен маниак

Брой мнения : 742
Registration date : 02.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Pudge The Butcher , Gimme Some Fresh Meat!   Пет Мар 07, 2008 5:42 pm

тараск е херт оф тараск :)
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Pudge The Butcher , Gimme Some Fresh Meat!   Пет Мар 07, 2008 9:12 pm

frezist написа:
тараск е херт оф тараск :)
Аха ясно :) ХоТ накратко :D
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Pudge The Butcher , Gimme Some Fresh Meat!   Нед Мар 16, 2008 10:16 am

аз му праа БоТ вангард шива и гуинзо хихи е там 2 тараски или пък една тараска и радианс
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Pudge The Butcher , Gimme Some Fresh Meat!   Пон Мар 31, 2008 4:22 pm

Уеее наЙ-НакРая уСпях да СЕ НауЧА Да ПРАЯ ИНв хУуКС Йеее научих го ВЕ :ДД:Д:Д::Д:Д:Д:Д
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Pudge The Butcher , Gimme Some Fresh Meat!   Вто Апр 01, 2008 10:39 pm

другото ми рАвитие за бътч е треадки владимир ассулт башер радиансе дагон не са баш по ред
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Pudge The Butcher , Gimme Some Fresh Meat!   Сря Апр 02, 2008 8:28 am

Ся днеска кат одя да играя ще се проа да му напрая рапир!!!! :D
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Pudge The Butcher , Gimme Some Fresh Meat!   Чет Апр 03, 2008 8:34 pm

начи аз доооста добре играя с Pudge ( не че се хваля :lol: )
Прая му:
1.Boots of Travel
2.Hood of Defiance
3.Bloodstone или Heart of Tarasque
4.Raddiance (доста помага)
5.Shiva`s Guard (също доста хубав итем)
По начало не правя всичко това . Правя някои от тези итеми в зависимост от противниците. И Vanguard може .... но аз не го правя често :) След като знаеш какво тряя да праиш земи тренирай с куките щото там е силата на The Butcher.
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Pudge The Butcher , Gimme Some Fresh Meat!   Чет Апр 03, 2008 8:54 pm

Ем за ся у хофа кат избера пудГе така ги тормозя че... :P
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Pudge The Butcher , Gimme Some Fresh Meat!   Пон Апр 28, 2008 2:26 am

Ауу вчера какво рики имаше просто.... мн хитър ама аз кат са знам къв съм си луд lol! lol! .Начи той стаа невидим и кат стана беше на около 500 хп и почвам аз да вървя на рот натам надет си мисля че тръгнал и обаче нищо не става и осъзнавам че нали ..... рикито ма е прецакал и виждам точно до рошан-а един Уитч Доктор и пускам кука към него и изведнъж ХОООП куката не стигна до него щото хванах нещо невидимо и дребно и то умре от рота след тва lol! lol!
П.П. Рикито ме помисли за мапер ама си беше чист лъкк
frezist
Форумен маниак

Брой мнения : 742
Registration date : 02.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Pudge The Butcher , Gimme Some Fresh Meat!   Пон Апр 28, 2008 10:58 am

га и аз обичам невидимите някак си ме кефят
Epicfail
Форумен маниак

Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Pudge The Butcher , Gimme Some Fresh Meat!   Пон Апр 28, 2008 5:39 pm

До сега само веднъж съм ващал нещо невидимо - един гондар просто тръгна да бяга пусна ВВ и аз метнха кука през гората ..<">..
http://dota-bg.4rumer.net
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Pudge The Butcher , Gimme Some Fresh Meat!   Нед Авг 03, 2008 8:33 pm

Butcher, доста добър герой ако се играе правилно.
Силата му е в нукът над един герой, всички знаете че може да убиете един враг само от кука, ултимати и рот. А за да го прави му трябва само подвижност по картата и регенерация.
Двата му необходими предмета за пълна доминация са:
Boots Of Travel и Bottle, оттам идват удобните предмети.
Трябва ви planewalker's cloak (hood се прави бавно, а другите бонуси не ви трябват много, @admin - излъгали са те, работят си префектно заедно) и Plate mail, защото ви трябва допълнителен resist към rot и армор за високата ви кръв.
Предметите за който трябва да продължите са отборни, защо ?
Защото докато вие сте силни от 5 до 13 лвл то оттам нататък вече почвате да омалявате и се насочвате да помагате на отборъ. Предметите които ще помогнат на отбора са:
Shiva's Guard, Assault Cuirass, Radiance.
Кой предмет кога да правите първи (и продължавате за останалите).
Тъй като имате вече plate mail е добре да се насочите към първите два, но един бърз radiance ще ви помогне за правенето на повече пари, той се взима ако сте танкът на отбора и няма друг герой по-подходящ да го вземе.
AC е по-добър от Shiva, но и доста други герой могат да го сглобят, а от два няма нужда, но докато AC доста помага на отборът, същото можем да кажем за Shiva, разчиствате доста по-бързо вълните крийпове чрез rot/frigit blast, както и това да помагате за надмощие над вражеският dps-er.
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Pudge The Butcher , Gimme Some Fresh Meat!   Нед Авг 03, 2008 10:33 pm

Добре замислена, но си тръгнал от погрешни теории, така да се каже ;)
Хууда помага доста, той е замислен за Пъдж - хп реген (ти сам каза, че му трябва реген), още повече защита от рот (а и от нюкерите) и армор (което и плейт мейла дава...). След това шивата е ОК, радито - не, а куираса го правиш само заради отбора?? По-голямата част от бонуса на АС отива за теб, така че... По-добре шива и/или Мека. Травелките задължително.
http://www.spamFORlife.com
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Pudge The Butcher , Gimme Some Fresh Meat!   Пон Авг 04, 2008 10:05 am

marto-shorto написа:
Хууда помага доста, той е замислен за Пъдж - хп реген (ти сам каза, че му трябва реген), още повече защита от рот (а и от нюкерите) и армор (което и плейт мейла дава...). След това шивата е ОК, радито - не, а куираса го правиш само заради отбора?? По-голямата част от бонуса на АС отива за теб, така че... По-добре шива и/или Мека. Травелките задължително.
ПТ а не БоТ???
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Pudge The Butcher , Gimme Some Fresh Meat!   Пон Авг 04, 2008 1:01 pm

marto-shorto написа:
Истината е че си далеч от целта на героя :) и сега ще ти обесня защо:
1) ти си танк, не трябва да ги възпираш да ти вкарват магийте си, ако направиш hood те ще спрат да те фокусират с магий, ако целият ти отбор падне защото те са изяли нюковете, ти няма да изкараш играта сам, само един cloack няма да ги разколебае да изхабят магийте си върху теб, а благодарение на flesh heap, резиста ти става доста висок, а имаш и тонове кръв. Регенерацията от Bottle е напълно достатъчна.
2) нямаш достатъчно мана за да поддържаш meka за отбора, няма други бонуси от него които да ти трябват толкова много, radiance винаги е в танкът на отбора, защото те прави доста опасен в отборната битка, само със стоене правиш по 5x30 dmg на секунда, сложи и rot, и факта че може да хванеш и придърпаш някой, само стоенето в битка без нито един удар е застрашително. От AC повечето бонуси не са за теб, каквото и да казваш, а арморът при толкова висока кръв е по-добре отколкото само повече кръв, този -5 армор е също толкова застрашителен в отборна битка колкото и radiance, а и всички се облажват от +5 армор и дмг-дилърите от +15% IAS.
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Pudge The Butcher , Gimme Some Fresh Meat!   Пон Авг 04, 2008 1:06 pm

Аз всеки път го развивам по един и същ начин.БоТ,боттъл,Травелс,Хууд,ХоТ,ХоТ
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Pudge The Butcher , Gimme Some Fresh Meat!   Пон Авг 04, 2008 2:08 pm

И аз така ;) Виждал съм го и на S&Y и беше много готин :lol:
Камикадзе, ти си далеч от целта му. Когато ти си танка в някое меле се обезсмисля куката. Пъдж е герой, който седи някъде скатан по време на меле и чака да дръпне някой, за да си го изяде на спокойствие...
http://www.spamFORlife.com
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Pudge The Butcher , Gimme Some Fresh Meat!   Today at 2:33 pm

Pudge The Butcher , Gimme Some Fresh Meat!
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next