Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Pudge The Butcher , Gimme Some Fresh Meat!

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Pudge The Butcher , Gimme Some Fresh Meat!   Пон Авг 04, 2008 2:31 pm

marto-shorto написа:
И аз така ;) Виждал съм го и на S&Y и беше много готин :lol:
Камикадзе, ти си далеч от целта му. Когато ти си танка в някое меле се обезсмисля куката. Пъдж е герой, който седи някъде скатан по време на меле и чака да дръпне някой, за да си го изяде на спокойствие...
И в отборната битка ще правиш същото ?
Абе момче ти наред ли си ... а куката не се обизмисля даже никак, когато двата отбора чакат във vision range по-добрите позиций, ти хващаш единия и го убивате отбора, така предизвикваш битката, освен това е 400 дмг нюк...

P.S.:
А за да убиеш в по-ранната част на играта, криейки се някъде и дърпайки с кука, мисля че и без предмети може да се прави ...
Върнете се в началото Go down
sp00ky
Новак

Брой мнения : 33
Registration date : 29.07.2008

ПисанеЗаглавие: Pudge The Butcher , Gimme Some Fresh Meat!   Пон Авг 04, 2008 5:00 pm

Пробвайте го c/y кастери БоТ БКБ Радианс ХоТ Хекс и шива.
c/y боец(магина chaos knight трол и т.н.) БоТ Вангард сатаник бътър(нетипичен итем но ще му даде нужния атак спиид) буриза асалт.
П.П. Ако сте c/y chaos knigt вместо буризата направете фюри(когато пусне улт двойниците падат бързо) дано ви харесва итем билда ми :P :haxa:
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Pudge The Butcher , Gimme Some Fresh Meat!   Пон Авг 04, 2008 10:48 pm

Ъъъ shock буриза? Бътър? БФ?
http://www.spamFORlife.com
sp00ky
Новак

Брой мнения : 33
Registration date : 29.07.2008

ПисанеЗаглавие: Pudge The Butcher , Gimme Some Fresh Meat!   Пон Авг 04, 2008 11:39 pm

Ами това си е лично мой билд.Да итемите са нетипични но пробвай пък може да ти хареса апък+ тва той си има и 3 активни магии които праsт близо 1200 дмг.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Pudge The Butcher , Gimme Some Fresh Meat!   Today at 2:34 pm

Pudge The Butcher , Gimme Some Fresh Meat!
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2