Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Кажете мнението си за тази "урна" ?

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
AcnupuH
Новак

Брой мнения : 89
Registration date : 19.12.2009

ПисанеЗаглавие: Кажете мнението си за тази "урна" ?   Чет Дек 31, 2009 11:35 pm

Какво мислите за този item ... според мен засега е най-небалансираният item в играта ... дали има нужда от нърф !!?

Последната промяна е направена от AcnupuH на Пет Яну 01, 2010 11:27 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Epicfail
Форумен маниак

Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Кажете мнението си за тази "урна" ?   Пет Яну 01, 2010 11:10 am

мисля че трябва да спреш да пиеш афтър шок щото мненията ти стават двусмислени. Казваш, че е небалансиран а после слага емотионка LOL се едно се базикаши тъй неможах да разбера кво искаш да кажеш!!!

А колкото до урната, аз още не съм играл новата дота
http://dota-bg.4rumer.net
AcnupuH
Новак

Брой мнения : 89
Registration date : 19.12.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Кажете мнението си за тази "урна" ?   Пет Яну 01, 2010 11:25 am

абе афтър шок си много добре тва WOW го сложих нарочно защото можеби няма нужда от нърф а можеби има и заради това добавих и WOW изках просто още хора да напишат мнението си :)
Cannibal
Форумен маниак

Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Кажете мнението си за тази "урна" ?   Пет Яну 01, 2010 11:43 am

AcnupuH написа:

Какво мислите за този item ... според мен засега е най-небалансираният item в играта ... дали има нужда от нърф !!?
Cannibal написа:

тази Урна пък в момента е най-небалансирания предмет в играта
HeyKiwey
Форумен маниак

Брой мнения : 699
Registration date : 02.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Кажете мнението си за тази "урна" ?   Пет Яну 01, 2010 12:43 pm

Един предмет може да бъде небалансиран, както героите. Само че проблема е там, че докато един герой е имба и се намира в единия отбор, не може да се намира в другия отбора => едните имат имби, другите не. За предметите не е така... Кво като е небалансиран?? Ще се купува както от сентинела, така и скърджа, не виждам къв е проблема?
Даже да регенерираше 2к лайф и мана и да даваше по 3 чарджа от секи крийп, пак нямаше да е лошо, щото като и двата отбора го имат няма нищо небалансирано...
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Кажете мнението си за тази "урна" ?   Пет Яну 01, 2010 12:48 pm

мхм, ама имбав предмет не можеш да баннеш
а дали и 2та отбора ще съумеят да го направят е въпрос само на герои и стратегия(е оня ден имах игра 30минути 12/5, при която е просто безсмислено да се прави). При всички случаи обаче, за цената си дава твърде широк размах.950 каст рейндж е нещо огромно тъй като може да се използва както за хийл, така и за дмг, а има едва 10секунди КД.
HeyKiwey
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Кажете мнението си за тази "урна" ?   Пет Яну 01, 2010 1:15 pm

Всъщност си прав, забрайх че може и дмг да прави... Да, това трябва да го премахнат, но иначе е идеален предмет за герои, които освен wards едва могат да си позволят wand и boots.
И даже да можеше да се банват предмети, къв е смисъла да банваш нещо, което ще ти трябва =)
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Кажете мнението си за тази "урна" ?   Пет Яну 01, 2010 2:02 pm

200 дмг за 8 секунди не е много.
Предмета е добър, но не е небалансиран.
Повече от един герой в отбора, ако го има и ... губите.
От едно умиране на противник пълни 1, дори 2-ма да имат урна, само единият ще напълни.
+1 salve за едно убийство не е много ...

Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Кажете мнението си за тази "урна" ?   Пет Яну 01, 2010 4:36 pm

Kamukag3e написа:
От едно умиране на противник пълни 1, дори 2-ма да имат урна, само единият ще напълни.
мисля че играеш твърде рядко(без значение какво госу си), за да знаеш колко много може да е това
Kamukag3e
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Кажете мнението си за тази "урна" ?   Пет Яну 01, 2010 4:42 pm

Cannibal написа:
Kamukag3e написа:
мисля че играеш твърде рядко(без значение какво госу си), за да знаеш колко много може да е това

За 250 злато рецепта, печел добрия бонус на 3 предмета в 1 място.
Салвето е хубаво нещо, но за един човек в отбора, при това се спира все пак, не е по-небалансирано от magic wand, mekansm който пък са инстант, невъзможни за прекъсване и дават по-добри бонуси ...

Толкова е далеч от небалансиранто, че няма на къде повече.
Mekansm, Pipe, Necronomicon, Guinsoo са небалансираните предмети в тази игра, просто малко хора в публика са толкова умни да го осъзнаят. Ненапразно са забранени в количество на турнирите (или балансирани при версийте).

Мисълта неможе да бъде затъпена от по-малко игране.
Това че 90% от играещите дота не мислят е техен проблем.
Азия винаги ще е по-добра от европа, защото там си напъват мозъците всеки ден (във всяко едно отношение, не само дота).

McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Кажете мнението си за тази "урна" ?   Пет Яну 01, 2010 5:03 pm

Мда, урната е добра, но да кажеш, че е небалансирана е тъпо.

@Kamu: Mekansm НЕ Е имба. Може да е инстант, но струва 2к злато, освен това има ограничение за едно лекуване на 45 секунди, тоест да направиш повече от 1 мека е тъпо. А за некро няма как да не се съглася, това че шибаните демончета са имба в правилните ръце е известно открай време :] Просто феноменален предмет.
http://www.spamFORlife.com
HeyKiwey
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Кажете мнението си за тази "урна" ?   Пет Яну 01, 2010 5:19 pm

Clarity Potion за мен е имба предмета... Срещу един убит от вас крийп получавате мана, която в повечето случаи е повече от тази, която дава пасивната на Некро Лайта.
Ками, прав си, че не е толкова небалансирана, ама след един спечелен тийм файт (при положение, че баш героя с урната е оцелял) може да разпредели 2к кръв на останалите оцелели от отбора. Това е перфектно за бърз пуш, не можеш да отречеш. :)
Ако математиката ми е вярна с урната получаваме ~20% от бонусите на HoT за 5% от цената му... :D
Също така според мен не е лошо да се направи 2 пъти в отбора, щото рядко някои герой има повече килс+асистс от 1/2 от умиранията на противниковия отбор.

Последната промяна е направена от ApL^DqdoKolioda на Пет Яну 01, 2010 9:29 pm; мнението е било променяно общо 1 път
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Кажете мнението си за тази "урна" ?   Пет Яну 01, 2010 5:22 pm

Ми не, математиката ти не е вярна
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Кажете мнението си за тази "урна" ?   Пет Яну 01, 2010 5:26 pm

уравнението за съпоставка на два толкова различни предмета би било доста по-сложно
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Кажете мнението си за тази "урна" ?   Пет Яну 01, 2010 5:30 pm

И не е 2000к кръв, а само 2000. При положение, че си бил близо и до петте умиращи героя (което невинаги става, тъй като често героите се разпръскват) и си оцелял.
Gopeto
Зарибен

Брой мнения : 375
Registration date : 08.03.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Кажете мнението си за тази "урна" ?   Сря Яну 20, 2010 8:09 pm

На какви герои предпочитате да правите тЪз урнА ? nuke
http://www.google.com
Kamukag3e
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Кажете мнението си за тази "урна" ?   Сря Яну 20, 2010 8:29 pm

Roaming:
Venge, Lion, Shaker, LoA etc.

Epicfail
Форумен маниак

Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Кажете мнението си за тази "урна" ?   Сря Мар 17, 2010 11:36 am

Подходяща е почти за всеки герой, но съм забелязал, че е и малко неудобен предмет. Прилича си Wand-a, ако ви трябва слот, това ще е най-евтиният предмет, който можете да махнете, но също така върши и много добра работа.
http://dota-bg.4rumer.net
Няма.изход
Новак

Брой мнения : 48
Registration date : 16.04.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Кажете мнението си за тази "урна" ?   Пет Апр 16, 2010 10:20 pm

Според мен урна на е небалансиран хела му не е много нито пък 200 дмг за 8 секунди
BlazeOfGlory
Новак

Брой мнения : 1
Registration date : 02.05.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Кажете мнението си за тази "урна" ?   Нед Май 02, 2010 6:25 pm

Урната е идеална за роаминг герой , а за баланса , замисли се за повече от 400 хп ,ако беше heal-а на ниските левели повече , пък и дмг да е повече дали няма да е малко нечестно. Иначе любимият герой за урна е Witch doctor-a ;)
darmona92
Новак

Брой мнения : 40
Registration date : 23.02.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Кажете мнението си за тази "урна" ?   Нед Май 02, 2010 6:55 pm

Lich- тъй като той трябва да присъства във всички гангове събира бая чарджове и може да подпомага доста отбора.
No_Tears_Please
Зарибен

Брой мнения : 273
Registration date : 03.09.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Кажете мнението си за тази "урна" ?   Нед Май 02, 2010 9:35 pm

Цитат :
Roamers
Warlock,Enigma,Witch Doctor най-много ми харесва как стои въпреки това.
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Кажете мнението си за тази "урна" ?   Сря Май 05, 2010 5:31 pm

урната е доста готина особено за съпорти или някви други герои с ниска кръв

ПС: BlazeOfGlory днеска играх с тебе и ми направи силно впечатление с един санд.
duhche
Новак

Брой мнения : 61
Registration date : 03.05.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Кажете мнението си за тази "урна" ?   Сря Май 05, 2010 7:36 pm

Какво прави точно тази урна .. така и никога не съм я правил ..
No_Tears_Please
Зарибен

Брой мнения : 273
Registration date : 03.09.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Кажете мнението си за тази "урна" ?   Сря Май 05, 2010 9:11 pm

duhche написа:
Какво прави точно тази урна .. така и никога не съм я правил ..

Whenever an enemy hero dies within 1425 AoE, gains 2 charges if it has 0 charges, else gains 1 charge (each death can only charge one of these items, if two or more heroes in the AoE have this item, only one will be charged)

Soul Release
Can expend one charge to target an allied or enemy hero
If an ally is targeted, it is healed for 400 HP over 8 seconds (this effect ends if the hero takes damage from a source other than Sentinel or Scourge creeps)
If an enemy is targeted, it takes 200 magic damage over 8 seconds
Has a 10 second cooldown, and 950 cast range
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Кажете мнението си за тази "урна" ?   Today at 7:58 am

Кажете мнението си за тази "урна" ?
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Как да направим "3D" снимка с Фотошоп