Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

урса > войд

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
s7eal7h
Редовен

Брой мнения : 143
Registration date : 14.01.2010

ПисанеЗаглавие: урса > войд   Сря Яну 27, 2010 6:50 pm

значи искам да споделя една дота която направих преди 5 минути.

значи имаше 1 много охранен войд от тях и много му връзваше баш.. пък и много бягаше с лоук-а...

аз имах phase boots,vladimirs, lothar's edge
и за да не бяга си направих хекс. вие как мислите? добре ли съм постъпил и ако не какъв итем трябваше да направя според вас?

отностно дотата- бихме
Върнете се в началото Go down
HeyKiwey
Форумен маниак

Брой мнения : 699
Registration date : 02.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: урса > войд   Сря Яну 27, 2010 8:08 pm

И с Малеовоанс щеше да стане. Тогава ти трябва малко повече микро и бързина, защото не го ли убиеш, умираш.
azazzel
Зарибен

Брой мнения : 204
Registration date : 06.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: урса > войд   Сря Яну 27, 2010 8:15 pm

Малко информация си дал, принципно в сериозна игра винаги има много дизейбъли от самите ти съотборници (венга лион раста и тн), при добри умения от вашия отбор вие ще биете войда без да имате нужда някой да прави хекс, а и почти със сигурност има по-добри носители на хекс в отбора от урсата. Та като цяло според мен си сбъркал и си е трябвало да продължиш с бкб бъттър или там каквото решиш :)
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: урса > войд   Сря Яну 27, 2010 9:33 pm

а според мен този воид е бил идиот че не си е направил едно бкб и не те е убивал първо тебе във сфера след това пуска бкб и си избива наред останалите.... относно предложенията ти дядоколеда няма смисъл от орхид ? Целта на урсата е била не само да не му позволи да си пусне магиите ами и да има няколко секунди време в което може да го удря свободно без воида да може да му отвръща... азазел съгласен съм че урса не е най-добрия носител на хекс но във пуб рядко можеш да разчиташ на съотборниците си за подобни неща освен ако те не са решили че хекс им е задължителен предмет още в началото на играта..
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
s7eal7h
Редовен

ПисанеЗаглавие: Re: урса > войд   Сря Яну 27, 2010 10:43 pm

рексар и сторм пандата бяха дисейбъли от моят отбор,но не ме слушаха вообще освен пандата който играеше но с БС и скади... ами рексара бързо умираше... те нямаха дисейбъли (стън) освен войд който е на %... от него бяха имаше също така и пъгна който много ме е*аваше със 2ра магия... ами това си спомням щото не се мъча да помна много дотите които съм играл xD ами той ако беше направил бкб аз щях веднага да исфарма блейдмейл който е най-упасният итем в лейт гейм (според мен)
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: урса > войд   Чет Яну 28, 2010 1:52 am

s7eal7h написа:
рексар и сторм пандата бяха дисейбъли от моят отбор,но не ме слушаха вообще освен пандата който играеше но с БС и скади... ами рексара бързо умираше... те нямаха дисейбъли (стън) освен войд който е на %... от него бяха имаше също така и пъгна който много ме е*аваше със 2ра магия... ами това си спомням щото не се мъча да помна много дотите които съм играл xD ами той ако беше направил бкб аз щях веднага да исфарма блейдмейл който е най-упасният итем в лейт гейм (според мен)
той има сфера.. ако я пусне преди да успееш да си пуснеш мейла ще си мъртъв още преди да свърши сферата.... ако пък успееш да си пуснеш мейла в момента преди сферата той просто ще те игнорира ще си избере някой друг и като свърши сферата пуска бкб и ще те убие.. просто този очевидно е бил доста прост.. ояден войд мноого трудно можеш да го спреш и като гледам какви герои сте ме съмнява че ако е бил малко по-умен сте имали някакъв шанс за контра..
issbg
Новак

Брой мнения : 6
Registration date : 27.01.2010

ПисанеЗаглавие: Re: урса > войд   Чет Яну 28, 2010 1:59 am

Колко уяден войд ???
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: урса > войд   Чет Яну 28, 2010 2:23 am

s7eal7h написа:
имаше 1 много охранен войд
това стига ли ти ? ^^ ако е бил толкова охранен може да се бие 1в3 и да ви убие сичките... Но уви е бил идиот.. както и да е
IVANotLUKOVIT
Зарибен

Брой мнения : 202
Registration date : 04.04.2009

ПисанеЗаглавие: Re: урса > войд   Чет Яну 28, 2010 4:12 am

s7eal7h написа:

аз имах phase boots,vladimirs, lothar's edge
и за да не бяга си направих хекс. вие как мислите? добре ли съм постъпил и ако не какъв итем трябваше да направя според вас?

отностно дотата- бихме
Ако си имал киллове и повечко пари си направил много добре че си зел хекс
урсата и без много итеми си е силна но с хекса със сигурност си му създал доста проблеми
добра контра е особено за пуб където за да се предпази от хекса му трябва бкб а воид с бкб в публик игра се вижда 1:999
А и сте били - какво повече :)
s7eal7h
Редовен

ПисанеЗаглавие: Re: урса > войд   Чет Яну 28, 2010 12:04 pm

аз му влизах с лотхар'с с предварително пуснати скила за атак спиид-а и улт и направо с хекс няма как да ми пусне улт защото умираше докато беше в хекс... но ака хекс-а е в цд тогава ме убиваше
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: урса > войд   Чет Яну 28, 2010 1:22 pm

Едно талисманче също нямаше да е излишно.
http://www.spamFORlife.com
Epicfail
Форумен маниак

Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: урса > войд   Сря Мар 03, 2010 10:54 pm

Chat???
http://dota-bg.4rumer.net
danceofdeath
Новак