Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

[guide] Nessaj the Chaos Knight

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Maynata_yee
Новак

Брой мнения : 83
Registration date : 20.06.2011

ПисанеЗаглавие: Re: [guide] Nessaj the Chaos Knight   Пет Юли 08, 2011 3:16 pm

а къде забравяш ботилката ? отдръпвам се за малко регейн и пак влизам
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: [guide] Nessaj the Chaos Knight   Пет Юли 08, 2011 3:37 pm

Бутилката ти дава 3х75 мана, което е крайно недостатъ4но, за да се раз4ита само на него.
http://www.spamFORlife.com
Maynata_yee
Новак

ПисанеЗаглавие: Re: [guide] Nessaj the Chaos Knight   Пет Юли 08, 2011 3:40 pm

не е достатъчно но е достатъчно да убием най силния от техните ( да му енднем серията ) или да спрем бягащ фраг с един хаус болт .. все пка не ни трябва 500 мана и амбицията да изнесем целия отбор само с несито ..
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: [guide] Nessaj the Chaos Knight   Пет Юли 08, 2011 3:47 pm

Прощавай, моята цел в битка е пове4е от това да хвана бягащ фраг. Предмета е полезен единствено в на4алото и то ако много обикаляш, после няма да имаш нито време да го пълниш, нито ще раз4иташ на него. А да го държа винаги пълен, за да ми остане, 4е да си го пусна в битка за 3секунди, 4е да събера мана за манта... не, мерси.
Cannibal
Форумен маниак

Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

ПисанеЗаглавие: Re: [guide] Nessaj the Chaos Knight   Пет Юли 08, 2011 4:11 pm

Учудва ме, че марто коментира самия реген. Смехотворното в случая е "оттеглянето от битка" за използване на ботъл.

Дори не съм сигурен дали трябва да го коментирам, при положение че съм описал видовете добър реген в битка в миналия си пост. За да се оттеглиш от битка и да използваш ботъл, трябва да оставиш отбора си 4в5, като при самото оттегляне противниците или ще са ви убили, или избягали на повече от 2000 range.

Виж, ако отборните битки траеха с минути, това би било оферта.

ПС. Сетих се за избягването на raze-ове със зигзагообразни движения и за разкриване на wards с dust.
Maynata_yee
Новак

ПисанеЗаглавие: Re: [guide] Nessaj the Chaos Knight   Пет Юли 08, 2011 5:44 pm

не се бях замислял .. ама играчите които не се познават нямат и замислена стратегия и рядко се събираме 5в5 обикновено 3в4 2в4 и любимото на нуубовете 5 в 1 и после да кават че са про .. та мислата ми е че несито е специализиран в битка с неравен брой опоненти .. примерно той и силабеър ако са наядени и несито има сатаник или сърце и манта спокойно могат да бутнат 4-5 играчи .. е поне аз така мисля ако греша моля да ме поправите :)
Cannibal
Форумен маниак

Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

ПисанеЗаглавие: Re: [guide] Nessaj the Chaos Knight   Пет Юли 08, 2011 5:57 pm

грешиш, да
Както Syllabear, така и "Несито" са силно насочени към убиването на точно определен противник - нямат никакви AoE дисейбъл, уменията им са насочени към точно определен герой(Stun, Entangle, Rift). Поради тази причина, както вече казах, са по-добри chaser-и, отколкото инициатори. Ролята им е да фокусират даден герой(важен за противника) и да го убият за възможно най-кратко време, с помощта на съотборник.

Освен това не ми се удава да коментирам ситуациите в гарена, тъй като самия аз не играя там. Тук коментираме по-високото ниво, в Гарена Lothars е най-добрият предмет.
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: [guide] Nessaj the Chaos Knight   Пет Юли 08, 2011 7:10 pm

Не коментирам само регена, то е ясно, че е малък. Другото трябва да се подразбира. 3 секунди отсъствие от битка - то половината битка е минала...
Също така не знам защо коментираш 2в4, 2в3, 1в5 и подобни - ние тук говорим за 5в5. Ясно е, че винаги има лийвъри в гарена, обаче това не е причина да говориш за игри 2в4 в обща тема за героя. Освен това, както канибал каза, тези герои са ориентирани към убиването на сам противник. Виж, и аз помня една моя игра с Несито, в която имах BoT, BKB, Assault и 3 рапири и играех срещу 4 противника, но това не значи, че е най-правилния билд, нито пък, че ако противниците ми имаха мозък, нямаше да падна. Както Киро обича да казва, двама противници с дисейбъл винаги ще те убият или ще избягат от теб, трима или повече просто ще се подиграят с теб. С очите си съм виждал как Pudge с 5000 hp и 300 damage (и тоновете резисти, идващи с нивата на flesh heap) умира от Lina и CM.
П.С. За битка с много опоненти, няма по-добър избор от BKB, независимо колко илюзии ще събереш.
Maynata_yee
Новак

ПисанеЗаглавие: Re: [guide] Nessaj the Chaos Knight   Пет Юли 08, 2011 10:06 pm

ами според мен е добре да се взимат предмети които не дават бонус толкова на мен а на илюзиите, а мисълта за мечо и несаж е че несаж с манта и улт става като ромско семейство а мечо със силния съмън и улта е доста курав та според мен това се герои предназначени за линия с повече от 1 противник и лесно могат да се справят с повече врагове. И наистина е лошо ако има дисейбъл(и) щото ведднага се разбира кой е истинския ( ако е куин ъф пейн с улта си ще изнесе половината илюзии ) но пък с толкова клонинги ставахаус и лесно може да избягаш. Аз сега се опитвам да измисля как максимално да се възползвам от неговия критикъл щото за мен е доста добър като изключим малкия шанс ( 10 % ) ама както марто каза с 3 рапири + бейс демидж ако вкарая х3 критикъл става брутално .. Искам да питам за несаж за ас ( за критикъла ) асулт е 100 пъти по яко от маск ъф маднес щото ви дава големи бонуси както и на илюзиите а ако сте с манта +30 % повече демидж става неприятно
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: [guide] Nessaj the Chaos Knight   Today at 2:30 pm

[guide] Nessaj the Chaos Knight
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2