Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Мисля да направя една тема - кажете си мнението

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
AcnupuH
Новак

Брой мнения : 89
Registration date : 19.12.2009

ПисанеЗаглавие: Мисля да направя една тема - кажете си мнението   Пет Яну 29, 2010 7:44 pm

Мисля да направя тема като помощ към потребителите които са се регнали от скоро и искат да направят гаид.Имам в предвид като малка помощ за тези които искат да направят гаид - като например какво е добре да се сложи,какви характеристики трябва да има за определеният герои и т.н.Добра идея ли ще е и ако да в кой раздел да я постна?
Върнете се в началото Go down
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Мисля да направя една тема - кажете си мнението   Пет Яну 29, 2010 8:33 pm

AcnupuH написа:
Мисля да направя тема като помощ към потребителите които са се регнали от скоро и искат да направят гаид.Имам в предвид като малка помощ за тези които искат да направят гаид - като например какво е добре да се сложи,какви характеристики трябва да има за определеният герои и т.н.Добра идея ли ще е и ако да в кой раздел да я постна?
'Помощ' определено.
Но въпроса е ЗАЩО ни е гайд от хора който НЕ разбират от дота :)

Имам една молба, вместо всеки да пита 'как да се оправя с headoff/garena', да бъде сложено едно добре и подробно обяснение с линкове и снимки.
Как да бъде (и откъде) свалени Wacraft, Garena, инсталация, регистрация, версии, настройки и тнт. Coffee

AcnupuH
Новак

ПисанеЗаглавие: Re: Мисля да направя една тема - кажете си мнението   Пет Яну 29, 2010 8:38 pm

Няма нужда да коментираш щом не разбирам просто не коментираи става ли? Защото и аз не удобрявам безкраино кратките ти коментарчета наречени "гаидове".
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Мисля да направя една тема - кажете си мнението   Пет Яну 29, 2010 8:40 pm

Те поне са верни :} (омг, аз ли го казах?) - в повечето случаи де.
http://www.spamFORlife.com
AcnupuH
Новак

ПисанеЗаглавие: Re: Мисля да направя една тема - кажете си мнението   Пет Яну 29, 2010 9:16 pm

Значи моите са грешни така ли ?
Cannibal
Форумен маниак

Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Мисля да направя една тема - кажете си мнението   Пет Яну 29, 2010 9:59 pm

ками е по-умен от всички нас, той е по-голям дори от ЛИТЕРАТУРАТА, той се е учил от СВЕТИЛОТО, назовано от ВСЕВИШНИЯ(т.е. самия СЕБЕ си) - Бойко Борисов
така че, не го приемай лично
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Мисля да направя една тема - кажете си мнението   Пет Яну 29, 2010 10:05 pm

Само си пада малко нубле, ама ще се научи.
http://www.spamFORlife.com
Epicfail
Форумен маниак

Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Мисля да направя една тема - кажете си мнението   Вто Фев 09, 2010 10:24 am

Ако щее гайд как да направиш гайд, по добре го постни в гайдове, аз ще я направя важна.

В 'ПОМОЩ' само се пита
http://dota-bg.4rumer.net
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Мисля да направя една тема - кажете си мнението   Today at 9:48 am

Мисля да направя една тема - кажете си мнението
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1