Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Новия Сатаник!

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Mirkosan
Новак

Брой мнения : 23
Registration date : 04.04.2010

ПисанеЗаглавие: Новия Сатаник!   Нед Апр 04, 2010 11:20 am

Значи коментирам следната ситуация: ние сме долу трима на кулата на базата ни:аз/сайленсър/+свен+мирана.Идва войда с крийп.Той имаше сатаник,пт,бътер,хайпърстон.Свена го нюкна със стън,бой,бой,остана на може би 150 кръв,пусна си сферата и играта свърши.Започна да бие мене и точно с три хита се напълни догоре с кръв!Е гати лийча е гати чудото! НЕ е ли малко имбав този сатаник?! Питам аз!
Върнете се в началото Go down
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Новия Сатаник!   Нед Апр 04, 2010 11:36 am

Mirkosan написа:
Значи коментирам следната ситуация: ние сме долу трима на кулата на базата ни:аз/сайленсър/+свен+мирана.Идва войда с крийп.Той имаше сатаник,пт,бътер,хайпърстон.Свена го нюкна със стън,бой,бой,остана на може би 150 кръв,пусна си сферата и играта свърши.Започна да бие мене и точно с три хита се напълни догоре с кръв!Е гати лийча е гати чудото! НЕ е ли малко имбав този сатаник?! Питам аз!
Значи говориш за игра над 50 минути. В момента в който сте дали на Void да направи предмети за 13700 злато. За тези пари можеше да направи Power Treads, Mask of Madnes и две Divine Rapier с което да ви убие на по 3 удара.
Това честно ли е ?
Войда е един от малкото герой имащи на разположение умение, даващо им няколко секунди необезпокоявано да удрят противници. За сметка на това е много слаб ранната, а средната игра е крехък. Ако не приключите играта и му дадете възможност да направи толкова пари вие сте слабите играчи и заслужавате да загубите.

На конкретният ти въпрос за Satanic, за 6150 злато, бонусите който дава не са чак толкова големи, а unholy rage трае 3.5 секунди, което е точно колкото hex.

IVANotLUKOVIT
Зарибен

Брой мнения : 202
Registration date : 04.04.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Новия Сатаник!   Нед Апр 04, 2010 12:53 pm

Mirkosan написа:
1.Blade Mail
2.Щом воида е имал тея итеми ти със сайлънсър не може да нямаш хекс
просто стой по настрани от другите и чакай воида да пусне walk+sfera и да го хекснеш
Mirkosan
Новак

ПисанеЗаглавие: Re: Новия Сатаник!   Нед Апр 04, 2010 3:40 pm

Нямах хекс crybitch crybitch Това както и да е...Но аз отворих темата заради това ,че това активно умение на Сатаника много пълни с кръв...С три удара да лийчне над 1000 кръв......... 555 555 555 Извинявайте ама брудмадъра и наикса боб да ядат........Може би има нужда от нърф този сатаник........
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Новия Сатаник!   Нед Апр 04, 2010 7:44 pm

По-скоро от бъф...
http://www.spamFORlife.com
Mirkosan
Новак

ПисанеЗаглавие: Re: Новия Сатаник!   Вто Апр 06, 2010 12:01 pm

Бъфф?! Evil or Very Mad Evil or Very Mad И какво по-точно му е слабото,че според тебе трябва да се бъфне?
Gopeto
Зарибен

Брой мнения : 375
Registration date : 08.03.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Новия Сатаник!   Вто Апр 06, 2010 12:24 pm

Mirkosan написа:
Бъфф?! Evil or Very Mad Evil or Very Mad И какво по-точно му е слабото,че според тебе трябва да се бъфне?
Треа ефекта да трае минимум 5 сек! evil
http://www.google.com
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Новия Сатаник!   Вто Апр 06, 2010 12:35 pm

Струва 6100, а единственото хубаво нещо е lifesteal и активното умение.
http://www.spamFORlife.com
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Новия Сатаник!   Пет Апр 09, 2010 6:42 pm

сатаника според мен въобще не е кои знае колко добър итем при положение ,че е полезен само ако имаш поне 2 други стабилни предмета
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Новия Сатаник!   Today at 5:19 am

Новия Сатаник!
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1