Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

ште каже ли някои буилд и стратегия за наикс новия

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: ште каже ли някои буилд и стратегия за наикс новия   Вто Сеп 02, 2008 7:03 pm

DupE написа:
Ти вземи все пак да пробваш :P И Между другото Лайфстийлът на Найкс знаеш какъв е и не е нужно да ти обеснявам ! Дезо пък хич не ти трябва при положение, че си с бyриза... И другото е, че ХоТа доста ще ти помогне срещу Стрент Хирота ;)
1во - И без сатаник ти си най-лошия противник на стрент героите (заради това че имат много лайф)
2ро - ти правиш буриза много късно а аз говоря за дезолатор по-отрано.Другото е че преди го играех по подобен начин наикса и знам кое как е...
3то - подценяваш дезолатора земи ти пробвай ...
Върнете се в началото Go down
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
Sniperman
Форумен маниак

Брой мнения : 499
Registration date : 30.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: ште каже ли някои буилд и стратегия за наикс новия   Вто Сеп 02, 2008 7:08 pm

Ще ми кажеш, че първият ти ай-тъм след ПТ, брейсъри и т.н. е дезо ? Не мисля ... - Мисля, че подценяваш доста буризата и btw по твоят начин ти скача един Санд или Свен и си гг :|
Morti
Форумен маниак

Брой мнения : 1167
Registration date : 29.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: ште каже ли някои буилд и стратегия за наикс новия   Вто Сеп 02, 2008 7:10 pm

DupE написа:
Ще ми кажеш, че първият ти ай-тъм след ПТ, брейсъри и т.н. е дезо ? Не мисля ... - Мисля, че подценяваш доста буризата и btw по твоят начин ти скача един Санд или Свен и си гг :|

Ти защото нямаш Rage xD Аз правя deso преди да съм взел Bracers oще.
http://www.warstomp.com
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: ште каже ли някои буилд и стратегия за наикс новия   Вто Сеп 02, 2008 7:13 pm

MorticiaN написа:
DupE написа:

Ти защото нямаш Rage xD Аз правя deso преди да съм взел Bracers oще.
Аз прая армлет след това дезо....
Sniperman
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: ште каже ли някои буилд и стратегия за наикс новия   Вто Сеп 02, 2008 7:15 pm

Абе като направиш Армлет преди тфа нямал ли си брейсър ??
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: ште каже ли някои буилд и стратегия за наикс новия   Вто Сеп 02, 2008 7:17 pm

DupE написа:
Абе като направиш Армлет преди тфа нямал ли си брейсър ??
Нем.... седя там на гаутлес или кото съм зел отначало.Лайфстиила ме държи жив и кораф и без брейзъри.Буутс 2 гаутлета Армлет Брейзъри, Дезо ... след това радиенс прая..
Sniperman
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: ште каже ли някои буилд и стратегия за наикс новия   Вто Сеп 02, 2008 7:22 pm

Кажи ми една причина за Радианса ?! Ето както в онази тема за Тайнито написа, че аз и брат на почти всички правим Санга Яша и ти На почти всички Хирота правиш Радианс - SUXX ! Радианс Радианс, ама за тези пари мога да си направя по - рано Буризата ...
Morti
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: ште каже ли някои буилд и стратегия за наикс новия   Вто Сеп 02, 2008 7:24 pm

Radiance наистина не си струва на N'aix, но е по-добре на всеки герой Radi, oт колкото SnY
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: ште каже ли някои буилд и стратегия за наикс новия   Вто Сеп 02, 2008 7:26 pm

DupE написа:
Кажи ми една причина за Радианса ?! Ето както в онази тема за Тайнито написа, че аз и брат на почти всички правим Санга Яша и ти На почти всички Хирота правиш Радианс - SUXX ! Радианс Радианс, ама за тези пари мога да си направя по - рано Буризата ...
не радиенс изобщо не съкс. Радито помага повече във тиимбатълс и точи хп на сички около тебе не е само за 1в1 битка...
Sniperman
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: ште каже ли някои буилд и стратегия за наикс новия   Вто Сеп 02, 2008 7:27 pm

Кажи ми герой на който му се прави Ради (смислено) освен на Трент Протектор, Алшемист, Тайдхънтер (евентуално) На някой освен тях трябва ли им ?? А и забравих да кажа на Кентавъра (пак евентуално, то Бейонд много обича да си го прави на Кента тоя Радианс) И Бейонд 35 демич за теб сигурно е много, а и в повечето случаи Радито се прави късно - тогава повечето герой ще са машини и ти с този 35 демич като си си изхарчил парите за него и нямаш друго - познай на колко удара ще паднеш !

Последната промяна е направена от DupE на Вто Сеп 02, 2008 7:29 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Morti
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: ште каже ли някои буилд и стратегия за наикс новия   Вто Сеп 02, 2008 7:29 pm

Еми, най-вероятно, защото на Кентавара е ХУБАВО ДА СЕ ВЗЕМЕ! Radiance се прави на танкове най-вече, но е добре и на повечето carry в ранна игра.
Sniperman
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: ште каже ли някои буилд и стратегия за наикс новия   Вто Сеп 02, 2008 7:31 pm

Абе човек, разбери, че Радианс е предмет за газария - не е смислен предмет даваш 5155 за 60 дмг. и 35 дмг. да правиш на околните - SUXX!!
Morti
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: ште каже ли някои буилд и стратегия за наикс новия   Вто Сеп 02, 2008 7:33 pm

Човек, разбери ще си олигофрен! Хората ти обясняват, ама ти пак на своето дършиш. Танковете взимат Radi, за да ги фокусират! Carry взимат рано Radi, за по лесен Gank! Кое не разбираш?
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: ште каже ли някои буилд и стратегия за наикс новия   Вто Сеп 02, 2008 7:33 pm

DupE написа:
Кажи ми герой на който му се прави Ради (смислено) освен на Трент Протектор, Алшемист, Тайдхънтер (евентуално) На някой освен тях трябва ли им ?? А и забравих да кажа на Кентавъра (пак евентуално, то Бейонд много обича да си го прави на Кента тоя Радианс)
Е да ама ако помниш аз бях единствения във отбора който най-малко умираше и най-много помагаше.. че накрая убих 2 пъти тролла гонейки го само със радиенс и от бърнинг аурата там.... а за други освен тези които ти каза ето ти списака xD:
Naix
Мечката на Лон Друида
Luna - би помогнало по отрано макар да неможеш да си го позволиш.Имаш удар който удря 5ма и улт тези 2те + ради става лошо но просто неможеш да си го позволиш и затова не го правя..
Драгон Кнайт:
Сплаш + ради = мн яко xD Radi + Breath Fire = Мн яко....
Бристълбак - ей тука е задължително
Омни - евентуално....може...
Магнус
Разоррр
На некролит може
Уейвар
Санд Кинг
Абадон
Спектре
Ъндайинг
Питлорд (макар там шива да е по-добре)
Дарк сиър..
Sniperman
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: ште каже ли някои буилд и стратегия за наикс новия   Вто Сеп 02, 2008 7:37 pm

beyOnd-BETA написа:
DupE написа:
Кажи ми герой на който му се прави Ради (смислено) освен на Трент Протектор, Алшемист, Тайдхънтер (евентуално) На някой освен тях трябва ли им ?? А и забравих да кажа на Кентавъра (пак евентуално, то Бейонд много обича да си го прави на Кента тоя Радианс)
Е да ама ако помниш аз бях единствения във отбора който най-малко умираше и най-много помагаше.. че накрая убих 2 пъти тролла гонейки го само със радиенс и от бърнинг аурата там.... а за други освен тези които ти каза ето ти списака xD:
Naix
Мечката на Лон Друида
Luna - би помогнало по отрано макар да неможеш да си го позволиш.Имаш удар който удря 5ма и улт тези 2те + ради става лошо но просто неможеш да си го позволиш и затова не го правя..
Драгон Кнайт:
Магнус
Разоррр
На некролит може
Уейвар
Санд Кинг
Абадон
Спектре
Ъндайинг
Дарк сиър..
Никой няма да се хване да прави Радианс още от начало ! Може само някои идиоти да го направят на Разор - ДРУГ - НЕ !!! И другото е, че ти умираше най - малко само защото, ти през повечето време беше гора !
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: ште каже ли някои буилд и стратегия за наикс новия   Вто Сеп 02, 2008 7:39 pm

DupE написа:
beyOnd-BETA написа:
DupE написа:
Naix
Мечката на Лон Друида
Драгон Кнайт:
Магнус
Разоррр
На некролит може
Уейвар
Санд Кинг
Абадон
Спектре
Ъндайинг
Дарк сиър..
Никой няма да се хване да прави Радианс още от начало ! Може само някои идиоти да го направят на Разор - ДРУГ - НЕ !!! И другото е, че ти умираше най - малко само защото, ти през повечето време беше гора !
И ви спасих задниците 1000 пъти от 1000 ситуации... Другото е че на разор ради пасва доста добре.. лошо е ако срещу тебе има некрономик (щото радито и улта убиват човечето което като умре нанася дмг на убиеца си)....
Morti
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: ште каже ли някои буилд и стратегия за наикс новия   Вто Сеп 02, 2008 7:39 pm

Човек, поиграй малко в HLR, не в hoff/hofflike bg rooms 1-5
Sniperman
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: ште каже ли някои буилд и стратегия за наикс новия   Вто Сеп 02, 2008 7:44 pm

Вземи ти повечко да играеш Дота ! Аз играя и в Юрап и в Гарена и в Хоффа ... Такаче се замисли кой играе при ламетата !

Последната промяна е направена от DupE на Вто Сеп 02, 2008 7:45 pm; мнението е било променяно общо 1 път
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: ште каже ли някои буилд и стратегия за наикс новия   Вто Сеп 02, 2008 7:44 pm

Начи дайте вече по темата на новия наикс хубавото е че става за джънглър и камикадзето ме светна че на 4ти левел можело да биеш ансиентс което е супер яко... а за спелл билд аз лично играя на Рейдж и Лайфстиил.на 5ти левел вдигам веднъж слоу и малко по късно до 4ти левел го вдигам.Улт не вдигам отрано.Даже има игри във които улта нищо няма ти помогне.Улт на 14,15,16 левел обикновенно... Може и веднъж отрано но е само ако линията е трудна или ако съм джънгъл...
Sniperman
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: ште каже ли някои буилд и стратегия за наикс новия   Вто Сеп 02, 2008 7:47 pm

Новият улт на найкс е доста по - тъп от стария ... И го дигам чак като нямаш вече кфо да дигаш xD Другото е, че Найкс никога не го играя гора ...
Morti
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: ште каже ли някои буилд и стратегия за наикс новия   Вто Сеп 02, 2008 7:48 pm

DupE написа:
Вземи ти повечко да играеш Дота ! Аз играя и в Юрап и в Гарена и в Хоффа ... Такаче се замисли кой играе при ламетата !

Ти?
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: ште каже ли някои буилд и стратегия за наикс новия   Вто Сеп 02, 2008 7:49 pm

DupE написа:
Новият улт на найкс е доста по - тъп от стария ... И го дигам чак като нямаш вече кфо да дигаш xD Другото е, че Найкс никога не го играя гора ...
Улта му е подобен на бонето само дето можеш да се скриеш на сигурно във криипа и мисля че земаш повече лайф...
Sniperman
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: ште каже ли някои буилд и стратегия за наикс новия   Вто Сеп 02, 2008 7:50 pm

Даже се напълваш, но няма смисъл да го дигаш преди другите 3 яки скила ;)
Morti
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: ште каже ли някои буилд и стратегия за наикс новия   Вто Сеп 02, 2008 7:55 pm

Напротив, ако има KotL/Visage/Weaver/Rexx e много хубаво да го дигаш рано.
Sniperman
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: ште каже ли някои буилд и стратегия за наикс новия   Вто Сеп 02, 2008 7:58 pm

Всеки си има различен начин на игра ....
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: ште каже ли някои буилд и стратегия за наикс новия   Today at 9:04 pm

ште каже ли някои буилд и стратегия за наикс новия
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next