Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

боне флетчер кажете кво му събирате мн ми е интересно

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: боне флетчер кажете кво му събирате мн ми е интересно   Нед Мар 09, 2008 9:00 pm

аз му праа мн интересни итеми иам 2 буилда начи първия
1- 2 банда , 2 башера , треадки за стр , и бъттър ако не е свършила играта :D :D

2 - боотс оф травел , 2 башера , 2 хиперстоуна , и бътър = гг обикновенно ем тва е вие кво му събирате бтв тия буилдове ако не ги знаете използваите ги супер са
Върнете се в началото Go down
Thunderseeker
Зарибен

Брой мнения : 377
Registration date : 03.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: боне флетчер кажете кво му събирате мн ми е интересно   Пон Мар 10, 2008 1:50 am

доста интересни билдове, тоя със башерите и аз съм го пробвал и работи перфектно, ама тоя със BoT ми е доста интересен

Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: боне флетчер кажете кво му събирате мн ми е интересно   Пон Мар 10, 2008 9:13 am

BoT-a му праа 1 щото в уинд лалк има 522 мс а пък и си е бърз по принцип а пт не му трябва щото кат има хиперстоуни тои си има достата4но Атак Спиид и така ...
frezist
Форумен маниак

Брой мнения : 742
Registration date : 02.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: боне флетчер кажете кво му събирате мн ми е интересно   Пон Мар 10, 2008 10:36 am

2 bashera....... nema zna4enie pls editnete me dokato izteglq flextype 4e ne sam tuka sega
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: боне флетчер кажете кво му събирате мн ми е интересно   Пон Мар 10, 2008 7:23 pm

MKB Butter !!! :vafla:
Arcanum
Форумен маниак

Брой мнения : 499
Registration date : 01.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: боне флетчер кажете кво му събирате мн ми е интересно   Пон Мар 10, 2008 8:45 pm

дезолатор и гуинсо
Zero
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: боне флетчер кажете кво му събирате мн ми е интересно   Пон Мар 10, 2008 9:39 pm

frezist написа:
2 bashera....... nema zna4enie pls editnete me dokato izteglq flextype 4e ne sam tuka sega
е кво им е на 2-та башера
fear
Редовен

Брой мнения : 132
Registration date : 28.03.2008

ПисанеЗаглавие: Re: боне флетчер кажете кво му събирате мн ми е интересно   Пет Мар 28, 2008 11:28 pm

Абе нз не го казвам за 1 път. Супер де тия башери ок ама ти кат си на 1к хп ше те смачкат докат си в 3 секунден стън...
Иначе дезолатор нз дали има голям смисал след като премахваш едно от главните умения...
Пък аз 1 пт 2 банд-а мкб буриза..
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: боне флетчер кажете кво му събирате мн ми е интересно   Пет Мар 28, 2008 11:31 pm

Аве .. маймуни такиа днеска го развивах на Треадс , Вангард , МКБ , БЪТЪР , оня Милниор ли как се чете нз ама дет пуска свекавици вие се сетихте .. и после мУ сглОбих рапира !! ? ? !! : >
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: боне флетчер кажете кво му събирате мн ми е интересно   Нед Мар 30, 2008 11:10 am

ХАхахахахахха виждали ли сте Боне с треадс и 2 рапира и 3 банди :D :D :D
fear
Редовен

Брой мнения : 132
Registration date : 28.03.2008

ПисанеЗаглавие: Re: боне флетчер кажете кво му събирате мн ми е интересно   Нед Мар 30, 2008 12:39 pm

Не сам виждал ама ако вида такоа така ше му се зарадва 1 урса ;)
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: боне флетчер кажете кво му събирате мн ми е интересно   Нед Мар 30, 2008 5:20 pm

Прав си само дето нямаше урса в играта :Д:Д
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: боне флетчер кажете кво му събирате мн ми е интересно   Чет Апр 03, 2008 8:54 pm

Аз му прая тва описаното по-надолу и мачкам
1.Power Threds
2.MKB (тва ако не го напраиш не стаа)
3.Butterfly(може би)
4.От тука нататък ... кото искаш afro
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: боне флетчер кажете кво му събирате мн ми е интересно   Чет Апр 03, 2008 8:56 pm

beyOnd написа:
Аз му прая тва описаното по-надолу и мачкам
1.Power Threds
2.MKB (тва ако не го напраиш не стаа)
3.Butterfly(може би)
4.От тука нататък ... кото искаш afro
РАПИР cheers
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: боне флетчер кажете кво му събирате мн ми е интересно   Вто Апр 08, 2008 11:19 pm

Mоже да му напраиш и Skadi и Buriza и много мачка начи по ред праиш първо:Power Threds
второ: MKB
трето: Eye of Skadi
четвърто: Butterfly
пето: Buriza
И както каза LifeBreaker ся ако успеете да съберете пари една Рапира кат напраите и сте най-имбавия скелет на мап-а lol!
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: боне флетчер кажете кво му събирате мн ми е интересно   Сря Апр 09, 2008 6:51 pm

:vafla: :vafla: Ше има елате пиленца при батко ...
HeyKiwey
Форумен маниак

Брой мнения : 699
Registration date : 02.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: боне флетчер кажете кво му събирате мн ми е интересно   Пет Юли 04, 2008 11:30 pm

Аз на боне или дигам стрела, първа и събирам 1ви предмет скади, или 1ва и max Wind Malk и прая:
1.PT
2.S&Y
3.BUTTERFLY
4.BURIZA
5.RAPIER
6.MKB
Честно казано второто много повече ме кефи, изисква мн нерви и фермене, но съм го правил и като зех DD хоста ме кикна с Custom Kick :lol:
React1ve-
Форумен маниак

Брой мнения : 414
Registration date : 12.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: боне флетчер кажете кво му събирате мн ми е интересно   Съб Юли 05, 2008 8:39 am

ор4ид ... бутер мкб буриза !треадс...само не ме питаите закво е ори4ада 6ото :)
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: боне флетчер кажете кво му събирате мн ми е интересно   Чет Юли 10, 2008 7:48 pm

UnrealReactive написа:
ор4ид ... бутер мкб буриза !треадс...само не ме питаите закво е ори4ада 6ото :)
За к'во е ? :lol:
1.треадс
2.МКБ
3.Бътър
4.Буриза и играта е свършила :)
5.ако не е Рапир-а :)
6.Рапира
ПС:Един фр ходеше с 3 рапирата и краче хаха:Д
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: боне флетчер кажете кво му събирате мн ми е интересно   Чет Юли 10, 2008 7:49 pm

МКБ , Скади и.... Буриза.... бътър не му прая .... нз... почвам след тва рапирата :) ПТ АГ
radostin
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: боне флетчер кажете кво му събирате мн ми е интересно   Чет Яну 08, 2009 11:37 pm

На бонето му трябва АС и ДМГ както казаха другите Бътар флай мкб буриза тва са главните а вече ако имате повечко пари може рапира и хиперстон да му направите
Cherkezov
Форумен маниак

Брой мнения : 528
Registration date : 20.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: боне флетчер кажете кво му събирате мн ми е интересно   Сря Фев 25, 2009 6:34 pm

Аха, изредили сте всички дпс item-и, а ако зачукат него за 2 секунди е долу.Вземете да мислите и за hp-то малко или поне за нещо,което да го измъква.Невидимостта изобщо не я бройте.
Bloodcount
Новак

Брой мнения : 13
Registration date : 31.01.2009

ПисанеЗаглавие: Re: боне флетчер кажете кво му събирате мн ми е интересно   Пон Мар 02, 2009 10:27 am

Еми да си призная, аз имам 2 билда. Ако има мн str герои, му качвам сичко без огнените стрели и правя Vanguard&Helm of the dominator, PT, MKB/BURRIZA/ butter, butter, накрая от доминатора правя сатаник, и скелетът няма бутане.

Иначе другата е вдигам вс. а итеми: vanguard, PT, Butter, basher, MKB, Difusual Blade OR Eon's septer of divinity.
http://www.calnmapz.com
Morti
Форумен маниак

Брой мнения : 1167
Registration date : 29.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: боне флетчер кажете кво му събирате мн ми е интересно   Пон Мар 02, 2009 11:30 am

Vanguard > all
http://www.warstomp.com
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: боне флетчер кажете кво му събирате мн ми е интересно   Пон Мар 02, 2009 12:33 pm

Bloodcount написа:
Eon's septer of divinity.

:lol:
http://www.spamFORlife.com
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: боне флетчер кажете кво му събирате мн ми е интересно   Today at 9:08 pm

боне флетчер кажете кво му събирате мн ми е интересно
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next