Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

боне флетчер кажете кво му събирате мн ми е интересно

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
azazzel
Зарибен

Брой мнения : 204
Registration date : 06.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: боне флетчер кажете кво му събирате мн ми е интересно   Пон Мар 02, 2009 7:31 pm

Орчид-а рулира за този герой, обаче айтемс бийлд немога да кажа защото зависи от отбора ми противниковия и тн.
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: боне флетчер кажете кво му събирате мн ми е интересно   Пон Мар 02, 2009 7:47 pm

Orchid, чийто сайлънс иска 200 мана, а тя трябва винаги са имаш за arrows, ww, strafe, че и за улт. Дори орхид не дава толкова много мана.

Цитат :
Аха, изредили сте всички дпс item-и, а ако зачукат него за 2 секунди е долу.Вземете да мислите и за hp-то малко или поне за нещо,което да го измъква.Невидимостта изобщо не я бройте.

А за какво мислиш, че е това скади после?
http://www.spamFORlife.com
Morti
Форумен маниак

Брой мнения : 1167
Registration date : 29.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: боне флетчер кажете кво му събирате мн ми е интересно   Пон Мар 02, 2009 10:05 pm

Но дава достатъчно мана regen
http://www.warstomp.com
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: боне флетчер кажете кво му събирате мн ми е интересно   Пон Мар 02, 2009 10:14 pm

И все пак не си струва.
Yurnero
Новак

Брой мнения : 33
Registration date : 16.12.2008

ПисанеЗаглавие: Re: боне флетчер кажете кво му събирате мн ми е интересно   Пон Мар 02, 2009 10:44 pm

Башерите не съм много съгласен ...
Ето и моя билд:
1.Power Trades/BoT
2.2xBand
3.MKB
4.Butterfly
5.Buriza .....
6.HoT(малко лайф)
Cherkezov
Форумен маниак

Брой мнения : 528
Registration date : 20.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: боне флетчер кажете кво му събирате мн ми е интересно   Пон Мар 02, 2009 11:20 pm

McMarto написа:

А дотогава ? Той се купува последен ,ако изобщо се купи.За мен е доста безполезен предмет,поне за тая цена.
slav_17
Зарибен

Брой мнения : 201
Registration date : 19.10.2008

ПисанеЗаглавие: Re: боне флетчер кажете кво му събирате мн ми е интересно   Вто Мар 03, 2009 12:59 am

Bloodcount написа:
Еми да си призная, аз имам 2 билда. Ако има мн str герои, му качвам сичко без огнените стрели и правя Vanguard&Helm of the dominator, PT, MKB/BURRIZA/ butter, butter, накрая от доминатора правя сатаник, и скелетът няма бутане.

Иначе другата е вдигам вс. а итеми: vanguard, PT, Butter, basher, MKB, Difusual Blade OR Eon's septer of divinity.

Извади ми тея итеми в една игра без ЕМ и ще призная че можеш сам да биеш МYM или СК
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: боне флетчер кажете кво му събирате мн ми е интересно   Вто Мар 03, 2009 12:33 pm

Cherkezov написа:
McMarto написа:

А дотогава ? Той се купува последен ,ако изобщо се купи.За мен е доста безполезен предмет,поне за тая цена.

Напротив, ако ще правя скади, то ще е втори предмет (т.е. след ПТ и бътър)
Cherkezov
Форумен маниак

Брой мнения : 528
Registration date : 20.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: боне флетчер кажете кво му събирате мн ми е интересно   Вто Мар 03, 2009 5:22 pm

McMarto написа:
Cherkezov написа:
McMarto написа:

Напротив, ако ще правя скади, то ще е втори предмет (т.е. след ПТ и бътър)
Явно си доста убеден във фармърските си способности.Ама то след PT и бътър си е вече late game най-вероятно.Все пак за да изфармиш 2x2100 и 1x3300+1x1850,явно другия отбор доста трябва да блее.
Epicfail
Форумен маниак

Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: боне флетчер кажете кво му събирате мн ми е интересно   Нед Мар 08, 2009 3:40 pm

Трагични сте... всички... Що не дойде ками-то да ви каже кво да правите та аз трябва да се опитвам.

Напрао се смея като видя някой да напише Тредс, буриза, рапира, мкб скади... Вие нормални ли сте бе, пише там един предмет за early game и после всички Tier4 предмети. А тва с башерите, незнам в кой хофф трябва да играеш за да ги сгложиш без да те изнасилят десетина пъти без вазелин
http://dota-bg.4rumer.net
Gopeto
Зарибен

Брой мнения : 375
Registration date : 08.03.2009

ПисанеЗаглавие: Re: боне флетчер кажете кво му събирате мн ми е интересно   Нед Мар 08, 2009 5:24 pm

МБК FTW!
http://www.google.com
Creator[
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: боне флетчер кажете кво му събирате мн ми е интересно   Вто Апр 07, 2009 1:05 pm

Аз винаги сабирам първо за ботуш, след това карам на улт на големите крийпове в гората и фарм на линията, докато събера за дезолатор. Файър стрелата не я вдигам, щото лейт гейм кадето героите са с по 40% редукция 20 дмг отгоре не те топли, а с бърз дезолатор си е много гг до 30-тата минута. После довършвам ПТ и тръгвам за асаулт.
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: боне флетчер кажете кво му събирате мн ми е интересно   Вто Апр 07, 2009 11:06 pm

хехе тва с башерите преди да го променят естествено си беше супер имба освен на 1в1,2в2... Освен това то така се изнасилва боне което има WW и на сичкото отгоре дори да имат очи ,гем дъст и подобни ти пак си тичаш с 511 мс така че се 1
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: боне флетчер кажете кво му събирате мн ми е интересно   Сря Апр 08, 2009 6:32 pm

Bone Fletcher може да се развива по редица начини.
Но героят е слаб и труден срещу адекватни противници.
Все пак няколко начина за игра:
1) Съвсем стандартният:
Предмети:
MKB, PowerT, BKB, Butterfly.
Умения (различни комбинаций):
Strafe - 12, 13, 14, 15
Arrow - 2, 3, 5, 7
WW - 1, 17, 18, 19
DP - 6, 11, 16
Така се набляга на кръв и мана от stats и дмг от fire arrow.

2) Може би най-трудния, но затова пък мой любим, вадил не една игра:
Sacred, Dedge (rapier), PT, BKB, Butter.
strafe - 7, 8, 9, 10
arrow - 2, 3, 5, 7
ww - 1, 12, 13, 14
DP - 6, 11, 16

3) един доста добър билд за гора и добри solo убийства:
бързо guinsoo след него PT, MKB, Butterfly, BKB
умения както в '2)', като след 6 лвл отиваш в гората да правиш пари.

fear
Редовен

Брой мнения : 132
Registration date : 28.03.2008

ПисанеЗаглавие: Re: боне флетчер кажете кво му събирате мн ми е интересно   Съб Май 16, 2009 9:22 am

Не мисля, че е удачно да събираш първи итем орб ефект, след като стрелата ти помага най-много в началната игра...
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: боне флетчер кажете кво му събирате мн ми е интересно   Съб Май 16, 2009 7:59 pm

Правилно мислиш.
Cannibal
Форумен маниак

Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

ПисанеЗаглавие: Re: боне флетчер кажете кво му събирате мн ми е интересно   Нед Май 17, 2009 8:34 am

1. ПТ(стр), 3хбандс, МКБ --> банален, често срещан и често подтискан
Допълнително: Бътър, БКБ, ЕоS, Сърце
От скоро го играя така:
2.ПТ, Армлет, Орчид
Допълнително: Хекс, Бътър, Буриза, ЕоS
Не взимам орб - загубата на 40 дмг бонус с всеки удар не е добра идея. Единствено ЕоS може да е полезно.
Начин на игра:
С Армлета увеличаваш жалката си кръв с близо 500(25 стр), около 25% бонус АС и 40 дмг. С улта си можеш да се напълниш веднага щом свършиш с ползвуването му(обикновено качвам улт като събера Армлет). С Орхидейката можеш да заглушиш ввсеки маг и да притесниш всеки блинкер.
Предпочитам тези 2 итема, защото компонентите се събират лесно, а са доста ефективни ефективни.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: боне флетчер кажете кво му събирате мн ми е интересно   Today at 11:12 am

боне флетчер кажете кво му събирате мн ми е интересно
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2