Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

[guide] Traxex the Drow Ranger

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: [guide] Traxex the Drow Ranger   Нед Май 16, 2010 2:53 pm

@Иване, мога да кажа само че в европейските добри отбори са гола вода :)
Да вземат drow, да направят hotd е много лошо, при наличието на толкова по-добри герои.
Но това е друга тема, а относно orb/life steal, не найстина няма смисъл да се прави преди да си направил важните dps предмети, с който да гарантираш надмощие в битка.
Не веднъж съм виждал малоумно изиграни герои, това че го прави про-отбор, незначи че е най-доброто.

@Мирко, не напразно съм писал защо не се прави lothar's, а разбира се слабите играчи се предържат към него.

@Духче, по темата кой е по-добър няма какво да споря, хората който знаят - знаят, другите да мислят каквото си искат. Научи се да слушаш и пробваш, след това отговаряй от позицията на опита (и една игра не се брой за опит).

Знам че заради berserk би взел MoM и точно заради него не е добре да взимаш този предмет, нямаш нужната кръв за да го поддържаш, а обратното 100% IAS не си заслужават на точно този герой.

Няма герой от изброените който да пада бързо, особено след като е направил рапира, нито има такъв който един silence би спрял.

Orchid за герой нямащ нужда нито от мана, нито от регенерация на мана, нито от inteligence, а още по-малко от silence е толкова жалко капиталовложение.

IVANotLUKOVIT
Зарибен

Брой мнения : 202
Registration date : 04.04.2009

ПисанеЗаглавие: Re: [guide] Traxex the Drow Ranger   Нед Май 16, 2010 4:34 pm

Kamukag3e написа:
@Иване, мога да кажа само че в европейските добри отбори са гола вода :)
..
Нямах в предвид европейските, a азиатските
разгледай тук http://dota.replays.net/dotalist.aspx предметите на drow в последните 10-20 репа
Върнете се в началото Go down
Kamukag3e
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: [guide] Traxex the Drow Ranger   Нед Май 16, 2010 4:52 pm

Е и те имат право на грешки :)
Аз съм съгласен, че работи и върши работа.
Просто, не съм съгласен, че получените бонуси си заслужават даването на злато за тях. Когато взимаш един предмет трябва да го ползваш на 100%, в противен случей нещо се губи.

No_Tears_Please
Зарибен

Брой мнения : 273
Registration date : 03.09.2009

ПисанеЗаглавие: Re: [guide] Traxex the Drow Ranger   Нед Май 16, 2010 6:41 pm

Цитат :
Е и те имат право на грешки :)

Това ми хареса Kamu :)
Относно lothar-контрира се изключително лесно
180
3400
duhche
Новак

Брой мнения : 61
Registration date : 03.05.2010

ПисанеЗаглавие: Re: [guide] Traxex the Drow Ranger   Нед Май 16, 2010 8:38 pm

Орхида го прая точно заради интела.. защото като бия някой си го бия на ауто-каст фрост и като няма мана като биеш бързо адски бързо се изпарява маната ;) Също дава дмг и атак спийд :) Аз от тебе никога и нищо няма да науча докато не спреш с твоето самочувстивие на велик про мега световен плеър ;) И казах, че ако зема МоМ ще го играя предпазливо но по-принцип не го земам ;) Пък и дава мобилност и става зя бягане +лотар,който дава МС може и лесно да се контрира но Дъста не е за 104120402141204 секунди и стига за да избягаш с 1 пуснат silence.. Отностно героите с правилните герои срещу него предмети,тактика,разум всичко пада :)
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: [guide] Traxex the Drow Ranger   Нед Май 16, 2010 8:45 pm

Ти си ретард и не можеш да се мериш с камикадзе (той не че е цвете де). И за не ми изтрият коментара даже ще ти обясня защо:
1) Дроу има достатъчно мана за сайлънс и ледени стрели, за да убие 1-2 героя.
2) Ако случайно не ти стига маната Манта също дава мана, а това е най-добрия предмет за Дроу.
3) Пише се "относно", а не "отностно".
4) Ти си ретард.
5) Погледни точка 4).
6) Не ме кефиш.
http://www.spamFORlife.com
No_Tears_Please
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: [guide] Traxex the Drow Ranger   Нед Май 16, 2010 8:52 pm

duhche написа:
Орхида го прая точно заради интела.. защото като бия някой си го бия на ауто-каст фрост и като няма мана като биеш бързо адски бързо се изпарява маната ;) Също дава дмг и атак спийд :) Аз от тебе никога и нищо няма да науча докато не спреш с твоето самочувстивие на велик про мега световен плеър ;) И казах, че ако зема МоМ ще го играя предпазливо но по-принцип не го земам ;) Пък и дава мобилност и става зя бягане +лотар,който дава МС може и лесно да се контрира но Дъста не е за 104120402141204 секунди и стига за да избягаш с 1 пуснат silence.. Отностно героите с правилните герои срещу него предмети,тактика,разум всичко пада :)

Приятелю дъста знам че не държи xxxxxx секунди,но имат достатъчно време да те размажат.Може би ще избягаш няколко пъти,но това за 3.4k gold?
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: [guide] Traxex the Drow Ranger   Нед Май 16, 2010 8:54 pm

Той дава dmg, backstab, по-бързо придвижване, възможност за преследване или по-добро позициониране преди атака. В много случаи е полезен, въпреки наличието на дъст.
No_Tears_Please
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: [guide] Traxex the Drow Ranger   Нед Май 16, 2010 8:56 pm

McMarto написа:
Той дава dmg, backstab, по-бързо придвижване, възможност за преследване или по-добро позициониране преди атака. В много случаи е полезен, въпреки наличието на дъст.

Полезен е,просто мисля че понякога е ненужен и предпочитам една манта,която ми коства малко повече,а осигурява доста по-надеждни характеристики.
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: [guide] Traxex the Drow Ranger   Нед Май 16, 2010 8:57 pm

Ти можеш и двете да направиш.
Kamukag3e
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: [guide] Traxex the Drow Ranger   Нед Май 16, 2010 9:35 pm

@Духче
Orchid не ти трябва и причините са следните
Мана имаш винаги достатъчно за да убиеш целият противников отбор с frost arrow и да пуснеш два пъти silence без проблем. Ако не ти стига значи влизаш с 1/10 от маната си в битка.
Дмг и IAS които получаваш не си заслужават парите, толкова по-изгодни предмети има.
От мен нищо няма да научиш докато не се научиш да слушаш.
А доколкото моето самочувствие е високо, може да има основание, може да няма. Аз със самочувствие не съм парадирал.

За MoM, радвам се че не го взимаш, но няма как да играеш предпазливо с 30% допълнителни поражения заедно с малкото кръв, няма как да се спасиш колкото и да внимаваш. Колкото до бързината, да хубаво е да си по-бърз, но при такова забавяне от frost arrow, рядко ти трябва бързина да догонваш, а ако ползваш MoM за бягане значи нещо ужасно си сбъркал.

Колкото до Lothar's - това е предмет за позициониране и иницийране за битка. Може да се ползва за бягство, но няма как да се спасиш с предмет правещ те невидим, един dust те контрира, но не е само той. В играта има редица умения които разкриват невидими единици, времето за разкриване е повече от достатъчно да бъде убит най-здравият герой. А silence дори на последно ниво трае едва полувината време на dust, тоест само гонейки те, може да изчакат ефекта му да премине и след това да те опукат с магий.

Lothar's, MoM както и редица други не дават кръв, а оттам и издръжливост в битка. Само от АоЕ умения в битка след 11 ниво герои, противнизи под 1000 кръв могат да паднат без да бъдат ударени.

Относно тактики и разум, не те разбирам конкретно какво искаш да кажеш, но въпреки това има опонент отсреща.
Каквото и да правиш ти, може поне един опонент да го е изиграл по-добре. Точно за това винаги можеш да загубиш въпреки че си играл максимално добре. Никога няма два печелещи отбора.

Gopeto
Зарибен

Брой мнения : 375
Registration date : 08.03.2009

ПисанеЗаглавие: Re: [guide] Traxex the Drow Ranger   Нед Май 16, 2010 9:49 pm

McMarto написа:
Ти си ретард и не можеш да се мериш с камикадзе (той не че е цвете де). И за не ми изтрият коментара даже ще ти обясня защо:
2) Ако случайно не ти стига маната Манта също дава мана, а това е най-добрия предмет за Дроу.
4) Ти си ретард.
5) Погледни точка 4).
6) Не ме кефиш.
EPIC !...
ОБИЧАМ ТЕ! :*
http://www.google.com
duhche
Новак

Брой мнения : 61
Registration date : 03.05.2010

ПисанеЗаглавие: Re: [guide] Traxex the Drow Ranger   Пон Май 17, 2010 11:53 am

McMarto написа:
4) Ти си ретард.
5) Погледни точка 4).
6) Не ме кефиш.
Пък ти си ПЪЛЕН :Д харесва ми коментара ти ! Ако знайш колко ме боли за твойто мнение хах ще отида до кенефа да го споделя даже lol!
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: [guide] Traxex the Drow Ranger   Пон Май 17, 2010 12:18 pm

Значи ще си останеш ретард.
AvV
Зарибен

Брой мнения : 268
Registration date : 03.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: [guide] Traxex the Drow Ranger   Пон Май 17, 2010 12:51 pm

Вчера го изиграх както е обяснил киро.Добре се получи след манта и боруза.При отборна битка свалях поне 2 ма героя единия от който е танкът им.Какво повече се иска от такъв герой?
Mirkosan
Новак

Брой мнения : 23
Registration date : 04.04.2010

ПисанеЗаглавие: Re: [guide] Traxex the Drow Ranger   Пон Май 17, 2010 5:56 pm

Камикадзе съгласен съм,че има начин да се контрира,но все пак не всички срещу,които играя са по добри от мене lol! lol! Случвало ми се е влизам на лотар на трима интелигента сайлънс и падат и тримата
2guns 2guns
Epicfail
Форумен маниак

Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: [guide] Traxex the Drow Ranger   Вто Май 18, 2010 11:18 am

AvV написа:
Вчера го изиграх както е обяснил киро.Добре се получи след манта и боруза.При отборна битка свалях поне 2 ма героя единия от който е танкът им.Какво повече се иска от такъв герой?
попринцип целта не е да сваляш танка...
http://dota-bg.4rumer.net
AvV
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: [guide] Traxex the Drow Ranger   Вто Май 18, 2010 7:52 pm

Дадох го като пример.
Kamukag3e
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: [guide] Traxex the Drow Ranger   Пет Май 21, 2010 3:29 pm

Mirkosan написа:
Камикадзе съгласен съм,че има начин да се контрира,но все пак не всички срещу,които играя са по добри от мене lol! lol! Случвало ми се е влизам на лотар на трима интелигента сайлънс и падат и тримата
2guns 2guns
Целта на ученето е да напредваш и да ставаш по-добър, от моментно по-добрите от теб.
По-слабите ще можеш да ги биеш без помощ.
А как ще биеш по-силните ?

AvV
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: [guide] Traxex the Drow Ranger   Пет Май 21, 2010 5:33 pm

Намираш Черкеза и си готов.
ReSpek7
Новак

Брой мнения : 11
Registration date : 31.05.2010

ПисанеЗаглавие: Re: [guide] Traxex the Drow Ranger   Пон Май 31, 2010 10:17 pm

Браво и благодаря. На мен мн ми помогна тъй като това ми е любимия герой от играта. Все още съм много слаб, но се опитвам чрез форума да напредвам. :) Отново браво.
No_Tears_Please
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: [guide] Traxex the Drow Ranger   Пон Май 31, 2010 10:24 pm

ReSpek7 написа:
Браво и благодаря. На мен мн ми помогна тъй като това ми е любимия герой от играта. Все още съм много слаб, но се опитвам чрез форума да напредвам. :) Отново браво.

Хубаво е че има нови форумни играчи =) Ще напиша още един гайд скоро по този случай,но напоследък съм доста време навънка или по вили на приятели и нямам много време.
Тук можеш да намериш всички синхронизирани гайдове написани във форума
wiked
Новак

Брой мнения : 4
Registration date : 02.11.2010

ПисанеЗаглавие: Re: [guide] Traxex the Drow Ranger   Вто Ное 02, 2010 5:31 pm

Помисли да сложиш и форс стаф във ситуационните.. приличен ескапе мека 10 дмг/иас.. и най веселото приложение е да придърпаш противника до теб на кулата и да го зачукаш със фрост арол.. и всичко това само за 2200 cheers
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: [guide] Traxex the Drow Ranger   Вто Ное 02, 2010 10:31 pm

Не че идеята е много лоша, просто за 2200 можеш да си вземеш 300 пъти по-полезен предмет. Бтв във времето когато ще имаш ПТ и форс стаф (определено след 10 минута), противника ти едва ли ще го притеснят 3 удара от кулата.
wiked
Новак

Брой мнения : 4
Registration date : 02.11.2010

ПисанеЗаглавие: Re: [guide] Traxex the Drow Ranger   Сря Ное 03, 2010 4:01 pm

това за кулата го дадох като пример.. принципно идеята е да имаш приятелче с теб и като го дръпнеш /дрола и пт+стаф/ пак си прави доста приличен дмг та проблема на противника е от тва че го блъксаш със слоу арола в гърба докато и приятелчето му влага :) а и да не забравяме че стафа може да ни измъкне от някои доста напечени ситуации.. Виждал съм го как действа /във пуб/ и резултата беше доста задоволителен.. и просто го предлагам като ситуационен :)
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: [guide] Traxex the Drow Ranger   Today at 3:24 pm

[guide] Traxex the Drow Ranger
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next