Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

какво събирате на бристалбак

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: какво събирате на бристалбак   Пон Мар 17, 2008 7:03 pm

тоя герои мн малко сум го играл ма напоследък ми се играе с него кажете кви скилове да му дигам и итеми
Върнете се в началото Go down
Arcanum
Форумен маниак

Брой мнения : 499
Registration date : 01.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: какво събирате на бристалбак   Вто Мар 18, 2008 7:29 pm

аме започваш с 2 Stout shield- a гледаш да събереш Vanguard и после правиш тредове и Heart и си готов за танк, може добълнително сатаник, БКБ, аз понякога манта му правя. А за скилове- зависи вс какви играеш. Обикновенно го почвам на бодли и статове, но може и бодли+ сополи. Пасивната чак към 12 лвл я вдигам
frezist
Форумен маниак

Брой мнения : 742
Registration date : 02.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: какво събирате на бристалбак   Вто Мар 18, 2008 7:52 pm

Arcanum написа:
аме започваш с 2 Stout shield- a гледаш да събереш Vanguard и после правиш тредове и Heart и си готов за танк, може добълнително сатаник, БКБ, аз понякога манта му правя. А за скилове- зависи вс какви играеш. Обикновенно го почвам на бодли и статове, но може и бодли+ сополи. Пасивната чак към 12 лвл я вдигам
сополи и бодли?
Zero
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: какво събирате на бристалбак   Вто Мар 18, 2008 9:15 pm

според вас как е пасивка и бодли + веднъж сополи на 5 лв и треадки с&у вангуард тараска ассулт и башерче не са подред итемите е .... как ви се струва
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: какво събирате на бристалбак   Сря Мар 19, 2008 8:22 pm

Кви вангарди кви чудесий... Аве прайш му или Владимир или Вангард после С&Я и Башер и гониш и трепиш ;))
Arcanum
Форумен маниак

Брой мнения : 499
Registration date : 01.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: какво събирате на бристалбак   Чет Мар 20, 2008 3:51 pm

frezist написа:
Arcanum написа:
сополи и бодли?

Nasal Goo кво мислиш че е :lol: , а бодлите са ясни мисля
fear
Редовен

Брой мнения : 132
Registration date : 28.03.2008

ПисанеЗаглавие: Re: какво събирате на бристалбак   Пет Мар 28, 2008 11:23 pm

Не че нещо ама може ли да ми кажете за кво е с&ъ . Като се замислите за тия 6к кво мое да си земеш май се отказваш :) а иначе за прасчо 1 пт 2 брасер-а владимир и дезолатор върши работа и 1 ХоТ ако ви мъчи хп-то
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: какво събирате на бристалбак   Пет Мар 28, 2008 11:34 pm

Туй с десолатора е добра идея.. обаче сигурно не си го провбал с с&я че говориш ... хем поече муве спийд .. хем по бързо биене а ти и кат слолниш и после от сангето кат слолни.. стаа супер имба.. после башер и почва да башва мн яко.. после асаулт .. или нещу такоа..
fear
Редовен

ПисанеЗаглавие: Re: какво събирате на бристалбак   Съб Мар 29, 2008 9:41 am

Башери ок ама С&Я... Просто за тия пари ти ше напраиш сатаник или 1 ХоТ или 1 скади даже пак ше слолваш...
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: какво събирате на бристалбак   Съб Мар 29, 2008 8:12 pm

fear написа:
Башери ок ама С&Я... Просто за тия пари ти ше напраиш сатаник или 1 ХоТ или 1 скади даже пак ше слолваш...
Ммм.. може ама мен ми е мн по трудно да напрая Скади отколкот С&я .. нз що :|
fear
Редовен

ПисанеЗаглавие: Re: какво събирате на бристалбак   Нед Мар 30, 2008 9:42 am

ми може да ти е по трудно. Ама ако свикнеш да го праиш ще мачкаш с тоя херо. А според мен ти е по-трудно щото всички нообс :™:
какъвто си бил и ти може би :) са свикнали да праат С&Я аз примерно в началото само тва праих и от тогава знам как и защо да го праа и ми е лесно. Ако бях почнал да праа скади в началото на играта сигорно щеше да ми е по лесно ама е така. (Лично Мнение)
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: какво събирате на бристалбак   Нед Мар 30, 2008 11:02 am

fear написа:
ми може да ти е по трудно. Ама ако свикнеш да го праиш ще мачкаш с тоя херо. А според мен ти е по-трудно щото всички нообс :™:
какъвто си бил и ти може би :) са свикнали да праат С&Я аз примерно в началото само тва праих и от тогава знам как и защо да го праа и ми е лесно. Ако бях почнал да праа скади в началото на играта сигорно щеше да ми е по лесно ама е така. (Лично Мнение)
Съгласен съм.. :) бях нууб и то голям да.. ама сичко се промени :P тъй че падне ли ми се туй прасе ще му проам скади да видим ко ще стани :))
Zero
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: какво събирате на бристалбак   Пон Мар 31, 2008 10:00 am

еми в началото секи е бил нооб предполагам то разликата е че има такива които се учат бързо и такива които по бавно аз кат бях нооб си мислех че вангарда е тъп итем имах едно фр дет го питах кво да събера на магина и тои винаги пт вангард бътър и т.н.
пп:вие как развивате магина аз за начало пт яша вангард и бандове ако не моа се развия добре пт, вангард, и 4 банда а по късно скачам за бътър после башер и понякога ассулт или владимир ма то ако ще сабирам влади обикновенно го правя след пт-то и вангарда
напишете го в темата дет ще я напрая сега
fear
Редовен

ПисанеЗаглавие: Re: какво събирате на бристалбак   Сря Апр 02, 2008 11:16 am

Туко що баораи една игра с прасето и скади просто ги размазах първа + слола от скадито... имах владимир вангард пт скади и с тия итеми бех 3к хп и 200 дмг мачках ги
CuHoHuM
Новак

Брой мнения : 8
Registration date : 25.07.2010

ПисанеЗаглавие: Re: какво събирате на бристалбак   Нед Юли 25, 2010 11:21 am

Бристала със с и у къртиии !!
s7eal7h
Редовен

Брой мнения : 143
Registration date : 14.01.2010

ПисанеЗаглавие: Re: какво събирате на бристалбак   Нед Юли 25, 2010 11:35 am

ForsakeN-X написа:
аз за начало пт яша вангард и бандове ако не моа се развия добре пт, вангард, и 4 банда а по късно скачам за бътър после башер и понякога ассулт или владимир ма то ако ще сабирам влади обикновенно го правя след пт-то и вангарда
напишете го в темата дет ще я напрая сега

Пт-ясно.Яша за манта най-вероятно,ванг-в краен случай.Но за какво са ти тия 4 банда? по добре 1-2 брейс и проблема е готов или пък 2 банд-а ПТ-СТР.И започни да му правиш влад :)
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: какво събирате на бристалбак   Нед Юли 25, 2010 5:18 pm

CuHoHuM написа:
Бристала със с и у къртиии !!
В доста стара тема си намерил да пишеш. Почната е 2008.
Ето тук има доста нов гайд за героя.
И не, S&Y изобщо не е за този герой.

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: какво събирате на бристалбак   Today at 1:46 pm

какво събирате на бристалбак
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1