Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

[guide] Jah'rakal the Troll Warlord

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: [guide] Jah'rakal the Troll Warlord   Пет Ное 26, 2010 4:15 pm

То няма човек, който да може да мисли и да смята, че ПБ е по-добрия избор. "Подвижните" статистики са нещо наистина добро, а 25 IAS е много, ама много по-добре за Трол от 24 damage. Впрочем ако не успееш да убиеш герой и той тръгне да бяга, гонитбата с phase най-вероятно ще завърши със смъртта ти.
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: [guide] Jah'rakal the Troll Warlord   Нед Ное 28, 2010 10:56 pm

По принцип и аз зимам пт,пб просто го споменах а колкото до трола аз лично смятам,че няма никъв смисъл да се разчита на баш и бууст атак спиид според мен трол с дпс итеми и едно бкб бие в пъти повече от колкото с атак спиида и баша
Cannibal
Форумен маниак

Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

ПисанеЗаглавие: Re: [guide] Jah'rakal the Troll Warlord   Нед Ное 28, 2010 11:49 pm

NeaR написа:
По принцип и аз зимам пт,пб просто го споменах а колкото до трола аз лично смятам,че няма никъв смисъл да се разчита на баш и бууст атак спиид според мен трол с дпс итеми и едно бкб бие в пъти повече от колкото с атак спиида и баша
не съм сигурен че те разбирам, но от "в пъти повече от колкото с атак спиида и баша" предполагам че предпочиташ да закупиш само ботуш и да прескочиш PT. По този случай, нека ти кажа, че въпреки че най-добрия начин да се играе Трол е гора, не всеки вижда смисъл/иска да вдига Fervor.
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: [guide] Jah'rakal the Troll Warlord   Пон Ное 29, 2010 12:26 pm

Определено не ме разбра,като магии дигам и баш и атак спийд,но мисълта ми е,че няма смисъл да се буустват отгоре,освен бътър флай разбира се,та идеята е,че трола е по ефективен да кажем с буриза и бкб от колко с предмети за атак спиийд,както съм виждал в пуба а колкото до ПТ за кво да го прескачам тои си е ценен..
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: [guide] Jah'rakal the Troll Warlord   Пон Ное 29, 2010 1:16 pm

BAT на трола е 1.55 в melee форма.
MAX AS е 400 точки. Без никакви предмети освен PT достига 300 точки, единственият друг предмет за AS е посоченият от теб Butterfly, което незначи, че не трябва да се вземе PT.

Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: [guide] Jah'rakal the Troll Warlord   Пон Ное 29, 2010 2:43 pm

еми аз пък не вдигам Fervor, а Stat bonus и при това положени и скоростта на атаката, и атрибута са от голяма полза.
Dead_Support
Новак

Брой мнения : 56
Registration date : 04.02.2011

ПисанеЗаглавие: Re: [guide] Jah'rakal the Troll Warlord   Вто Май 31, 2011 3:03 pm

Не ти трябва владимир :)
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: [guide] Jah'rakal the Troll Warlord   Вто Май 31, 2011 3:21 pm

Много фенове, много нещо...
http://www.spamFORlife.com
NoFogForMe
Новак

Брой мнения : 4
Registration date : 28.06.2011

ПисанеЗаглавие: Re: [guide] Jah'rakal the Troll Warlord   Вто Юни 28, 2011 9:39 pm

Незнам защо споменаваш владо най-безсмисления предмет за трола :)
NoFogForMe
Новак

Брой мнения : 4
Registration date : 28.06.2011

ПисанеЗаглавие: Re: [guide] Jah'rakal the Troll Warlord   Вто Юни 28, 2011 9:40 pm

Всъщност аз като Dead_support съм го споменал sry
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: [guide] Jah'rakal the Troll Warlord   Сря Юни 29, 2011 10:06 am

Правотата на едно твърдение няма пряка връзка с това, кой го е споменал. В случая твоето е съвършено грешно както при първия, така и при втория опит.

Ще кажа само, че времената в които HotD+Vlad бяха competitive core за Mortred не са толкова далечни. Това само по себе си вади предмета от раздел "безполезни".

Друг въпрос е, че за Трол има доста по-добри орбове, за да ги прахоства с HotD освен ако няма да изкара Satanic в обозримо бъдеще(а това обикновено не се случва). Героят си се играе Melee, като Range form се използва само при last hit или при поставяне на брадвите, т.е. не губи ranged lifesteal ако избере Vlad пред HotD.

И още повече, при игра на линия(каквато след промените Troll може да си позволи) Lifesteal е чиста загуба на пари, за сметка на chaser предмети от типа на PB, OoV, SnY, Lothars, които позволява in-between изменения на билда, в зависимост от противниковите герои/стратегия/развитие. С подобен начин на игра не губиш време в гората, а помагаш на отбора си. Убийствата с другарче вече са доста по-лесни, така че може да се играе и полу-гора, редувайки camp/kill/camp/kill. Тройната линия е доста по-добра оферта от преди.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: [guide] Jah'rakal the Troll Warlord   Today at 1:01 am

[guide] Jah'rakal the Troll Warlord
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2