Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

броод мадър и кинг леорик кажете буилдове плс

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: броод мадър и кинг леорик кажете буилдове плс   Нед Мар 23, 2008 10:38 pm

кажете някое билдче плс 8) 8)
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: броод мадър и кинг леорик кажете буилдове плс   Пон Мар 24, 2008 8:43 pm

Alex_95 написа:
кажете някое билдче плс 8) 8)
Maле паяче паяче ... ми начи крачето ест.. Владимирчо , Бътър , МКБ(може) , буриза може .. изобщо колкот по бурзо изкараш бътър толкоз по-бързо ще свърши играта :)
За кинга аз му прая Аракане и постоянно с тоя чук ги тормозя.. пОсле владимир , буриза .. хОТ.. нз да ти кажа кво му се прае ама и той е някаф такф лесен за игране :)
fear
Редовен

Брой мнения : 132
Registration date : 28.03.2008

ПисанеЗаглавие: Re: броод мадър и кинг леорик кажете буилдове плс   Пет Мар 28, 2008 11:16 pm

абе нз според мен на паячето пт 2 банд-а и мкб са достата4ни да биеш на около 13/14 лвла на кинг-а му стигат 2 брацер-а пт и жладимир/МоМ зависи колко е сериозна играта иначе е добре и мкб
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: броод мадър и кинг леорик кажете буилдове плс   Пет Мар 28, 2008 11:36 pm

fear написа:
абе нз според мен на паячето пт 2 банд-а и мкб са достата4ни да биеш на около 13/14 лвла на кинг-а му стигат 2 брацер-а пт и жладимир/МоМ зависи колко е сериозна играта иначе е добре и мкб
Играй ми така с Кинга ща посера :Д
fear
Редовен

ПисанеЗаглавие: Re: броод мадър и кинг леорик кажете буилдове плс   Съб Мар 29, 2008 9:44 am

Xax като гледам кво си писал за урсата(по-скоро кво ми отговори..)не ми вдъхваш мн доверие
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: броод мадър и кинг леорик кажете буилдове плс   Съб Мар 29, 2008 8:10 pm

fear написа:
Xаx като гледам кво си писал за урсата(по-скоро кво ми отговори..)не ми вдъхваш мн доверие
Ххахахахаха мале.. :) може да играем някой път ама треа да у хофа за съжаление :( ниК ?
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: броод мадър и кинг леорик кажете буилдове плс   Съб Мар 29, 2008 11:04 pm

Life aз го познавам тоя феар добър е брато а ника му в хофа е Fear-Faktor ma малко по различно се пише
fear
Редовен

ПисанеЗаглавие: Re: броод мадър и кинг леорик кажете буилдове плс   Нед Мар 30, 2008 9:28 am

Пич кажи си ник-а в хофа моя е F3aR-Fac7oR
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: броод мадър и кинг леорик кажете буилдове плс   Нед Мар 30, 2008 11:08 am

Ми ника ми е кат тоя тука бе лифе бреакер.. :) ще се радвам да играем заедно :) или 1 вс 1 щот в гейм 1 вс 1 играя най-лошо .. не че в 5 на 5 играя с тийма пак си варя сам и рулирам ама .. 1 на 1 сух ! :( ае днеска ако ще одя да играя ща потърся :>
fear
Редовен

ПисанеЗаглавие: Re: броод мадър и кинг леорик кажете буилдове плс   Нед Мар 30, 2008 12:32 pm

Ми мен ми е се едно иначе и аз мн не харесвам мн играта 1вс1 да не говориме че според мен тя не е напраена за 1вс1 иначе ше те потърся и аз мое да изиграеме некоя игра заедно само кажи към колко часа
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: броод мадър и кинг леорик кажете буилдове плс   Нед Мар 30, 2008 5:21 pm

Ами май ще е през седмицата когато можем .. аз току що са върнах от залата.. :)
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: броод мадър и кинг леорик кажете буилдове плс   Пет Апр 25, 2008 12:13 pm

На брууд мадъра кат му напраиш описаното долу не мои да падне :)
1.Владимир (много важен итем , няма орб ефект и стаква с улта и със 3та магия - cheers )
2.ПТ
3.Бътър (прая го преди буризата щото тез 30% авейд + 3та почти нема удар който да не е мисс . А и дава мн АГ пък тва му тряя на тоз герой)
4.Буриза (след бътъра ше праскате около 700-800 крит на секи 3 удар, Пък и със включен улт .... :))
5.Щита от Рошан (абе тва не се купува ама доста помага за брууд-а . Със този герой лесно ще убиете рошан към 14-15 лвл.... ако е на 16 още по добре - улт 3лвл. Ако имате поне 2 щита Купете рапира и тогава става много забавно ... Убивате някои герои с 2 удара а дори най-силните стрентове не могат да ви пипнат хелт-а)
6.Рапира
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
Dead_Support
Новак

Брой мнения : 56
Registration date : 04.02.2011

ПисанеЗаглавие: Re: броод мадър и кинг леорик кажете буилдове плс   Съб Фев 05, 2011 10:46 pm

Броод Гаид: ПТ / БКБ / МКБ / ВЛАДО / БЪТАР / Basher :)

Leo Guide : PB / Armlet / Byriza / Deso ili Mijorlin / HoT / Asault :)

Последната промяна е направена от Kamukag3e на Нед Фев 06, 2011 7:01 pm; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Две мнения едно след друго е спам, давай edit на последното си мнение)
Rukki
Новак

Брой мнения : 11
Registration date : 07.03.2011

ПисанеЗаглавие: Re: броод мадър и кинг леорик кажете буилдове плс   Сря Мар 09, 2011 1:27 am

От всичките прочетени гайдове смятам, че на Dead_Support е най-правилен.
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: броод мадър и кинг леорик кажете буилдове плс   Сря Мар 09, 2011 10:06 am

Pudge написа:
От всичките прочетени гайдове смятам, че на Dead_Support е най-правилен.
Както бях казал на Dead_support неколкократно, не съживявайте умрелите теми.
Искам да подчертая, че хората на които отговаряте са спрели да играят DotA, преди вие да почнете.
Все едно до обесняваш на дядо си, как се правят деца - get it ?

Dead_Support
Новак

Брой мнения : 56
Registration date : 04.02.2011

ПисанеЗаглавие: Re: броод мадър и кинг леорик кажете буилдове плс   Сря Мар 09, 2011 2:28 pm

Ха сващам мн добре въпроса е че пиша моя гаид когато няма какво да правя :)
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: броод мадър и кинг леорик кажете буилдове плс   Today at 11:24 pm

броод мадър и кинг леорик кажете буилдове плс
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1