Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

tt1

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
GSDff
Новак

Брой мнения : 7
Registration date : 02.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: tt1   Вто Фев 03, 2009 4:04 pm

Приятелю,нямаше да си губя времето да коментирам, но просто не мога да се сдържа след псевдо-интелектуалното ти критикарстване за моята история,искам да ти кажа ,че имаш най малко 8 правописни грешки в шестте си изречения,навсякъде бъка от недомислици:"Nortrom се приготви да посрещТне смъртта с гордо изправена глава, въпреки че все още не го бяха нападнали, той изрева бойният вик на елфите от Quel'Thalas и се впусна сам в атака.
Докато тичаше към тях съставяше боен план, как да повали повече врагове преди да падне сам под ноктите на враговете си," (хем посреща смъртта хем обезврежда опоненти). Дори ако тряба да съм честен,това звучи като класното по български език на второкласник,не ти го казвам със злоба или жлъч,съвсем честен и дори добронамерен съм.Не мислиш ли ,че е доста нагло с това ниво на грамотност да даваш "висши експертни оценки" ,сякаш излезли от устата на някой виден мъдрец?
Върнете се в началото Go down
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: tt1   Вто Фев 03, 2009 4:34 pm

Мене ми хареса макарче щеше да бъде по добре например да избие сичките и изведнъж се появява един ъндеад уарлок със 18к хп (Бърнинг Крусейд още) и фиарва тоя сайлънсъра соулфайър и му праска едно 8к крит и си заминава нещо такова ако беше края щеше да е по яко lol!
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
StarScream
Зарибен

Брой мнения : 272
Registration date : 04.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: tt1   Вто Фев 03, 2009 5:32 pm

В продължението сигурно ше се появи някои които го спасява ама ся камикадзето го мисли.Ама иначе е доста интересно :clown:
Morti
Форумен маниак

Брой мнения : 1167
Registration date : 29.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: tt1   Вто Фев 03, 2009 6:38 pm

Ако напишеш още нещо такова, лично идвам до Пловдив
http://www.warstomp.com
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: tt1   Вто Фев 03, 2009 8:52 pm

GSDff написа:
Приятелю,нямаше да си губя времето да коментирам, но просто не мога да се сдържа след псевдо-интелектуалното ти критикарстване за моята история,искам да ти кажа ,че имаш най малко 8 правописни грешки в шестте си изречения,навсякъде бъка от недомислици:"Nortrom се приготви да посрещТне смъртта с гордо изправена глава, въпреки че все още не го бяха нападнали, той изрева бойният вик на елфите от Quel'Thalas и се впусна сам в атака.
Докато тичаше към тях съставяше боен план, как да повали повече врагове преди да падне сам под ноктите на враговете си," (хем посреща смъртта хем обезврежда опоненти). Дори ако тряба да съм честен,това звучи като класното по български език на второкласник,не ти го казвам със злоба или жлъч,съвсем честен и дори добронамерен съм.Не мислиш ли ,че е доста нагло с това ниво на грамотност да даваш "висши експертни оценки" ,сякаш излезли от устата на някой виден мъдрец?

Мисля, че просто искаш да си отмъстиш, че той написа критика по твоето разказче. Според мен неговото е доста по-смислено, и откъм език, и откъм дота факти (все пак Юри с дядо Езалор беше меко казано идиотщина, личи си, че не си му чел историята (и на двамата всъщност)). Няма лошо да посрещне смъртта, но да иска да убие колкото се може повече противници. Иначе за съжаление и камикадзето има доста езикови грешки, някои думи ги бърка всеки път, "почна" не ме радва :/ Също така не отделя изреченията когато трябва, доста дълги изречения стават. Не че е лошо, но нещо не ми харесва. Пример:
Цитат :
Въпреки всичко те скасяваха разстоянието по-бързо от предвиденото, давайки му само още един удар преди да го стигнат, въпреки това той тежко рани още един от нападателите си, това не забави удареният Ghoul, с ярост на обречен ghoul-ът се заби като таран в него и го извади от равновесие, отстъпвайки назад, пазейки равновесие Nortrom все пак успя с един замах да го пререже на две.

Това проред мен трябва да са 3 изречения. Иначе историята е интересна, аз също понякога в скучни часове по английски си мисля разни такива историики, но никога не съм ги писал ;) Продължавай в същия дух.
http://www.spamFORlife.com
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: tt1   Вто Фев 03, 2009 9:41 pm

Не претендирам да съм нито писател, нито грамотен, не ми плащат да пиша добре, освен това даже в училище бях слаб по литература, математиката ми е силната страна.
Колкото до разказа, мислех го в движение, пак да повторя не съм писател, но обичам да чета. Изчел съм де що ми падне в ръцете, по груби сметки съм изчел за последните 2-3 години към 400 книги от тия големичките, който са над 800 страници.

Имам високи критерий за добре написано, може това да те е подразнило GSDff, при това не съм целял да обидя, никога не го правя (е добре де, някой път съм го правил, но не и в случеят).

P.S.:
Нямаш никакъв шанс при spam-ването на Cyborg Ninja той и BornToSpam са всепризнати спамерчета.

GSDff
Новак

Брой мнения : 7
Registration date : 02.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: tt1   Вто Фев 03, 2009 9:54 pm

Не,Kamicadge,не съм се дразнил,продължавай в същия дух,важното е да имаш желание :)
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: tt1   Вто Фев 03, 2009 10:05 pm

Аз също имам високи критерии и чета доста, но пък и по литература съм доста по-добър отколкото по математика ;)
А това за спамването не го разбрах, кой си мисли, че може да ме победи на мой терен???
http://www.spamFORlife.com
Epicfail
Форумен маниак

Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: tt1   Нед Мар 22, 2009 11:01 pm

и изведнъж едно малко същество със таблека "рикимару" отпред и една "ритни ме" орзад се появи точно пред Нортром и се опита да му подаде ръка, но за нещастие се оказа че тя е била отсечена от глейв-а на Сайлънсър. До тях един мармот завиваше шоколада във станйол а после три дни яли пили и се веселили.:D

А сега сериозно - Супер е!
http://dota-bg.4rumer.net
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: tt1   Today at 3:24 pm

tt1
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1