Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Dota 6.68

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Epicfail
Форумен маниак

Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

ПисанеЗаглавие: Dota 6.68    Сря Юли 28, 2010 10:37 am

discuss

аз май няма да имам възможност да я играя в близките дни :(
Върнете се в началото Go down
http://dota-bg.4rumer.net
s7eal7h
Редовен

Брой мнения : 143
Registration date : 14.01.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Dota 6.68    Сря Юли 28, 2010 10:47 am

Аз играх,има доста нови герои.Аз играх с 1 кадето прилича на куче :D интелка ама е мн готин :D и вече както забелязах, няма Arcane Ring ами е Arcane Boots :D дава +65 мс и тва при кликване да ти дава мана :) мисля ,че са 3 интел. нови герои за стр и аги незнам...
Thunderseeker
Зарибен

Брой мнения : 377
Registration date : 03.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Dota 6.68    Сря Юли 28, 2010 1:52 pm

въобще е супер, особено бъга дето течийса може да взривява ултовете без те всъщност да изчезват lolzz lolzz lolzz lolzz голямо мазало става nuke

Редовен

ПисанеЗаглавие: Re: Dota 6.68    Сря Юли 28, 2010 2:04 pm

И как става този бъг :) ако може да попитам ?
IVANotLUKOVIT
Зарибен

Брой мнения : 202
Registration date : 04.04.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Dota 6.68    Сря Юли 28, 2010 3:23 pm

Като детонираш мините не изчезват... все едно не си ги пуснал
s7eal7h
Редовен

ПисанеЗаглавие: Re: Dota 6.68    Сря Юли 28, 2010 4:49 pm

Това,трябва да се фикс-не много бързо,затова предполагам,че 6.68б ще излезе доста бързичко.
Ами видяхте ли колко готино е направено ефекта на аганим-а,имам впредвит на външен вид.Вижте EarthShaker,Pudge или Jugernaut например :)
darmona92
Новак

Брой мнения : 40
Registration date : 23.02.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Dota 6.68    Сря Юли 28, 2010 5:41 pm

Earthshaker е як с аганим. А пък на тайни му изчезват надписите за демиджа, когато вземе дърво. :D Изглежда става прекалено мощен (flex) :D
marto (istinskiq)
Редовен

Брой мнения : 109
Registration date : 11.07.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Dota 6.68    Сря Юли 28, 2010 8:35 pm

Новия Gnoll е ебахти лошия.
FoS
Новак

Брой мнения : 20

ПисанеЗаглавие: Re: Dota 6.68    Сря Юли 28, 2010 8:41 pm

2 inta 1 agi 1 str Са героите.Засега само wispa не ме кефи..
fckeRR
Новак

Брой мнения : 95
Registration date : 24.09.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Dota 6.68    Чет Юли 29, 2010 12:05 am

Бъгът на течиес е много зъл... Много неадекватни съотборници и двама лийвъра от моя отбор... 2 часа нерви... 20+ gems... 555

beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Dota 6.68    Чет Юли 29, 2010 12:27 am

s7eal7h написа:
Аз играх,има доста нови герои.Аз играх с 1 кадето прилича на куче :D интелка ама е мн готин :D и вече както забелязах, няма Arcane Ring ами е Arcane Boots :D дава +65 мс и тва при кликване да ти дава мана :) мисля ,че са 3 интел. нови герои за стр и аги незнам...
един съвет чети чейнджлога преди да играеш версията.. така няма да има нужда да "забелязваш" а ще знаеш предварително кое и как е сменено.. да те улесня:
http://www.playdota.com/changelogs/6.68b

btw вече излезе 6.68б ..
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
s7eal7h
Редовен

ПисанеЗаглавие: Re: Dota 6.68    Чет Юли 29, 2010 10:05 am

Понякога ме мързи !
No_Tears_Please
Зарибен

Брой мнения : 273
Registration date : 03.09.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Dota 6.68    Чет Юли 29, 2010 11:05 am

Мен ми харесва най-много Eredar.На Трал трябва да се промени леко Kinetic Field, защото се бъгна няколко пъти и си пропусна спокойно героите.
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Dota 6.68    Чет Юли 29, 2010 2:14 pm

No_Tears_Please написа:
Мен ми харесва най-много Eredar.На Трал трябва да се промени леко Kinetic Field, защото се бъгна няколко пъти и си пропусна спокойно героите.
какво имаш предвид ? то поначало си има малък дилей преди да се оформи фиълда..
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
No_Tears_Please
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Dota 6.68    Чет Юли 29, 2010 11:27 pm

Абе е така спокойно излезнаха от средата.Сега в 6.68 не знам дали са го барникали,но не ми се е случило.
marto (istinskiq)
Редовен

ПисанеЗаглавие: Re: Dota 6.68    Съб Юли 31, 2010 1:12 pm

Много сте тъпи...

• Has a 1.2 second cast delay before the field is fully formed.

От новите герои най-слаб е Io, за мен даже вече е най-слабия герой в играта, докато Eredar се нарежда в челните места за harass и support.
No_Tears_Please
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Dota 6.68    Съб Юли 31, 2010 2:09 pm

Говорех ти след като се е сформирало...
azazzel
Зарибен

Брой мнения : 204
Registration date : 06.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Dota 6.68    Съб Юли 31, 2010 3:54 pm

Io определено е най-силния герой от новите, умението му да се портва и не само той по-цялата карта автоматично го прави желан във всеки отбор. Давам ви прост пример играта е 20-80 мин и вие се мъчите да гангнете някой и да пушнете. Без Io ще трябва да минете половината карта да бъдете засечени от 2 уарда и естествено шанса героя да се дръпне или евентуален контра ганг е огромна. Обаче когато имаш Io в отбора се случва следното, портват се до теб sand/lion/Io убиват те за 3 сек и изчезват, а ти нямаш и 2 процента шанс да направиш нещо. И така могат нон стоп да убиват керритата на противниковия отбор :P
marto (istinskiq)
Редовен

ПисанеЗаглавие: Re: Dota 6.68    Съб Юли 31, 2010 4:49 pm

Но като сметнем нищожните му статистики, както и факта, че в битка е почти безполезен (може само да дава IAS на героя, с който се е свързал), излиза, че не е толкова добър.
FoS
Новак

ПисанеЗаглавие: Re: Dota 6.68    Съб Юли 31, 2010 5:45 pm

Cant stop Him! написа:
Но като сметнем нищожните му статистики, както и факта, че в битка е почти безполезен (може само да дава IAS на героя, с който се е свързал), излиза, че не е толкова добър.

A стъна ?
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Dota 6.68    Съб Юли 31, 2010 6:34 pm

Да Io е най-глупавият герой. Само може да дава 35% ms, 120 IAS и да телепортира на картата един съотборник. Сложи и Fuiron в техния отбор и става толкова банално, че чак не е интересно.
Противниковото carry няма да може да седи без два съотборника да му висят на главата, защото може да му скочат трима, без предупреждение. Този 120 IAS е супер глупав, особено за герои с bash или висок дмг (Tiny, Sven, Magnatour, Leviathan etc.).
Да не говорим, че с 35% ms няма как да избягаш.
А 12 секунди гарантират, че няма да има начин по-който да направите Kill върху тях, ако имат някакъв AoE disable или повечко кръв. Защото след убийство, могат само да тръгнат да бягат и са се върнали преди да ги убиете.

Eradar има някакъв потенцял, но в никакъв случей не надвишава този на Io, няма стън, няма АоЕ умения. Единствената му сила е disable и 2 илюзий, както и 50% бонус дмг. Ултимата е добър, но колко, ще трябва да се види как действа от механиките.

Последната промяна е направена от Kamukag3e на Съб Юли 31, 2010 8:30 pm; мнението е било променяно общо 1 път
marto (istinskiq)
Редовен

ПисанеЗаглавие: Re: Dota 6.68    Съб Юли 31, 2010 6:44 pm

Обаче пък присъствието на Ередар в линията се забелязва във всички случаи и може да тормози отдалеч.

Колкото до Йо, неговите умения на теория са добри, но опре ли до практика са трудно приложими. Освен това ганк потенциала му се компенсира с факта, че самия той е лесен за ганк. Spirits е изключително тъп скил, останалите биват (при добра координация). Абе ще видим топ отборите кви чудесии ще му измислят, аз мисля, че ще му трябват предмети за издържливост. Пробвах го с Mjollnir, но не останах доволен.
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Dota 6.68    Съб Юли 31, 2010 8:30 pm

Cant stop Him! написа:
Обаче пък присъствието на Ередар в линията се забелязва във всички случаи и може да тормози отдалеч.

Колкото до Йо, неговите умения на теория са добри, но опре ли до практика са трудно приложими. Освен това ганк потенциала му се компенсира с факта, че самия той е лесен за ганк. Spirits е изключително тъп скил, останалите биват (при добра координация). Абе ще видим топ отборите кви чудесии ще му измислят, аз мисля, че ще му трябват предмети за издържливост. Пробвах го с Mjollnir, но не останах доволен.
Eradar тормози, това е добре. Само че има и melee str герои, които могат да тормозят. Тези които немогат, често са carry-та, а eradar не прилича на такова.

Няма такова нещо, като добри на теория и трудно приложими. Героят е support и рално пари и предмети не му трябват. Линията му е сравнително трудна, но това незначи нищо. След 8-9 ниво е изключително опасен за опонентите и дава толкова добри бонуси, че определени герои за късна игра, могат да влязат далеч по-рано в употреба.
Малоумщината да му направиш Mjollnir е нещо с което ми падна в очите. Все едно да го вземеш за Tinker и да се чудиш в какво си сгрешил.

Освен това за gang-ър, Io е доста добър. Разполага с предвижваща магия, MS boost, IAS boost, стън и slow.

На всичкото отгоре slow умението си е 30% от първо ниво. Което го прави и най-изгодното.

Развивай го:
Tether 1, 3, 5, 7
Spirits 4
Overcharge 2, 7, 8, 9
Relocate 6, 11, 16

Направи си евтини предмети за кръв, мана и регенерация на двете. Нито ти трябва дмг, нито орб (е desolator може да помогне на съотборник, но не го препоръчвам).

Вземи в отбора си Void и Furion. И гледай как може да бъде убит всеки и навсякъде.

marto (istinskiq)
Редовен

ПисанеЗаглавие: Re: Dota 6.68    Съб Юли 31, 2010 10:46 pm

Ти докато уцелиш с тея малоумни духове ще направиш класическата тридневна брада... Пък играта беше пуб, кво да му направя ;]

На cw като warder може и да е добър. Правилно казваш, че линията му е трудна, той реално не допринася с нищо, има много нисък base damage, заради което трудно прави deny, въпреки бързата анимация, пък мре по-бързо от Techies.
FoS
Новак

ПисанеЗаглавие: Re: Dota 6.68    Пон Авг 02, 2010 2:40 pm

Cant stop Him! написа:
Ти докато уцелиш с тея малоумни духове ще направиш класическата тридневна брада... Пък играта беше пуб, кво да му направя ;]

На cw като warder може и да е добър. Правилно казваш, че линията му е трудна, той реално не допринася с нищо, има много нисък base damage, заради което трудно прави deny, въпреки бързата анимация, пък мре по-бързо от Techies.

С духовете е елементарно да оцелиш връзваш се за някой стънваш и духовете няма бягане от тях.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Dota 6.68    Today at 3:09 am

Dota 6.68
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next