Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Сайтът

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
JaM3s
Новак

Брой мнения : 16
Registration date : 20.07.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Сайтът   Вто Авг 24, 2010 5:16 pm

Цитат :
Аз лично се дразня от картинката, найстина разтягането е ужасно. Дори самата картинка не е готина.

Относно сайта, лично съм негативно настроен, но не мисля че моето решение в случея е важно. Така че съм пас.
Но се дразня много, как много от нещата написани тук, са откраданти най-безцеремонно. Тъй като са от 'един сайт' вече, може вместо да се копира цялото, просто да се пусне линк към форума и конкретната тема.

Не мисля и че има нещо в този сайт, което го няма в playdota или неможе да бъде намерено тук на български.

Ако не си забелязал в момента сайта се обновява и най-отдолу на всеки гайд взет от форума пише :

Guide By ****
DotA forum

С линкове и всичко ... И в сайта има доста повече качени герои :)

Върнете се в началото Go down
marto (istinskiq)
Редовен

Брой мнения : 109
Registration date : 11.07.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Сайтът   Вто Авг 24, 2010 6:45 pm

JaM3s написа:
Цитат :
Аз лично се дразня от картинката, найстина разтягането е ужасно. Дори самата картинка не е готина.

Относно сайта, лично съм негативно настроен, но не мисля че моето решение в случея е важно. Така че съм пас.
Но се дразня много, как много от нещата написани тук, са откраданти най-безцеремонно. Тъй като са от 'един сайт' вече, може вместо да се копира цялото, просто да се пусне линк към форума и конкретната тема.

Не мисля и че има нещо в този сайт, което го няма в playdota или неможе да бъде намерено тук на български.

Ако не си забелязал в момента сайта се обновява и най-отдолу на всеки гайд взет от форума пише :

Guide By ****
DotA forum

С линкове и всичко ... И в сайта има доста повече качени герои :)

Реално тук си има тема с всички направени гайдове, ако някой има нужда от разяснения или гайдове може да влезе и тук... няма никакъв смисъл да правиш playdota на български език, форума и без това ще е в пъти по-полезен.
marto (istinskiq)
Редовен

ПисанеЗаглавие: Re: Сайтът   Вто Авг 24, 2010 11:23 pm

Никъде не виждам и да е писано кой е правил гайдовете. Нямам против да бъдат копирани където и да било, но най-малкото бих предпочел да се напише след заглавието на гайда - by McMarto примерно. Виж в playdota как е, нали от там искаш да копираш...
JaM3s
Новак

ПисанеЗаглавие: Re: Сайтът   Сря Авг 25, 2010 12:15 am

Цитат :
Никъде не виждам и да е писано кой е правил гайдовете. Нямам против да бъдат копирани където и да било, но най-малкото бих предпочел да се напише след заглавието на гайда - by McMarto примерно. Виж в playdota как е, нали от там искаш да копираш...

Не ме разбра, казах ти че в момента го правим, не разбра ли ? първите десетина герои са така, но другите все още не :)
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Сайтът   Сря Авг 25, 2010 1:15 am

JaM3s написа:
Цитат :

Не ме разбра, казах ти че в момента го правим, не разбра ли ? първите десетина герои са така, но другите все още не :)

Искам да кажа, че видях къде си го писал, но ще те помоля да го напишеш още в началото. Но на теб ти е било в началото по-лесно само да го копираш, без да направиш линк така ли ?
Искам да те поздравя и да ти пожелая успех за сайта, но от DotA грам идея си нямаш :) съдя по гайда ти за Io.
И пак ще ти предложа идеята, просто да не слагаш гайдовете и прочие, защо трябва да ги има на 10 места, след като е по-лесно да поместваш новини, промени и други, като оставиш гайдовете и разни други размишления за форума ?

Cannibal
Форумен маниак

Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Сайтът   Сря Авг 25, 2010 9:56 am

Kamukag3e написа:
JaM3s написа:
Цитат :

Искам да кажа, че видях къде си го писал, но ще те помоля да го напишеш още в началото. Но на теб ти е било в началото по-лесно само да го копираш, без да направиш линк така ли ?
Искам да те поздравя и да ти пожелая успех за сайта, но от DotA грам идея си нямаш :) съдя по гайда ти за Io.
въпреки, че вероятно си прав, не съди прибързано
гайдове за Йо са плъзнали навсякъде, той просто може да е смесил два-три в своя...щото от Вангард(чиято основна цел, повярвай ми не е реген) надолу нищо не струва.
Колкото да самия вангард:
Цитат :
I suggest items like Vanguard and Blademail, otherwise two Bracer and maybe Linkens Sphere later on.
като цитирам Kev в наскорошно интервя в gosugamers
И тъй като героя е съпорт, а много често и warder, тъй като е независим от предмети, инвестициата ти в ХП трябва да се изчерпва до РТ(стр)+Urn. I. Eul's, Mek, Scepter, Necrobook са добрите продължения. И не казвам че вангард е лош предмет, просто че не е най-добрия :]

Иначе в сайта виждам доста "нови" гайдове, като можеби около 50% са добри, но съдейки по обясненията в тях, предполагам отново са копирани. Не повтаряй грешките на други хора :]
JaM3s
Новак

ПисанеЗаглавие: Re: Сайтът   Сря Авг 25, 2010 12:18 pm

Цитат :
И пак ще ти предложа идеята, просто да не слагаш гайдовете и прочие, защо трябва да ги има на 10 места, след като е по-лесно да поместваш новини, промени и други, като оставиш гайдовете и разни други размишления за форума ?

Идеята ти е добра, аз още в началото мислех това, само че незнам защо се разобедих ... Ама няма да стане за 2 часа, а поне за 1-2 дена ...

Относно Логото имаме няколко направени, само че не зависи от мен дали ще е сменено ;)
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Сайтът   Сря Авг 25, 2010 1:07 pm

Cannibal написа:
Kamukag3e написа:
JaM3s написа:
Цитат :

въпреки, че вероятно си прав, не съди прибързано
гайдове за Йо са плъзнали навсякъде, той просто може да е смесил два-три в своя...щото от Вангард(чиято основна цел, повярвай ми не е реген) надолу нищо не струва.
Колкото да самия вангард:
Цитат :
I suggest items like Vanguard and Blademail, otherwise two Bracer and maybe Linkens Sphere later on.
като цитирам Kev в наскорошно интервя в gosugamers
И тъй като героя е съпорт, а много често и warder, тъй като е независим от предмети, инвестициата ти в ХП трябва да се изчерпва до РТ(стр)+Urn. I. Eul's, Mek, Scepter, Necrobook са добрите продължения. И не казвам че вангард е лош предмет, просто че не е най-добрия :]

Иначе в сайта виждам доста "нови" гайдове, като можеби около 50% са добри, но съдейки по обясненията в тях, предполагам отново са копирани. Не повтаряй грешките на други хора :]

Io, пълни два пъти хванатата в tetter единица, Meka + arc boots са главни предмети.
Item build sux. 50% от гайдовете са от тук, 50% незнам от къде са, но са основно грешни ...

marto (istinskiq)
Редовен

ПисанеЗаглавие: Re: Сайтът   Сря Авг 25, 2010 1:43 pm

Аз точно затова съм донякъде против - нашите гайдове (които лично камикадзе е преценил, че стават и заслужават да съществуват) да се смесят с някакви преписани от бог знае къде... И то ебахти, написано най-отдолу на гайда с малки черни буквички, че е писано от еди кой си, напишете го в заглавията поне.
П.С. Йо съква жестоко, има 1000000000 пъти по-добри съпорти от него.
JaM3s
Новак

ПисанеЗаглавие: Re: Сайтът   Чет Авг 26, 2010 3:51 pm

Цитат :

:)
duhche
Новак

Брой мнения : 61
Registration date : 03.05.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Сайтът   Пет Авг 27, 2010 11:47 am

Гайдове кога ще има ? От кога ще почне да работи пълноценно сайта ? Според мен като се даде на Герои да бъдат класифицирани Сентинел, Скърдж, Стр, Инт, Аги, а не да са изброени всички 101 героя в 1000 страници и така да го търся... по прибрано да е някак си :)
JaM3s
Новак

ПисанеЗаглавие: Re: Сайтът   Пет Авг 27, 2010 12:10 pm

Точно това е направено ... Виж :

http://dota-strategy.ucoz.net/publ/gajdove/3
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Сайтът   Пет Авг 27, 2010 12:30 pm

Не всеки знае наизуст кой герой от коя таверна е.
http://www.spamFORlife.com
duhche
Новак

Брой мнения : 61
Registration date : 03.05.2010

ПисанеЗаглавие: Сайтът   Пет Авг 27, 2010 7:40 pm

Имах предвид още преди да са ми изброени всичките герои.. да има графа скърдж сентинел като се цъкне на някоя от тях да излязат три графи интел аги стр и така
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Сайтът   Today at 9:08 pm

Сайтът
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1