Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

【DotA】MFive Movie Trailer HD+Download

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Pwn3ge
Новак

Брой мнения : 8
Registration date : 25.05.2010

ПисанеЗаглавие: 【DotA】MFive Movie Trailer HD+Download   Съб Авг 28, 2010 6:13 pm

P-реших да си сменя ника >> Pwn3ge.. днес uploadvam Dota Trailer и дано ви хареса.За тези, които си мислят че знаят всичко за моите клипове и upload-и ще помоля малко по умерено.Много труд и време съм вложил.....ще трябва да си пиша име,фамилия,адрес за да знаете че клипчетата са мои ли ? affraid Link: MFive Trailer YouTube

Последната промяна е направена от Pwn3ge на Съб Авг 28, 2010 10:44 pm; мнението е било променяно общо 12 пъти
Върнете се в началото Go down
fckeRR
Новак

Брой мнения : 95
Registration date : 24.09.2009

ПисанеЗаглавие: Re: 【DotA】MFive Movie Trailer HD+Download   Съб Авг 28, 2010 7:19 pm

Колко Хъстлъра станахте? Че сте и добри movie makers...
пс Имам предвид http://www.youtube.com/user/InsertDumbNickHere
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: 【DotA】MFive Movie Trailer HD+Download   Съб Авг 28, 2010 7:23 pm

Този тук не е HU57L3R когото всички знаем, а някакъв дето си е харесал ника му.
http://www.spamFORlife.com
JaM3s
Новак

Брой мнения : 16
Registration date : 20.07.2010

ПисанеЗаглавие: Re: 【DotA】MFive Movie Trailer HD+Download   Съб Авг 28, 2010 8:03 pm

Клипчето е добре направено на мен ми харесва много :) Браво продължавай все така :)
Pwn3ge
Новак

Брой мнения : 8
Registration date : 25.05.2010

ПисанеЗаглавие: Re: 【DotA】MFive Movie Trailer HD+Download   Съб Авг 28, 2010 9:56 pm

По принцип този nickname го носех в CS-a offtopic Просто така стана че споделяx nick с един от най-добрите български DOTA играчи. Много неприятно ми става когато някой каже (wannabe или че съм копирал nickname-a на човека. Никога съм имал намерение да копирам някой spam за това реших да си сменя името. spam btw от тук можете да го изтеглите : MFIVE Movie Trailer
No_Tears_Please
Зарибен

Брой мнения : 273
Registration date : 03.09.2009

ПисанеЗаглавие: Re: 【DotA】MFive Movie Trailer HD+Download   Вто Авг 31, 2010 12:22 am

Nice,но нека да не е толкова шарено.
Siilver
Новак

Брой мнения : 86
Registration date : 19.03.2011

ПисанеЗаглавие: Re: 【DotA】MFive Movie Trailer HD+Download   Съб Мар 19, 2011 11:10 pm

Така доста те "надъхва" да разиграеш една DotA сега...Иии...100% тоя Vengeful Spirit като swap-на после умря. ^^
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: 【DotA】MFive Movie Trailer HD+Download   Today at 3:11 am

【DotA】MFive Movie Trailer HD+Download
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» MOVIE CENTER