Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Bone 1.24e 6.68c

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
He_Mu_e_gobre
Зарибен

Брой мнения : 297
Registration date : 13.12.2008

ПисанеЗаглавие: Bone 1.24e 6.68c   Вто Авг 31, 2010 5:25 pm

http://dox.bg/files/dw?a=c9f1d0768e
Искам да споделите мнението и да ми кажете какви грешки намирате в тази игра.Аз лично се колебая дали не трябваше първо да направя БКБ-то и след това спкойно да фармя дпс предмети,защото противниците определено имаха доста дисейбъл,но заради WW реших да скоча директно на МКБ.Давайте,почвайте м.
Върнете се в началото Go down
Cannibal
Форумен маниак

Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Bone 1.24e 6.68c   Вто Авг 31, 2010 8:46 pm

МКБ ти е по-добрия избор заради WR, въпреки което го изкара доста късно. С БКБ щеше да се забавиш още повече(а ако имаш добро позициониране в битка и добър поглед над картата БКБ е ненужен-лично мнение). Фарма ти беше слаб, заради линията основно. Не че Раста нямаше да та скъса мид, ама си 600 рейндж и тръгваш с тонове реген заради рандом пика, а соло до 6 ниво се стига бързо, предметите ти също щяха да са доста по-добри.

PMS + Stick ми е personal favourite за героя. Това ще рече че бих заменил Circlet с 2 клона. Stick щеше да ти бъде доста по-полезен. Далеч съм от мисълта че това е грешка, по-скоро лични предпочитания, но би ти улеснило живота :] И другото е че много мреш. С малко поглед над картата, ww и 40% мс бууст си едва ли не недосегаем. Та аз в 90% от игрите си с героя играя за рапира :D
He_Mu_e_gobre
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Bone 1.24e 6.68c   Сря Сеп 01, 2010 10:54 am

Да вярно е че умрирам повече отколкото се очаква поне за този герой.БКБ-то определено ми трябваше заради растата,лиона,абе въобще целият им отбор пък освен аватар дава и добри статистики,а на мен не ми трябваха кой знае какви дпс предмети,за да чупя глави с ултимат и strafe+МКБ просто ми тябваха няколко кратки мига,за да ги пратя в лазарета да си почиват.Фарма ми е проблем с този герой просто,защото го играя много рядко и не съм свикнал с анимацията му и не го усещам хубаво.Мерси за мнението.Чакам други отзиви.
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Bone 1.24e 6.68c   Сря Сеп 01, 2010 11:01 am

Относно записа:
1) В началото играеш добре, все пак да подобриш:
1 - last hit, герои като Bone имат нужда от предмети, по-добрия last hit значи по-лесна игра и лесна доминация.
2 - на 6 ниво да ползваш улта си, за 100 мана ИЗПРАЗВАШ ползвайки дмг от големия крийп, (за да може да е пълен когато се презареди ) големия камп за секинди, взимаш злато и опит и се ПЪЛНИШ. Щом не хабиш маната си, значи нямаш нужда от нея.
3 - От фонтана се движи с WW, ms boost за без мана ...
4 - Промяната на PT между атрибутите е много добро нещо. Agi ако си фармиш спокойно, int ако ще буташ в гора кампа и str веднага щом надушиш gang или идващ нюк.

2) Прав си за BKB, при отбор състощ се от Lion, Rhasta, Aleria и нататък няма начин да не бъдеш в някакъв disable.

Не съм съгласен с канибала, PMS не е толкова изгоден предмет, но както той изтъкна - лични предпочитания.

He_Mu_e_gobre
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Bone 1.24e 6.68c   Сря Сеп 01, 2010 1:40 pm

Благодаря за съветите просто нямам опит с този герой може би за това не ги правя тези неща.Ако има кой какво да добави да действа.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Bone 1.24e 6.68c   Today at 5:23 am

Bone 1.24e 6.68c
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1