Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

God ... save me from this nightmare

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Martoo
Новак

Брой мнения : 28
Registration date : 11.08.2010

ПисанеЗаглавие: God ... save me from this nightmare   Вто Сеп 07, 2010 10:08 pm

:S Не знам къде да постна тази тема за това реших да постна тук .
Омръзна ми от нообовете в гарена прекалено са много , искарвам 4 игри подред и все на 40-60 мин един образ от моя team се изцепва АЕ РОШ случеи че не му трябват итеми и трябва да изнасяме преди да загубим . Или бонуса фармещи гареои ( в случея няколко нукера ) които правят итеми от сорта на буризе , чесно WTF . В Крайна сметка оставам само аз срещо 3-4 (ест бг room = леаверс and lagers) фееднати шарани срещо които нямам никакъв шанс .
Та моят въпрос е , има ли начин да играя с приятели срещу опоненти на по високо ниво но да е пъб . Някакъв друг гаминг клиент ? Друг room ? Или ми трябва клан за да цъкам срещу свестни опоненти и да имам светни съотборници ?
Please help me ... Просто ако този кошмар продължава мисля че ше страдам от някаква нервна болест
Върнете се в началото Go down
Cannibal
Форумен маниак

Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

ПисанеЗаглавие: Re: God ... save me from this nightmare   Вто Сеп 07, 2010 10:27 pm

HL Rooms, BG 1-4 през по-късните часове, Stephen King
Martoo
Новак

ПисанеЗаглавие: Re: God ... save me from this nightmare   Вто Сеп 07, 2010 10:42 pm

Cannibal написа:
HL Rooms, BG 1-4 през по-късните часове, Stephen King
A Europe rooms ?
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: God ... save me from this nightmare   Вто Сеп 07, 2010 10:43 pm

Какво за тях? Ами Лъвкрафт?
Martoo
Новак

ПисанеЗаглавие: Re: God ... save me from this nightmare   Вто Сеп 07, 2010 10:53 pm

Лъвкрафт?Това да не е някъв нов митичен room ?
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: God ... save me from this nightmare   Вто Сеп 07, 2010 10:54 pm

Martoo написа:
:S Не знам къде да постна тази тема за това реших да постна тук .
Омръзна ми от нообовете в гарена прекалено са много , искарвам 4 игри подред и все на 40-60 мин един образ от моя team се изцепва АЕ РОШ случеи че не му трябват итеми и трябва да изнасяме преди да загубим . Или бонуса фармещи гареои ( в случея няколко нукера ) които правят итеми от сорта на буризе , чесно WTF . В Крайна сметка оставам само аз срещо 3-4 (ест бг room = леаверс and lagers) фееднати шарани срещо които нямам никакъв шанс .
Та моят въпрос е , има ли начин да играя с приятели срещу опоненти на по високо ниво но да е пъб . Някакъв друг гаминг клиент ? Друг room ? Или ми трябва клан за да цъкам срещу свестни опоненти и да имам светни съотборници ?
Please help me ... Просто ако този кошмар продължава мисля че ше страдам от някаква нервна болест

Събираш още четирима приятели и влизаш clan war room 01. Търсите си опоненти. Въпреки че 90% са слаби, сигурно ще ви бият, но това е без значение. По-добре да паднете и да ви е готина играта, отколкото да играеш с 7 излезли от играта в първите 10 минути.

Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: God ... save me from this nightmare   Вто Сеп 07, 2010 10:56 pm

другия вариант е 1в5, лъвкрафт е писател
azazzel
Зарибен

Брой мнения : 204
Registration date : 06.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: God ... save me from this nightmare   Сря Сеп 08, 2010 3:36 pm

Еми принципно, за тези които не са доволни от пуб руумовете, а нямат клан(дори и да имат не винаги можете да играете цв-та все някой ще липсва) са измислени лигите.
Лигите имат много предимства:
+ играят играчи избирани по-даден критерии (тоест не са нуубове) в зависимост от силата на лигата има различно ниво играчи.
+ от всяка лига можеш да бъдеш unvouch(махнат), ако не спазваш правилата - лийваш, обиждаш или пък играеш прекалено слабо
+ за разлика от clan wars, ще можеш да играеш по-всяко време дори и да не сте 5 човека
+ всяка лига има бот, които ви следи статистиката победи/загуби/точки/игри има и общо класиране с някакви награди.
+ всеки играч си има позиция в лигата - trial/member/host/leader/vip и нататък позициите са административни
+ всяка игра за да се отчете трябва да бъде резултната от 7 играча, тоест дори хоста да плъгне или нещо да стане винаги ще се отчете.
+ има форум в който админите разглеждат спорните игри и решават, кой трябва да победи
+ системата за избора на отбори е доста добър. 2-та капитана се редуват в избирането на играчите за да има баланс (да не отидат всички най-силни играчи в 1 отбор)
До тук всичко много хубаво, но не всичко е толкова хубаво колкото изглежда:
- Събират се стакове (негласни отбори), които преди началото на пиковете на отбори казват "Аз съм с ... ... ..."
- Админите злоупотребяват с правата си и взимат решения в техен интерес
- Играят се игри само CM/CD, тоест ако ти се играе pudge, techie или нещо от тоя род доста трудно някой ще ти го избери тъй като се гони статс.
Проблеми при новаците:
- Много трудно някой капитан ще ви избере, тъй като сте му неизвестен играч и той винаги би предпочел някой приятел или поне човек който го знае пред вас. С други думи ще има да чакате докато ви изберат.
- Всеки новак почва от съппорт, тъй като с лош съппорт може и да спечелиш игра, обаче с некъдърно керри няма как да биеш. Никои няма да ви даде керри още в началото.
- Голяма част от добрите играчи са много капризни, и ще ви викат за всяка грешка "Защо няма уард? Кокото още не е ъпг. Защо не стъна." естествено до голяма степен ще са прави, но вие ако сте лабилен и ви се накарат малко ще почнете да грешите още и още.
Последните минуси отпадат, ако направите 20-30 игри и се представите прилично, но ще ви трябва търпение.
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: God ... save me from this nightmare   Сря Сеп 08, 2010 8:05 pm

хаха ако бях постнал преди теб щях да напиша същото сичко се е точно така особено в дота-гаминга 1:1 с тва дет си написал само за 1 не съм съгласен - трудно се печели с лош съпорт.
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: God ... save me from this nightmare   Сря Сеп 08, 2010 8:29 pm

Азазеле, би ли дал някои от по-добрите лиги, които си пробвал лично?
http://www.spamFORlife.com
LoNsDaLe...
Новак

Брой мнения : 18
Registration date : 14.07.2010

ПисанеЗаглавие: Re: God ... save me from this nightmare   Сря Сеп 08, 2010 8:49 pm

Аз ако събера най добрите ми играчи от FR листа в 1 клан няма има кой да ни се опре бе .Напрао ще пръснем всички ве там китайци митайци хамериканци ще им разкажем играта
http://Liverpool.bg
Martoo
Новак

ПисанеЗаглавие: Re: God ... save me from this nightmare   Сря Сеп 08, 2010 9:01 pm

Някои ще бъде ли добър батко да ми каже имена на някои лиги които да joinна ? Btw тва 4e някой ше ме избира означава ли че нема да цъкам със friend или systemата е почти същата като в гарена ( Пази ми слот за Кирчо с него сме team) ?
LoNsDaLe...
Новак

ПисанеЗаглавие: Re: God ... save me from this nightmare   Сря Сеп 08, 2010 9:51 pm

Аз ако събера най добрите ми играчи от FR листа в 1 клан няма има кой да ни се опре бе .Напрао ще пръснем всички ве там китайци митайци хамериканци ще им разкажем играта ПРЕДЛАГАМ СЕ СЪБЕРЕМЕ ФОРУМЧЕТО ДА ПОИГРАЕМ КОЙ С ФР КОЙ НЕ НЯМА ЗНАЧЕНИЕ
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: God ... save me from this nightmare   Сря Сеп 08, 2010 10:35 pm

Ако е 2в5 съм навит.
LoNsDaLe...
Новак

ПисанеЗаглавие: Re: God ... save me from this nightmare   Сря Сеп 08, 2010 11:34 pm

КАТО ПРЕДНИЯ ПЪТ ЛИ СИ НАВИТ ROFL lol!
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: God ... save me from this nightmare   Сря Сеп 08, 2010 11:54 pm

Сигурен ли си, че си на 17? Понеже се радваш като десетгодишен на една победа. Качи ли реповете в gosugamers, xaxaxa...
LoNsDaLe...
Новак

ПисанеЗаглавие: Re: God ... save me from this nightmare   Чет Сеп 09, 2010 11:06 am

АБЕ БРАТ РАДВАМ СЕ НЕ ЗАЩОТО СЪМ БИЛ А ЗАЩОТО СЕ КЕФА НА ТАКИВА ДЕТО ПРИКАЗВАТ КОЛКО СА ДОБРИ ЧЕ ЩЕ БИЯТ 2в5 В СЛУЧАЯ 2в3 А НАКРАЯ ЛАПАТ МЕКИЯ
s7eal7h
Редовен

Брой мнения : 143
Registration date : 14.01.2010

ПисанеЗаглавие: Re: God ... save me from this nightmare   Чет Сеп 09, 2010 11:14 am

И аз съм падал 2в5 (бях от 5мата) , беше в зала,но аз и мойте приятели,те първа научавахме как се прави ванг,а играх срещу ArtOfOwnAge и още 1 омотляк :D всички бяхме в залата. Но все пак дължа старта ми в дота от Art,който е много добър според мен :D И единствения,който съм ВИЖДАЛ как цъка инвокър,просто няма такива пръсти :D Само щрака и аз се чудих,преди от каде праи само различни магии :D
No_Tears_Please
Зарибен

Брой мнения : 273
Registration date : 03.09.2009

ПисанеЗаглавие: Re: God ... save me from this nightmare   Чет Сеп 09, 2010 11:30 am

Айде така и не разбрах организира ли се нещо за garena...
s7eal7h
Редовен

Брой мнения : 143
Registration date : 14.01.2010

ПисанеЗаглавие: Re: God ... save me from this nightmare   Чет Сеп 09, 2010 11:33 am

До 15 септември най-вероятно няма да мога да играя дота,понеже имам шофьорски курсове,пък и имам изпит в даскалото :X
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: God ... save me from this nightmare   Чет Сеп 09, 2010 1:54 pm

в момента виждам има онлине ако искате сега може една дота?
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: God ... save me from this nightmare   Чет Сеп 09, 2010 4:19 pm

LoNsDaLe... написа:
АБЕ БРАТ РАДВАМ СЕ НЕ ЗАЩОТО СЪМ БИЛ А ЗАЩОТО СЕ КЕФА НА ТАКИВА ДЕТО ПРИКАЗВАТ КОЛКО СА ДОБРИ ЧЕ ЩЕ БИЯТ 2в5 В СЛУЧАЯ 2в3 А НАКРАЯ ЛАПАТ МЕКИЯ
Еми браво, радвам се за теб, велик си.
LoNsDaLe...
Новак

ПисанеЗаглавие: Re: God ... save me from this nightmare   Чет Сеп 09, 2010 6:15 pm

Мерси знам че съм велик(не в дотата де) може би и ти ще ме биеш 1в1,но кой знае.
No_Tears_Please
Зарибен

Брой мнения : 273
Registration date : 03.09.2009

ПисанеЗаглавие: Re: God ... save me from this nightmare   Чет Сеп 09, 2010 8:41 pm

Добре,понеже няма никаква организация акаунтът ми е същият като име в Гарена,пишете ако сме в един и същ руум.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: God ... save me from this nightmare   Today at 12:58 am

God ... save me from this nightmare
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1