Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Издирва се играча на играчите

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
fear
Редовен

Брой мнения : 132
Registration date : 28.03.2008

ПисанеЗаглавие: Издирва се играча на играчите   Чет Ное 25, 2010 10:53 pm

Значи издирва се човек, на когото му се играе дота иска да играе в отбор с добро отношение, ала бала нормалните неща.
Ще да е хубаво да е над средното ниво, да има микрофонче, и да се държи добре с останалите.
Играем в гарена, имаме желание да станеме ултра яките, мега, дупер имби, ама това няма голямо значение.
Скайпа ми е foob4o
Играем нормално след 9:30 около 10.
Върнете се в началото Go down
duhche
Новак

Брой мнения : 61
Registration date : 03.05.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Издирва се играча на играчите   Съб Ное 27, 2010 12:48 am

Еми останете си с желанието :)
fear
Редовен

Брой мнения : 132
Registration date : 28.03.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Издирва се играча на играчите   Съб Ное 27, 2010 9:59 am

нещо общо с темата ли имаше, или просто се чудеше какво да правиш, и реши ей така да го драснеш.
No_Tears_Please
Зарибен

Брой мнения : 273
Registration date : 03.09.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Издирва се играча на играчите   Съб Ное 27, 2010 11:58 am

Е как,да имаш 75 вместо 74 коментара си е постижение, защо да не пише глупости.
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Издирва се играча на играчите   Съб Ное 27, 2010 12:49 pm

Защо не наистина?
http://www.spamFORlife.com
TwiX-
Зарибен

Брой мнения : 224
Registration date : 25.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Издирва се играча на играчите   Съб Ное 27, 2010 2:14 pm

Просто ако наистина сте добри и търсите добър и сериозен играч, не виждам голям смисъл да го търсите в този форум. Започнете да играете в някоя лига, ако не играете вече ,и ако някой ви направи впечатление ,пробвайте с него и цв, и така може би ще си намерите добро попълнение. Нищо лично за хората от форума , но 90% от всички тук играят във бг или еу хл роомс. Това което искам да кажа ,е че играенето във пуб роомове не води до подобряване на играта , а точно обратното , дърпа ви надолу. Ще дам пример със себе си понеже преди година играех само във лиги или цв , но поради едни или други обстоятелства спрях, и вече година си играя във еу хл1, заради което ме е малко яд понеже сега съм в пъти по слаб от преди година.
Да го кажа по ясно с няколко думи, ако си цъкате само в пуб стай винаги ще сте нообове ).
HU57L3R
Зарибен

Брой мнения : 229
Registration date : 05.07.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Издирва се играча на играчите   Нед Ное 28, 2010 7:52 pm

Не всички имат за цел да стават мега добри и про компететив плеярс c:
http://www.youtube.com/user/InsertDumbNickHere
TwiX-
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Издирва се играча на играчите   Нед Ное 28, 2010 10:47 pm

То никой слаб играч не е имал за цел да стане мега добър про компететив плеяр xD. Просто така се случва в последствие. Примерно първо почва да играе във силните бг роомс , след това се премества примерно във бг хл или еу хл , след 1 година примерно започва да играе във нещо като DGL и цв, след още половин година дп2 и най накрая след няколко месеца примерно започва да играе във лдхл или еедл. И ако си чел интервютата на някой от най добрите играчи, всички казват че никога не са имали за цел да станат професионалисти, просто така се случват нещата в последствие.
Сега не ми казвай , че като си почнал да играеш дота си имал за цел да станеш про ?
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Издирва се играча на играчите   Нед Ное 28, 2010 10:51 pm

Аз като почнах да играя не знаех за протата,мислех си,че тоя дет ми показа дота е про.
HU57L3R
Зарибен

Брой мнения : 229
Registration date : 05.07.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Издирва се играча на играчите   Пон Ное 29, 2010 12:02 am

TwiX- написа:
То никой слаб играч не е имал за цел да стане мега добър про компететив плеяр xD. Просто така се случва в последствие. Примерно първо почва да играе във силните бг роомс , след това се премества примерно във бг хл или еу хл , след 1 година примерно започва да играе във нещо като DGL и цв, след още половин година дп2 и най накрая след няколко месеца примерно започва да играе във лдхл или еедл. И ако си чел интервютата на някой от най добрите играчи, всички казват че никога не са имали за цел да станат професионалисти, просто така се случват нещата в последствие.
Сега не ми казвай , че като си почнал да играеш дота си имал за цел да станеш про ?
Наистина има хора, които не се интересуват толкова от играта (иска ми се и аз да бях като тях) и им стига да направят няколко качествени игри с приятели. Да си про геймър в Дота определено не си заслужава с оглед на липсата на турнири/спонсори и за това съжелявам, че едно време още като започвах да играя си бях поставил за цел да стана пр0. Да се надяваме, че Дота 2 ще е успешна и всички про геймъри ще получат нещо подобаващо.
http://www.youtube.com/user/InsertDumbNickHere
azazzel
Зарибен

Брой мнения : 204
Registration date : 06.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Издирва се играча на играчите   Пон Ное 29, 2010 4:56 am

Какво разбираш под про геймър?
Ако смяташ, че това е човек който ще издържа семейство, ще си купи кола и къща само с играене на дота това няма как да стане. Но дотата поне в Европа е хоби, това че има група хора, които я приемат по сериозно и че отделят голямо време за нея, не значи, че са про геймъри. Ето например ти си ученик с хоби играене на дота и като такъв не бива да очакваш, че ще изкарваш някакви пари от цялата работа. Помисли си колко твой приятели предпочитат да ходят по кафета, дискотеки и клубове и не печелят нищо. Дори спортистите между 14-18 години в много рядки случей печелят нещо. Затова приеми дотата като хоби, в което има и пари (за тази години от международни турнири са се раздали 150 000 долара на около 300 прогеймъра).

А и Тошко, ако погледнем iF за какви прогеймъри ми говориш, през ден викате Валио за някакви игри, правите не повече от 20 игри заедно седмично, това няма как да кажеш, че ти е професия нормалния работен ден е 8 часа, вие играете 2-3 часа заедно :) , а и пак казвам играете го преди всичко за удоволствие. Не ви виждам са седне някой да прави пикове, да записва и прави схеми, друг да си тренира ласт хита в сингал плеяр, да играете 1в1 различни герои, да знаете кой колко агресивно трябва да седи и на какъв начален билд да тръгне, въобще нещата не са професионални и няма как за това което правите да искаш да печелиш добри пари :)
TwiX-
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Издирва се играча на играчите   Пон Ное 29, 2010 3:00 pm

Про геймър във дота средите го разбират по друг начин, щом си добър и биеш значи си про , независимо дали си изкарваш прехраната от това.
И кво искаш да кажеш с това: "иска ми се и аз да бях като тях". Сега не ми казвай ,че ако icefrog каже "няа да прая повече дота", ще си режеш вените? Сега си просто по надъхан ,щото имаш тийм и ако тийма ти се разпадне пак ще почнеш да си играеш безмислените игри както преди. Пък и като завършиш ще видиш ,че има доста по важни и весели работи от това да играеш дота.
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Издирва се играча на играчите   Пон Ное 29, 2010 3:13 pm

Ми то на хората, които предпочитат след 12 часа да играят дота вместо да отидат на дискотека им викат nolifers... Естествено, че е хоби.
No_Tears_Please
Зарибен

Брой мнения : 273
Registration date : 03.09.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Издирва се играча на играчите   Пон Ное 29, 2010 7:45 pm

Аз лично знам такива хора,но просто както за теб ти е кеф да излезнеш вечер навън, на тях им е кеф да прекарат времето пред компютъра,циклейки върху някоя игра.Всеки да си прави каквото иска,важното е на него да му харесва. :)
fckeRR
Новак

Брой мнения : 95
Registration date : 24.09.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Издирва се играча на играчите   Сря Дек 01, 2010 11:20 am

McMarto написа:
Ми то на хората, които предпочитат след 12 часа да играят дота вместо да отидат на дискотека им викат nolifers... Естествено, че е хоби.
Ти, защото си всеки ден на дискотека, си лайфър /на 17 години/. Така ли? Постът ти или е ироничен, или ако наистина го мислиш, значи си много ограничен. Играенето на дота няма нищо общо с ходенето на дискотека.
По темата: Не мога да си представя дотата да стане начин на изкарване на пари, колкото и про да си.
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Издирва се играча на играчите   Сря Дек 01, 2010 12:37 pm

Да, явно доста съм ограничен, щом предпочитам да изляза някъде вместо да кисна в нас пред компютъра (още повече пък след полунощ). Смея да кажа, че съм "по-лайфър" от обитателите на bg rooms след 12 часа.
П.С. Сякаш няма начини да се отиде на дискотека като си на 17, хъхъ. Пишлемета на 14 години ходят, аз няма да мога да отида xD
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Издирва се играча на играчите   Сря Дек 01, 2010 4:34 pm

1) Българите не са стадни животни и отборните игри не им се отдават, което води до силни индивидуални представители и ужасни колективи. Тъй като DotA е отборна игра, нямаме големи шансове за реализация.
2) Пари от DotA могат да се изкарват, при това доста добри. Единственият проблем е, че трябва да си на върха. Това няма как да стане, ако целият отбор не отделя минимум 6-8 часа на ден в обмисляне, заучаване и отиграване на стратегий.
3) Тъй като в DotA няма толкова много пари, колкото в други cyber games, бих препоръчал смяната на въпросната игра, ако някой реши да си изкарва пари с нея. Което не пречи игрането на Competitive игри. Там за разлика от общите няма leaver-и и винаги играеш срещу адекватни опоненти. Разбира се не всички са добри, но по-добре слаб и адекватен, отколкото Garena Bulgarian Room.

Колкото до Marto и nolifer-geek, изобщо няма да се съглася с теб. На дискотека ходя не повече от два пъти годишно и то винаги по някакъв повод, с едно изключение винаги съм съжелявал, но компанията си струва.
В дискотеката има шум в излишък, народ в излишък, надценка в излишък, цигарен дим в излишък и единственото което няма е начин да си прекараш найстина добре там, а да и хубава музика.
Тъй като повечето играещи играта са ученици, студенти или работещи, значи че през седмицата няма как да излезеш и да се 'разцепиш', ако знаеш че утре трябва да ставаш рано и да си с росна глава.
При което можеш да играеш доста спокойно до 23-0 часа, дори 1.
Което в никакъв случей не значи, че трябва да се прави всеки ден или пък и събота и неделя.

azazzel
Зарибен

Брой мнения : 204
Registration date : 06.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Издирва се играча на играчите   Сря Дек 01, 2010 9:58 pm

1) И волейбола е отборна игра ама сме от най-добрите.
2) За миналата година най-много пари бяха изкарали lost.ru(tr) 13 000 долара, след крадки изчисления това са около 300 лева месечно от дота на човек. Чак пък добри пари не са. Тази година има повече пари в дотата, но главно в азия. За отбор ниво 8-16 място в европа повече от 1 000 долара за цяла година не са спечелили :)

А основно nolifer-geek, аз имам друго разбиране това е човек, който се занимава само с 1 нещо и всичко се върти около него.
За мен nolifer е и фитнес маняк, който само се чуди как да блъска повече, каква химия да изпие и как да разказва колко е дигнал и колко см му е бицепса. В общия случей никои не се вълнува от това а този човек във всички други теми идея си няма за какво сатва въпрос.
Същото се отнася и за 1 купонджия, които има 2 теми в главата (Колко изпих и коя забих).
Така че с какво се занимаваш и на какво отделяш най-много време няма значение, важното е да не се върти всичко върху 1 нещо.
TwiX-
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Издирва се играча на играчите   Сря Дек 01, 2010 10:58 pm

Чакайте да се разберем.Nolifer е човек ,който е антисоциален , няма приятели и обича да стои сам пред компа. Пак това за дискотеката е пълна простотия, аз мога да играя от 10 сутринта до 12 часа вечерта дота и да изляза на дискотека , и пак съм nolifer.
Камикадзе прав си да, ако прекарваш толкова време във мислене на стратегий и играене на дота, можеш и да станеш много добър ,НО за това време което инвестираш във тази не винаги добре платена "работа" можеш да прекараш примерно във учене на нещо.
Съжелявам за всички про геймъри, ама тва да си на 20 и да си пропиляваш живота във играене на игра, която другата седмица може да бъде забравена от всички, е доказателство ,че си пълен идиот. Аз за 6 7 часа на ден мислене на дота стратегиий за 6 месеца ще се науча да програмирам и ще изкарвам истински пари от истинка работа,а не такава която утре може да и мине модата и да остана на улицата.
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Издирва се играча на играчите   Чет Дек 02, 2010 12:25 am

Kamukag3e написа:
Колкото до Marto и nolifer-geek, изобщо няма да се съглася с теб. На дискотека ходя не повече от два пъти годишно и то винаги по някакъв повод, с едно изключение винаги съм съжелявал, но компанията си струва.
В дискотеката има шум в излишък, народ в излишък, надценка в излишък, цигарен дим в излишък и единственото което няма е начин да си прекараш найстина добре там, а да и хубава музика.
Тъй като повечето играещи играта са ученици, студенти или работещи, значи че през седмицата няма как да излезеш и да се 'разцепиш', ако знаеш че утре трябва да ставаш рано и да си с росна глава.
При което можеш да играеш доста спокойно до 23-0 часа, дори 1.
Което в никакъв случей не значи, че трябва да се прави всеки ден или пък и събота и неделя.
Дискотеката я давам за пример. Същото важи ако някой те извика да излезете на по бира следобяд, а ти му кажеш, че си зает (с дота).
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Издирва се играча на играчите   Пет Дек 03, 2010 12:53 pm

Аз не мисля,че за да си добър на дота трябва да станеш но-лайфър дори да играеш по 2-3 дотки вечер през седмицата с отбор пак за една година ще стане добър отбор друг е въпроса,че ще е 5 пъти по-добър отбор ако играете по 10 дотки на ден,но в горните постове доста хора обясниха защо не трябва да се играят по 10 дотки.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Издирва се играча на играчите   Today at 9:51 am

Издирва се играча на играчите
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1