Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

6.70 - Мнения и впечатления (и размисли и страсти)

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: 6.70 - Мнения и впечатления (и размисли и страсти)   Нед Дек 26, 2010 12:12 am

Излезе новата коледна версия, пълна, разбира се, с безсмислени промени, но и много шарения и коледно настроение (въпреки че служителя на тайния шоп изглежда малко странно, да не говорим за червейчето с коледна шапка). Какви са вашите впечатления от новата версия?
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
ant0n
Новак

Брой мнения : 16
Registration date : 17.09.2010

ПисанеЗаглавие: Re: 6.70 - Мнения и впечатления (и размисли и страсти)   Нед Дек 26, 2010 12:52 am

Харесва ми новият герои тускар.Само на доома има намалена магия,а на повечето има положителни поправки(повече армор,повече дмг,по-малко цд,повече АОЕ на разни магии и т.н).Smoke of Deceit е интерен итем.

:D :D :D :D
Cannibal
Форумен маниак

Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

ПисанеЗаглавие: Re: 6.70 - Мнения и впечатления (и размисли и страсти)   Нед Дек 26, 2010 1:04 am

Цитат :
Added Gyro, Weaver, Clinkz and Ancient Apparition to CM
е най-интересното и най-значимото за момента.
Не ми харесват таверните, не ми харесва и Феникса. Ancient Janggo of Endurance ми харесва, за разлика от Медальона. Smoke of Deceit пък е твърде радикално и дава твърде добро умение за цената си. Loadscreen-a е по-добър, както и модела на Furion. Че има нови икони също е хубаво. Много уместен boost на Crystalys. Tuskarr е много интересен герой, малко по-силен от необходимото. Dispersion на Spectre също е добро попадение. Магазинерите пък са доста грозни. Candy cane е по-добро от сиренцето, няма да е зле да остане. И още редица от малките промени са доста полезни и приятни.
Siilver
Новак

Брой мнения : 86
Registration date : 19.03.2011

ПисанеЗаглавие: Re: 6.70 - Мнения и впечатления (и размисли и страсти)   Съб Мар 19, 2011 10:16 pm

Tuskarr.Какво да кажа...Много дисбалансиран беше, добре че го оправиха на новата версия.Бях в разочарование от IceFrog като излезе 6.70.Тоя Tuskarr можеше да убие Mortred след 40 минута.Много го мразя и дори на новата версия пак ми се струва, че 400 damage на 11 level са си бая, и трябва още да се намали.
Cannibal
Форумен маниак

Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

ПисанеЗаглавие: Re: 6.70 - Мнения и впечатления (и размисли и страсти)   Съб Мар 19, 2011 11:45 pm

Siilver написа:
Tuskarr.Какво да кажа...Много дисбалансиран беше, добре че го оправиха на новата версия.Бях в разочарование от IceFrog като излезе 6.70.Тоя Tuskarr можеше да убие Mortred след 40 минута.Много го мразя и дори на новата версия пак ми се струва, че 400 damage на 11 level са си бая, и трябва още да се намали.
във всяка версия, в която навлизат нови герои, те винаги са над останалите, с простата идея да насърчат играчита да ги използват. В следващата версия търпят Balance changes и евентуално -ub за -cm mode.
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: 6.70 - Мнения и впечатления (и размисли и страсти)   Нед Мар 20, 2011 3:38 am

400 дмг не са бая, особено когато не са в АОЕ. Тускар, откровено казано, е слаб в момента, уменията му имат някои интересни странични ефекти, но като цяло нищо полезно след излизането от линията.
http://www.spamFORlife.com
Siilver
Новак

Брой мнения : 86
Registration date : 19.03.2011

ПисанеЗаглавие: Re: 6.70 - Мнения и впечатления (и размисли и страсти)   Нед Мар 20, 2011 2:54 pm

Еми...Няма да аргументирам с вас, но...Все ще ми остане кошмара тоя герой, поне като го направиха да не взема целия отбор в "Snowball" а и вече не те гони докато те стигне.За мен "Walrus Punch" и "Frozen Sigil" се нуждаят от още промени.Уви не мога да напрвя нищо, освен да си купя "Heart of Tarrasque" на ВСЕКИ герой.
Vesko_Djina
Новак

Брой мнения : 6
Registration date : 21.03.2011

ПисанеЗаглавие: Re: 6.70 - Мнения и впечатления (и размисли и страсти)   Вто Мар 22, 2011 5:13 pm

Според мен тускара си е напълно балансиран герой който не превъсхожда останалите с нещо по значимо, а колкото до коледните украси се радвам че ги махнаха, изглеждаше смешно просто.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: 6.70 - Мнения и впечатления (и размисли и страсти)   Today at 5:03 pm

6.70 - Мнения и впечатления (и размисли и страсти)
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1