Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Bulgaria vs Lebanon

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
IVANotLUKOVIT
Зарибен

Брой мнения : 202
Registration date : 04.04.2009

ПисанеЗаглавие: Bulgaria vs Lebanon    Съб Мар 19, 2011 8:26 am

Искам да питам какво ви е мнението за двете игри които се играха днес между Bulgaria и Lebanon ?
Нека и аз да си кажа моето
Попринцип избягвам да критикувам когато не съм играл аз ама това което видях тая вечер беше много зле
ужасни маниери към другия тийм ,ужасен отбор,още по-ужасен капитан всичко това на куп = страшно тъпи игри и си заслужат да падат така
Сигурно е последния път в който ги гледам
Не искам да коментирам скила по отделно на никой от там тъй като някой са по-добри от мен но дж_раста не става за капитан и за в бъдеще трябва да даде на друг да е
Ако си беше направил труда да изгледа поне 2 игри на Lebanon щеше да знае да банне срещу тях invoker и tinker
даже не трябва да им гледа риплей ами само и коментарите в гг.нет да беше прочел щяха да имат някакъв шанс
А втората игра така си прееба отбора с тоя пик направо им се възхищавам че не написаха фф на първа минута защото не бях виждал такъв аутпик от 1-2 години
"IvO" и "Kircho" както и миналите пъти си играха добре а "naix4o" дето май вече не играе често още май е най-добър в бг а и ми изглежда че е по-добър от всеки в Lebanon и пак не успяха да направят нищо заради бан/пика
голяма грешка е че не са им гледали и 1 игра ама това както и да е те пак да пратят
luna - кери с малко реднж,адски малко хп и без еск. механизъм срещу razor/cm/levi си е направо простотия ако бях на негово място направо излизах от играта още на пика за да не си хабя нервите
всички други отбори изглеждат в пъти по-добре и като цяло ако "наще" не искат да падат за по 15 мин им трябват доста смени (най-вече капитана) и може би да поиграят малко заедно щото изгледаше че са играли 1,2 пъти заедно
Върнете се в началото Go down
Cannibal
Форумен маниак

Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Bulgaria vs Lebanon    Съб Мар 19, 2011 9:58 am

Тъй като гледах само втората игра, ще кометирам нея.

Слаб пик, и ужасно разпределение по линиите. Counter-gang= ??? 0,00% движение по картата, което смятам че срещу Tinker е от особена важност в началото на играта. Best try = Lich mid, Lion roaming. Това, което направиха(а именно Tinker vs Lion в дълга, чисто позиционална линия) е известно като 6min Travel, познай за кого. Иво и/или Кирчо трябваше да убият Tinker. Luna определено не беше най-добрият last pick, при все това трябва да допуснем и възможността играчът naix4o да си я е поискал. Долната линия не представляваше интерес.

При все това - вярвам че същността на подготовката е не да предотвратиш добрите ходове на противника, а да играеш срещу тях по най-силния възможен начин. В този ред на мисли бан на Tinker не би бил най-добрия възможен. Invoker, Dazzle и дори SF имат много високи шансове срещу него през цялата игра. В случая трябваше с помощта на съпорт Lion да спечели линията, да стигне бързо 6lvl и да помогне за спечелването на друга една. При подобно развитие шансовете за игра, надминаваща 10 минути са доста прилични.

ПС. Ливан? .... Ливан?
azazzel
Зарибен

Брой мнения : 204
Registration date : 06.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Bulgaria vs Lebanon    Съб Мар 19, 2011 2:35 pm

Е какво може да ти е мнението за национала, при положение, че само за миналата седмица играхме 2 пъти срещу лебанон и си ги бихме за по 30-35 минути, а национала ни пада. Проблема на растата е в отбора, който изгради. В него играе Батман, с пугна с 9цс на 7 минута, а преди това с енигма с най-трагичните ултове, който съм виждал. Найкса където не играе дота от месеци, Иво който също е слабичък, но за негово щастие не се наложи да играе труден герой (чен, ес) и не си пролича. Единствените стойностни играчи в отбора са кирчо и nowhere. Но пак отбора си остава пародия най-добрите ни играчи не са национали, а национала е сборщина от Oldschool играчи, които просто не са на ниво. Обноски нямат никакви и като прибавим, че са супер несериозни и не правят игри заедно, не знам просто с какво право се наричат НАЦИОНАЛЕН отбор.
darksoul
Новак

Брой мнения : 5
Registration date : 27.08.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Bulgaria vs Lebanon    Нед Май 29, 2011 12:11 pm

Изгледах една от игрите.Неразбирам какво точно стана , след като България имаше пълно надмощие над противника през първите двадесет минути.Не че съм добър или нещо такова , но дори с малкия си опит видях , че Енигма винаги ултваше или когато наще са измрели,или когато не са влезли в битката.
Това е 2-ра част.Добро впечатление ми наприви ДК-то.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Bulgaria vs Lebanon    Today at 11:19 pm

Bulgaria vs Lebanon
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1