Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Малко помощ? [Bloodseeker]

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
PuNisHeR
Новак

Брой мнения : 2
Registration date : 23.09.2011

ПисанеЗаглавие: Малко помощ? [Bloodseeker]   Пет Сеп 23, 2011 11:39 pm

Здравейте, играя дота от някъде 2-3 седмици, почти винаги с Bloodseeker. (Не става въпрос за игра по цял ден) и още не мога да свикна да играя с хора. Става въпрос, че съм чел разни guid-ове, на теория всичко което ми трябва главно за играта и за героя: item build, skill build и т.н, ама като тръгна да играя и на всяко действие е "Omg kfo prai6 we noob", "Maleee toq e mn zle" или "Offf leavkai we bot". И още по-лошо, когато попадна на някой с който съм играл преди веднага казва "Omg hoste mahni go toq 4e e noob". tdown Опитвах се да ги попитам как да си поправя грешката, но само получавах повече псувни.
Свикнал съм с мисълта, че за да се научиш трябва практика, но това се оказва невъзможно. :|

Моля ви, обръщам се към вас като начинаещ към опитни играчи, дайте ми някакъв съвет като за тактика и teamplay. Благодаря предварително, надявам се да не ви досаждам.

Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Малко помощ? [Bloodseeker]   Пет Сеп 23, 2011 11:50 pm

Сменяш стаите, че да не те запомнят, ако трябва и никовете. Ако някой ти се прави, му казваш, че си приятел на kamukag3e и няма да те закачат.
http://www.spamFORlife.com
PuNisHeR
Новак

Брой мнения : 2
Registration date : 23.09.2011

ПисанеЗаглавие: Re: Малко помощ? [Bloodseeker]   Пон Сеп 26, 2011 8:07 pm

McMarto написа:
Сменяш стаите, че да не те запомнят, ако трябва и никовете. Ако някой ти се прави, му казваш, че си приятел на kamukag3e и няма да те закачат.

Мдам, добре ще е, но все пак целта ми не е да бягам, а да се науча да играя по-добре early game.
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Малко помощ? [Bloodseeker]   Пон Сеп 26, 2011 9:01 pm

Той kamukag3e писал, писал, амаааа... кой да чете
Също така си гледай реплеите и ги прегледай цялостната си игра. Преброй колко крийпа от колко възможни си изтървал. Под възможни, нямам предвид максимум. Имам предвид тези, които си изтървал заради своя грешка. Гледай професионални риплеи и сравнявай играта на керито на отбора с твоята - как взима всеки крийп, как се пази, когато не се виждат хора по картата, как действа, когато бива ганкнат. Как използва отделните умения на героите, как винаги присъства в битка като по чудо, а не е на другия край на картата, както ти правиш в пуба.
http://www.spamFORlife.com
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Малко помощ? [Bloodseeker]   Today at 9:06 pm

Малко помощ? [Bloodseeker]
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1