Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Въпрос към по-старите дота играчи

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
battleme
Новак

Брой мнения : 3
Registration date : 20.12.2011

ПисанеЗаглавие: Въпрос към по-старите дота играчи   Вто Дек 20, 2011 1:35 am

Абе, момчета, имаше навремето (преди 3-4-5 години) един българин, който играеше за TeamQ. В последствие поигра малко и за българския национален отбор, но тогава спрях дотата и сега не се сещам кой беше. Някой сеща ли се как се казваше тоя пич и дали знаете дали е спрял дотата, че тука на бас съм се хванал с един:D
Върнете се в началото Go down
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос към по-старите дота играчи   Вто Дек 20, 2011 9:35 am

Знам че съм глупав и мога да те оставя сам да търсиш, но питах чичко Гугъл вместо теб.
Ето какво ми излезе - Team Q, невиждам тук българин.

battleme
Новак

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос към по-старите дота играчи   Вто Дек 20, 2011 4:43 pm

е тук го няма и imbaQ и barbaraQ, така че не мисля, че е актуално и СЪС СИГУРНОСТ имаше българин:D
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос към по-старите дота играчи   Вто Дек 20, 2011 7:36 pm

battleme написа:
е тук го няма и imbaQ и barbaraQ, така че не мисля, че е актуално и СЪС СИГУРНОСТ имаше българин:D
Alex "Mr_Barbara" Sword, Mashud "iMbaQ" Rambo ...

battleme
Новак

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос към по-старите дота играчи   Вто Дек 20, 2011 8:44 pm

а, не бях скролнал надолу, благодаря ти, че ме светна, наистина не пише, че има българин, но съм 99% сигурен, че icicleQ е въпросният пич. А ето тук е в отбора на батмана и ко. http: http://if-gaming.org/news/1847/?id=1847 . Мерси за помощта. Остава да разбера и сега дали се подвизава на дота сцената :D
ivo_m5
Новак

Брой мнения : 1
Registration date : 06.08.2012

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос към по-старите дота играчи   Пон Авг 06, 2012 1:51 pm

здравейте искам да попитам за един конкретен случай.вчера играхме с приатели на бридж белот на 3от2.на краиа на играта ни направиха капо ние бяахме на 112 а те станаха на 154.после те казаха боя дадохме им контра и ние станахмена 148.Играта приключва ли като сме им взели контрата? Защото се хванахме на бас че играта продължава докато не си вземът обявената от тях игра. В правилата за белот пише че от капо не се излиза и се играе още едно раздаване различно от валат и който е с повече точки той излиза, в нашият случай аз ги вкарвам но немога да излезем преди тях. Въпроса ми е играта трябва ли да продължи докато си изкарат тяхната обявка? Надявам се за компетентен отговор. Благодаря предварително.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос към по-старите дота играчи   Today at 11:24 pm

Въпрос към по-старите дота играчи
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1