Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Гледате ли анимета?

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: Гледате ли анимета?   Пон Дек 10, 2012 2:00 pm

Тъй като заебах дотата, не съм влизал във форума от бая време, пък навремето ми беше яко забава да си чаткам тука, се пак съм си "Oldschool" машина :D , та почти съм сигурен, че имаше такава тема някаде, но както и да е.. ако гледате анимета дайте някви предложения ето някой наистина готини от мен.

1: Code geass Hangyaku no Lelouch - Любимото ми аниме "so far" не е за изпускане хич.
1: Code geass Hangyaku no Leloich R2 - Втори сезон който е пъти по як от първия.
2: Ao no exorcist - Също готинко ненапрягащо с готини персонажи и екшън.
3: Guilty crown - Тук специфичното е арта, саунда, и емоцията която излъчва, доста е силно.
4: Black cat - Бих го описал като екзорсиста.
5: Highschool DxD - Това е с една дума ЕЧИ :D, готиното е, че не са само простотий, но също има и прилична история и комедия.
6: Freezing - ММ бъдеще време, извънземни инвазий, Женски който тряа да ги бият, бе не нещо особено, ама като цяло го бива.
7: Katekyo Hitman Reborn - Това като цяло е доста готино, само дето първите 30-40 епизода са бая зле и изглежда много детско на пръв поглед, ако издържите да стигнете до 50-60 + епизод е бая добро.
8: Claymore - Мен лично тва ме зариби на макс, дори мисля да прочета и мангата въпреки, че не чета манги, просто е изрудщина.
9: Death note - Т'ва секи го е гледал..ако някой не е да не се чуди много.
10: BTOOOM - В момента излиза, 10 серий до сега и се очерта интригуващо. Група хора..захвърлени на самотен остров, игра на оцеляване.

И те така драснете някви готини ако знаете.
Върнете се в началото Go down
mortito
Редовен

Брой мнения : 125
Registration date : 01.10.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Гледате ли анимета?   Пон Дек 10, 2012 6:03 pm

Mirai nikki - sick ... изгледаш ли 10-15 епизода....
Elfen lied - т'ва е повече от познато на всички вярвам ...
Оne piece - по принцип няма да споменавам супер известните (наруто, блийч, гинтама), но това ми е любимото аниме изобщо така че ...
Exorcist (veche si go pisal de) - интересно е, екшъна е готин, горе долу интересна история ии ..
Darker than black - т'ва се разива в свят с "наемници" (имат супер сили) и ста'а мно'о яко меле. Битките са изключителни...
Blood C (& Blood +) - не помня кое от двете гледах ... за едното знам, че е меко казано брутално, докато другото беше 13-14 епизода (13 от които сравнително интересни, а 14тия изродски)
Fairy tail - Не тря'аше да споменавам най-известните, ама т'ва го гледам сега и не се сдържах - супер е интересно наистина (влиза в графа детски обаче - от добрите още никой не е умрял :( )
Brave 10 - Подобрен Наруто има 13-14 епизода. Интересно е. Битките са на високо ниво
Fullmetal Alchemist - Приятно е, малко драма ала бала, битките са интересни (и като цяло идеята) ... зависи кое ще гледате не мога да дам по точна информация. (има 2 варианта)
Soul Eater - Неангажиращо аниме. Приятно е за гледане. Японска забава на макс (бая се посмях) (пак никой не умира)
Ergo Proxy - не го доизгледах до края, обаче на някои по-запалени фенове ще се хареса. Футуристичен свят, и един вирус който кара роботите да се вдигат на бунт срещу хората. Някакви луди гадове със супер сили и прочее ...
Samurai Champoo (samurai bebop) - тук всеки епизод е сам за себе си (почти) историята е по-скоро за да има смисъл. Но битките са доста добри.
Great Teacher Onizuka - Скул-лайф (скул като училище, не като череп)
Afro samurai - битките и графиката са уникални, брутално е, обаче е само 5-6 епизода (5 мисля)
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Гледате ли анимета?   Вто Дек 11, 2012 1:13 pm

Дам, Fairy Tail е готино, има готина музика и като цяло атмосферата е няква забавна.
Изпуснал съм да напиша; Hellsing, Devil may cry (въпреки, че историята на играта е по-яка) има и едно Monster, някой гледал ли го е да каже някво мнение.
f0xxx1
Новак

Брой мнения : 99
Registration date : 29.08.2011

ПисанеЗаглавие: Re: Гледате ли анимета?   Пон Дек 31, 2012 2:17 am

Никой не спомена Ghost in the shell макар че е филм е доста силно и доста философско , също така btooom е доста интересно.Отностно Claymore анимето не е по мангата на мангата май всички умират не съм я чел. :D
StarScream
Зарибен

Брой мнения : 272
Registration date : 04.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Гледате ли анимета?   Нед Яну 13, 2013 9:07 pm

Е как не сте споменали най-големите титани Bleach и Naruto shock
Gopeto
Зарибен

Брой мнения : 375
Registration date : 08.03.2009