Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Medusa ?

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Medusa ?   Съб Май 03, 2008 3:54 pm

Какво да купувам на медуза във публична игра ??? Щото и хабер си нямам... играл съм 2 пъти с този герой и му бях направил ПТ, Мджолнир ,2 брейзъра и Скади. Не бях вдигал първа магия от начало щото по нататъка нищо нямаше да стане кат иам скади... От начало не бях и вдигал мана шиелд щото една магия и мана свърши lol! По нататъка я вдигах и тва е общо зето.. Дори не съм сигурен че билда ми е правилен .Я кажете и вие някой билд че ми се играе с тоя герой :)
Върнете се в началото Go down
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Medusa ?   Сря Май 07, 2008 12:11 am

Ае бе нема ли некой който си има хабер как се играе с тая МЕДУЗА ?
frezist
Форумен маниак

Брой мнения : 742
Registration date : 02.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Medusa ?   Сря Май 07, 2008 8:23 am

sry ama az bqh na po4ivka emi s taia medusa kat miranata razvivai kakto i neq taka i medusata na4i s bottle skadi mjolnir bandove i PT buriza e sa6to dobre ddaje 2.tva e razvivai lightinga i mana shild i statove na 8 lvl zemi ult tva e kat ima6 skadi e dobre da si s parva-stava strelq6 tri ledeni topki makar 4e vizulano ne se vijdat
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Medusa ?   Сря Май 07, 2008 12:00 pm

10x много.... вече нема да ям бой с медузата... :)
JohnyBravo
Новак

Брой мнения : 2
Registration date : 07.05.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Medusa ?   Сря Май 07, 2008 6:53 pm

Еми при медуза отначалото вдигаш светкавица и Бонус точки (плюсчета) на 6 11 и 16 левел улта и от 11 до 15 дигаш шилда. Първата изоб6то не ти трябва- оставяш я за последните 4 левела. Иначе за предмети- отначалото ако никой от отбора няма куриер-купи си-наистина е полезно. като имаш и 3 ironwood branch и tangoes of essification. Като сабереш 600 си зимаш бутилка и след още 200 праиш кокошката летяща и вече стаа мазало. Постоянно връщаш кокошката напълва бутилката пристига пиеш и пак я връщаш. Така постоянно имаш мана и хп и можеш да рулираш в коридора си. След това 1 Bracer и с бутилката можеш директно да купиш нещо сериозно. Ако лесно ви трепят още 1-2 Bracers или Vanguard или Hood- по избор. Но това обикновено не е наложително. И така директно може да чакате за Eaglehorn--> Mjolnir/Butterfly може Мaelstrom, може Buriza/MKB/Desolator/Radiance... а не лоша идея е и Sange & Yasha. Ако правите предмет за DMG, който не ви осигурява достатъчно AS един ранен Hand of midas не е лоша идея, но не и ПТ!!... за този герой след достатъчно демидж БоТ е чудесният предмет за вас- чудесен за гангове, малко повече MS никога не е излишен и ви спасява в някои ситуации. След това зависи от ситуацията- може да продължите с още DMG, може да наблегнете на кръвта, а и Lothar's не е лоша идея (на тази версия това е един изключително мощен предмет), а и Lothar's ви гарантира почти сигурно спасяване. Айде успех ;)
Arcanum
Форумен маниак

Брой мнения : 499
Registration date : 01.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Medusa ?   Нед Май 11, 2008 8:35 pm

начи аз взимам кокошка observer wards и 2 тангота вдигам мана шиилд и чайн с когато събера за бутилка купувам и слагам един ward е вече си криипвам само взимам сички руни и правя хекс направо
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Medusa ?   Today at 3:13 pm

Medusa ?
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1