Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

любим герой ??

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: любим герой ??   Пет Май 02, 2008 12:01 pm

Ето и мойто развитие на Хъскър (преди да зема 2рия хърт си седя със 3 брейзъра)
Върнете се в началото Go down
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: любим герой ??   Пет Май 02, 2008 12:03 pm

Ае на хъската като скочиш на някой с ръкавицата пускаш първа нали ? и в началото кво да му дигам че винаги се колебая ..
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: любим герой ??   Пет Май 02, 2008 12:18 pm

LifeBreaker написа:
Ае на хъската като скочиш на някой с ръкавицата пускаш първа нали ? и в началото кво да му дигам че винаги се колебая ..
Еми вдигаш му отначало 2ра и 3та а малко по късно и първа (към 8ми левел) А за първата магия аз я използвам не кат скачам а главно кат остана на около полувината хелт . но и да пускам я щото така ръкавицата нищо не ми праи..
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: любим герой ??   Пет Май 02, 2008 1:39 pm

също и хууд оф дефианс е мн луд итем за тролл-а .... ако има повече от 1 инт герои противници задължително преди ХоТ-а го праите :)
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: любим герой ??   Пет Май 02, 2008 4:52 pm

офф/
Така играем 2 на 2 един зима ахе другия разор аз пудж моя трах аз сам горе с ахе тракса х с разор до 12 мин бяха ми бутнали 3 кули горе :Д ахе с 2 вангарда аз с хууд и вангард фърст го направих! и на х 2 кули.. и точно в 44 минута аз имах Хууд БоТ 2 Вангард и 2 ХотА .. моя бътър треадс и буриза .. смятайте и почнахме яко да ги килваме и лефтнаха :Д сри за офф-а но напрао не се сдържах.. а цяла игра оня ни обиждаше кви нуубс сме :Д
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: любим герой ??   Пет Май 02, 2008 5:48 pm

LifeBreaker написа:
офф/
Така играем 2 на 2 един зима ахе другия разор аз пудж моя трах аз сам горе с ахе тракса х с разор до 12 мин бяха ми бутнали 3 кули горе :Д ахе с 2 вангарда аз с хууд и вангард фърст го направих! и на х 2 кули.. и точно в 44 минута аз имах Хууд БоТ 2 Вангард и 2 ХотА .. моя бътър треадс и буриза .. смятайте и почнахме яко да ги килваме и лефтнаха :Д сри за офф-а но напрао не се сдържах.. а цяла игра оня ни обиждаше кви нуубс сме :Д
Напраи си изводите..... 2ма пик-нали Екс и Разор на -ап НЕМОГАТ ДА СЕ НАРЕКАТ ПРО-ТА !!! Те ко си мислят че Е газарско да си Екс или Разор... и се наричат ПРО-та ..... ам аз ако бях на твое място така хубавичко да им натрия носа щях да пик-на урса и тогава double kill на секи 2 мин !!!! Напрао щях им скатая топката да еба идиотите.... пРосто играч избрал се със следните герои НИКОГА НЕ МОжЕ Да се нарече ПРО!!!
1.Разор
2.Екс
3.Снайпер
4.Дуум Брингър
5.Рики
6.Урса
7.Муун райдър
8.Кентавър
9.Стария Трол
10.Лич
11.Лайън
12.Лина
13.Баланар (макар ме радва как осакатяваш 3-ма 4-ма без да са успели да ти смъкнат поне полувината хелт lol! lol! )
14.Фейслес Воид
15.Вайпър
16.Блуудсиикър
17.Абадон
ТВА Е СПИСЪКА. Мн рядко хора играещи с тези герои на -ап са добри.... обикновенно ламета или средни играчи :)
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: любим герой ??   Пет Май 02, 2008 6:21 pm

Ама не човече аз си праех гавра с Екс-а.. и то с пудж.. а в началото знаеш ако биеш по екс как се върти ;) и пак напрайх фърст.. и цяла игра аве ти си нууб и моя фр обиждаха.. пУкнаха се..
ПС: Добре че не си включил баратрума в списъка с геройте които ако играеш неможеш да наречеш себе си про щот та убиам ( не че сам про ) но просто тва прасе сам го наяждал така че сам имал голд за не за 1 не за 2 ами за 3 рапира :-)
ПС2: Аве днеска играх 6.52 и на нея Скадито нямаше орб а Мjolnir ( ех немога да го произнеса тоя чук ве! сигурно и вярно на енглиш не сам го написал ьахаьхьахаьх :Д ) имаше и кат играх с мирана просто ги направих на луд :> 17 от 2 само имаше на фонтана са чу 3 пъти трипъл кил (:
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: любим герой ??   Нед Май 04, 2008 5:08 pm

Еххх пак иам друг любим герой..... Хъскърчето....... нема умиране и е супер интересен за игра :)
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: любим герой ??   Сря Юни 25, 2008 2:53 pm

Ursa and Naga siren
http://www.spamFORlife.com
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: любим герой ??   Сря Юни 25, 2008 3:45 pm

Б А Р А Т Р У М! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
ПС: бейонд , днеска докато играех с 1 фр който го уча аз бях хъскар и бех некаде 54 от 2 :Д ( вс ботове Инсейн ахха ) и тоя толкоз яко се зариби че другата игра го пикна , а аз играя Санд Кинг и такф пускам улт блинквам се с дагъра и стън после и се чува трипъл кил трипъл килл и тоя вика охоо следващата игра ще играя Санда хаха :)
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: любим герой ??   Сря Юни 25, 2008 6:47 pm

Е, то и аз като учех 1 фр да играе и го къртих 60-70:0 с Абадон, после той си го избира, аз - Мортред, после той я взима, после аз - Войд, и той пак така. :#:
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: любим герой ??   Сря Юни 25, 2008 8:28 pm

marto-shorto написа:
Е, то и аз като учех 1 фр да играе и го къртих 60-70:0 с Абадон, после той си го избира, аз - Мортред, после той я взима, после аз - Войд, и той пак така. :#:
Ем ние играхем ние вс ботс :) и аз така напрайх резулт иначе имаше 1 период от 5 дена който не играхме заедно а той у тях вс ботс а аз бях на екскурзия 2 дена другите 3 нз ко прайхме ама не играх и отиваме да играйм и аз нали не му играя толкова сериозно и толкова стън изядох от 3-тата на Тини та си викам аре тази е твоя и на рмк-то го разбих и после игра нe фана хаха :D БТВ фр-то ми е баничаря пратих го да се регне тука миналия ден :)
Epicfail
Форумен маниак

Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: любим герой ??   Пет Юни 27, 2008 9:49 am

аз не бих се оставил да ме бият 70 на 0 :D alt + q +q Alien

Иначе и с мен са се базикали. Особено брачеда той направо ме спукваше и вече не играя с него :condused1: :D

Спомням си че бях много учуден като видях че няколко итема стават един:D За пръв оът играх на 5.84 from Guinsoo :)

Малко офф топик тоя пост ама карай. :559:
http://dota-bg.4rumer.net
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: любим герой ??   Пет Юни 27, 2008 3:51 pm

Admin написа:
аз не бих се оставил да ме бият 70 на 0 :D alt + q +q Alien

Иначе и с мен са се базикали. Особено брачеда той направо ме спукваше и вече не играя с него :condused1: :D

Спомням си че бях много учуден като видях че няколко итема стават един:D За пръв оът играх на 5.84 from Guinsoo :)

Малко офф топик тоя пост ама карай. :559:
Оле оле щом админа ни не спазва правилата ние ко да правим lol!
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: любим герой ??   Съб Юни 28, 2008 9:47 am

на мене вече също един от лубимите ми е хускара
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: любим герой ??   Съб Юни 28, 2008 10:08 pm

Аз пък да не ви казвам. Играех на 5.84 или нещо такова и там не знаехме за какво са "ония строители" и си мислехме, че Дезолатора е един вид тайна рецепта, защото просто не знаехме нищо друго. А пък тогава играех с Пугна и се кефих като биех сам едни двама приятели. Абе нуубски работи, ама какви времена бяха :D
StarScream
Зарибен

Брой мнения : 272
Registration date : 04.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: любим герой ??   Нед Юни 29, 2008 1:28 pm

puck ми е лубимия герой мноо ме кефи на ваншен вид :farao:
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: любим герой ??   Нед Юни 29, 2008 4:29 pm

StarScream написа:
puck ми е лубимия герой мноо ме кефи на ваншен вид :farao:
Мн е имба тва драконче cheers
HeyKiwey
Форумен маниак

Брой мнения : 699
Registration date : 02.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: любим герой ??   Чет Юли 03, 2008 10:14 am

Goblin Techies ми е любим.
Кефя се да играя с Pudge, Rhasta, Vengiful Spirit, Earthshaker, но точно с тях не съм толкоз добър :|
^NiGhT_eLf^
Форумен маниак

Брой мнения : 417
Registration date : 27.07.2008

ПисанеЗаглавие: Mirana rlzzz   Вто Юли 29, 2008 12:54 am

PotM the best, rlzz

инъче като клас по ме кефят agility герои от другите 2 класа
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: любим герой ??   Чет Юли 31, 2008 10:43 am

Nerubian Weaver
Tidehunter
Kardel Sniper
Bloodseeker
Spiritbreaker
Luna
Troll
Phantom Lancer
Dragon Knight
......Има много добри герой, не може да се каже кой ми е любим...
sp00ky
Новак

Брой мнения : 33
Registration date : 29.07.2008

ПисанеЗаглавие: любим герой ??   Чет Юли 31, 2008 9:19 pm

Mirana,butcher,nevermore,trol,nerubian(assasin),kardel.
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: любим герой ??   Чет Юли 31, 2008 9:42 pm

Butcher , Nevermore , Leshrak , Twin Head Dragon , Soul Keeper , Mirana , Silencer ,Magnataur , Lina , Ezalor , Warlock , Earthshaker ,Furion , Omniknight , Venomancer , Void , Naix , Sand King , Spectre , Pitlord ,Dark Seer - Това са героите с които ми е интересно да играя. Ако забелязвате повечето от тях имат доста активни магии и е интересно. А не като някои "прота" тролл , Снайпер ,Сиикър , Урса , Axe , Кентавър , Баланар , - Хората които обичат да играят с такива герои са просто слаби (за мен лично .... има и изключения) Та повечето от тези играчи "протата" обичат да играят с герой който няма много за пускане и общо взето само цъкаш със десен бутон на противника и това е..... еми не... вие сте слаби. тези вие които обичате такива ламерщини. Дадеш ли им акаша ? Или лешрак със по 4 активни способности ВЪВ НИКАКЪВ СЛучай няма да се оправят. Това е . Аз лично не обичам лесната игра . Играта във която просто цъкам върху противника и гледам как той умира. Не искам да кажа нещо за хората писали нещо по-горе (като за любими герои някои от ламерските) Но това са впечатленията от такива герои. Най-често те се пикват от ламери и т.н.
sp00ky
Новак

Брой мнения : 33
Registration date : 29.07.2008

ПисанеЗаглавие: любим герой ??   Чет Юли 31, 2008 10:50 pm

Аз мисля че трол не е от тези герои които нdтискат само дясното копче защото той си има 3 активни магии и понякога се иска и да се мисли.Също така може към тези герои да се прибави и разор защото ако му се напрай яша+бътър той само пуска френзи и бие.
frezist
Форумен маниак

Брой мнения : 742
Registration date : 02.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: любим герой ??   Пет Авг 01, 2008 9:47 am

да много правилно почти същите са ми и на мен лубимите герой като на беъонд но има и изклучения например аз не харесвам особено жакиро иначче butcher,mirana,Nevermore,magnus,shaker,crystal,roof,lina,akasha,Sand king, и някой други тези който започват с голяма буква настина са ми най лубимите иначе съм съгласен с тия тъпи пикове разор,баратрум акс луна кардел кентавар просто и аз мразя лесната игра иначе ше пикна баунти хунтер и гледай 30-0 ама никъф смсиъл просто абсулутнон икъф
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: любим герой ??   Today at 11:21 pm

любим герой ??
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 5 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next