Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Problemi s Battle neta i DotA-ta !

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
hakera1980
Новак

Брой мнения : 2
Registration date : 11.11.2007

ПисанеЗаглавие: Problemi s Battle neta i DotA-ta !   Нед Ное 11, 2007 3:09 pm

Az mnogo obi4am dota igraq q mn 4esto no ve4e sprqh 6toto ne mi se davat tolkoz pari za komputarni klubove. a u nas ne mi stava battle neta mn e gadno. za tova se nalaga da igraq s botove no e dosta sku4no i omruzva. az igraq ot 4ujbina i sam na BTK no ne bulgarskoto BTK!!
ne znam dali tova e problema Evil or Very Mad

unable to connect battle.net
you may be trying to connect to an invalid battle net server if you are using a modem you may need to manually connect to the internet before connecting to battle net

е това ми изписва а трябва всичко да е ок по принцип

kakto i na drugi im ispisva tova taka i na men :( pro4etoh 4e trea tva da izteglq ama az sam na btk i sam ot druga darjava ne znam kade da go namerq Bnet loadera ina4e drugoto go imam!!! Probvah da se svurja v headoff battle neta i v europeiskiq battle net!! I v dvata survara tva mi pi6e6e. Toq bnet loader ako e samo za evropeiskiq battle net ne mi vur6i rabota :(
Върнете се в началото Go down
Epicfail
Форумен маниак

Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Problemi s Battle neta i DotA-ta !   Нед Ное 11, 2007 4:01 pm

За да играеш в Европа/азия/северна америка/южна америка ти трябва оргинален СД кей който го има само в отгиналните версии на играта. Ако искаш да играеш в българския сървар влез в www.headoff.com и ако се разровиш малко ще намериш какво да направиш АКо се нужаеш от помощ пиши във форума им, сигурно ще ти помогнат

ПИШИ НА КИРИЛИЦА
http://dota-bg.4rumer.net
divin3
Новак

Брой мнения : 67
Registration date : 01.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Problemi s Battle neta i DotA-ta !   Нед Ное 11, 2007 4:27 pm

http://www.gg-game.com/ ето още 1 решение GG clienta ти позволява да играеш на нещо подобно като bnet за да можеш да хостваш игра трябва да имаш реално ip повече информация ще намериш в сайта на GG :)
Thunderseeker
Зарибен

Брой мнения : 377
Registration date : 03.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Problemi s Battle neta i DotA-ta !   Вто Ное 13, 2007 9:07 pm

divin3 написа:
http://www.gg-game.com/ ето още 1 решение GG clienta ти позволява да играеш на нещо подобно като bnet за да можеш да хостваш игра трябва да имаш реално ip повече информация ще намериш в сайта на GG :)
това не е още 1 решение ТОВА Е ЕДИНСТВЕНОТО РЕШЕНИЕ!!!
хоффа е мизерен...
Epicfail
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Problemi s Battle neta i DotA-ta !   Сря Ное 14, 2007 4:36 pm

не е точно така..

В хоффа ти трябва един Banlist и един месец да баннеш нообовете и наистина има доста добри играчи.Наприемр тея от mfa са добри въпреки това че нема да разбереш нищо от тeamchat-а щото ще бъде зает с "maika vi deba noobeve tapi" " lamer grozen na maika ti v4era pravih BD ne sega" "Abe idiot vi6 si statsa be" "hahah gledai go toq sme6en noob" Има ги и други добри но има хора от типа "ISKAM PU6KAAAA ..." пада се лондруид репиква пада се свен " eee maika vi deba " "_______ has left the game". Като ги баннеЖ тея остават такива които ти е кеф да ги млатиЖ ( дават съпротива но накрая ги убиваш. Някой от тях ливват на 10тото умриане а някой продължават да кръводаряват но т'ва са половината отбор, другата половина си стои до краая и се е наяла малко и губи с чест.
Thunderseeker
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Problemi s Battle neta i DotA-ta !   Нед Ное 18, 2007 10:40 pm

нообарска работа е хоффа като ти не си на кеф и искаш да се развеселиш отиваш в хоффа праиш лич 20/2 и тва е... в хофа добра игра не може да стане НИКОГА всички що годе добри играчи които за изгубили време в хоффа отдавна не играят там...
Epicfail
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Problemi s Battle neta i DotA-ta !   Пон Ное 19, 2007 4:11 pm

aбе има ги и прота.. Аз по някога играя там и ми излизат към трима четирима в бана и кат ги кикнат си става добра игра
Invincible
Новак

Брой мнения : 11
Registration date : 07.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Problemi s Battle neta i DotA-ta !   Пон Ное 19, 2007 9:42 pm

Thunderseeker написа:
нообарска работа е хоффа като ти не си на кеф и искаш да се развеселиш отиваш в хоффа праиш лич 20/2 и тва е... в хофа добра игра не може да стане НИКОГА всички що годе добри играчи които за изгубили време в хоффа отдавна не играят там...

Играл съм яки игри съгласен съм рядко се случват, но все пак ти донасят голямо удоволствие независимо дали биеш или не :D
Epicfail
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Problemi s Battle neta i DotA-ta !   Пон Ное 19, 2007 9:46 pm

най-накрая един на мойто мнение :D
ZEEP
Зарибен

Брой мнения : 329
Registration date : 18.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Problemi s Battle neta i DotA-ta !   Пон Ное 19, 2007 9:56 pm

Има доста сървари за дота но просто нещо малко не им стига :(
преди играх в испански сървър и проверяяхя по АИПИ кои от каде е
и мене ме кикаха
даже незнаят кво е бг crybitch crybitch
само Тд-та и некви тапи работи моех да играя :|
и як делеи просто ноу комент no
Epicfail
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Problemi s Battle neta i DotA-ta !   Пон Ное 19, 2007 10:16 pm

То така си е и в самата европа, Видят че си бг и в 40% от случаите кик. А АКо си в азия или Америките 80% за кик
ZEEP
Зарибен

Брой мнения : 329
Registration date : 18.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Problemi s Battle neta i DotA-ta !   Пон Ное 19, 2007 10:28 pm

УЖ европеиски сървар по АИПИ влижаш в чанела на страната ти Evil or Very Mad сички страни,континенти ма нема хора
бега мани :!:
Epicfail
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Problemi s Battle neta i DotA-ta !   Пон Ное 19, 2007 10:58 pm

lol! lol! lol! lol!
B17cHMaS7eR
Новак

Брой мнения : 34
Registration date : 31.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Problemi s Battle neta i DotA-ta !   Вто Яну 01, 2008 4:03 am

2 години играх в кофата и единствено 1 единствена игра
която винаги ще помня.Много яка игра.Иначе неко паткато ггц се
упдеит или нешо такова влизам в хоффа ама нестават хубави игри.
Днес влезнах и некаф хост ме напцува,че сам направил на пандата
дагер и БоТ и ме кикна ..
Epicfail
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Problemi s Battle neta i DotA-ta !   Вто Яну 01, 2008 8:35 pm

ahah, никога не съм попадал на такъв индивид.. Има ги такива злета и със сигурност не ги виждаш за пръв път сега
Arcanum
Форумен маниак

Брой мнения : 499
Registration date : 01.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Problemi s Battle neta i DotA-ta !   Вто Яну 01, 2008 8:54 pm

бях кикнат щото пикнах на хоста любимия герой :lol:
B17cHMaS7eR
Новак

Брой мнения : 34
Registration date : 31.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Problemi s Battle neta i DotA-ta !   Сря Яну 02, 2008 1:47 am

Като играя в хеадоф всичко ми е по лесно отколкото
в ггц и затова играя там за да стана по-добър.
Както е казал Мечо Пух ''Колкото повече-толкова повече''
:)
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Problemi s Battle neta i DotA-ta !   Сря Яну 02, 2008 8:14 pm

Arcanum написа:
бях кикнат щото пикнах на хоста любимия герой :lol:
Хахахахх позната история... веднъж така един ме псува половин час що сам му зел любимия герой и ме кикна .. на другия ден влизам да играя и в играта беше и той и почна да вика тоз е ламер лийвър тъп нууб и тия се почудиха кво да праят и ме кикнаха.. да ги е*а пр*стаците Twisted Evil
:1: :558:
Epicfail
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Problemi s Battle neta i DotA-ta !   Вто Яну 08, 2008 2:52 pm

Е такива изроди ги има за съжаления и само да ми паднат идиотите мръснииии. Майка им ше е*а :2:
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Problemi s Battle neta i DotA-ta !   Чет Мар 27, 2008 10:47 am

хаха тва ми напомня за един мои приятел омг тоя горе долу може да играе ма само се оплаква за нещо и праи мн нообски работи понякога преди няколко дена хостна една игра писа Апем и
некъв избра бътчър и тоя моя фр идиота го напсува и лиивна и аз го питам
-абе тапак за кво лиивна бе и тои вика играе ми се с бътчър нема да си губа времето ОМГ и само се оплаква за него сб,трол,воид,баланар,слардар , тини,рексар,тракс, и мн още са забранени герои ''лол'' кат играеме 2-мата с него паднеме веднъж и тои почне еее да ве тия е*ати имбите зеха б*си нообовете т*пи и тн...
един съвет ако го видите в хофа и е игра за про го кикнете щото тои вс прота не може да играе мн добре и ще лиив ника му е [sex]boy
Thunderseeker
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Problemi s Battle neta i DotA-ta !   Чет Мар 27, 2008 11:41 am

ми какво и аз в хоффа ако някои ми земе бучара и се махам, за дето тоя ще проваля играта по-добре да не се ядосвам, в хоффа от дооооста време не съм срещал по-добър играч с бучар от мене, може би защото сичките се махнаха..

Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Problemi s Battle neta i DotA-ta !   Чет Мар 27, 2008 9:33 pm

разликата е там че ти си про а тои не
Epicfail
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Problemi s Battle neta i DotA-ta !   Съб Мар 29, 2008 7:27 pm

hoff shall rule the galaxy
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Problemi s Battle neta i DotA-ta !   Пон Апр 14, 2008 4:14 pm

Thunderseeker написа:
ми какво и аз в хоффа ако някои ми земе бучара и се махам, за дето тоя ще проваля играта по-добре да не се ядосвам, в хоффа от дооооста време не съм срещал по-добър играч с бучар от мене, може би защото сичките се махнаха..
Az pretendiram po 4e sym po dobyr ot tebe s Pudge... da se proame nqkoi pyt :D ama ne 1v1 6toto kukite ne ba4at :D:D
P.S. kat se vyrna u nas i 6e go kiriliziram
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
gruby_net
Новак

Брой мнения : 2
Registration date : 03.04.2009

ПисанеЗаглавие: Сървър за ДОТА   Пет Апр 03, 2009 5:54 pm

Немога да намеря никакъв сървър за ДОТА моля помогнете.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Problemi s Battle neta i DotA-ta !   Today at 7:57 am

Problemi s Battle neta i DotA-ta !
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next