Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

пре***вали ли са ви неутралки

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: пре***вали ли са ви неутралки   Чет Май 08, 2008 10:16 am

примерно аз мн пъти съм виждал как някои то моя или противниковият теам бяга и минава мн близо до рикимарувците в гората и те го пърджат и умира щото неможе да избяга или пък преди когато огретата в гората имаха фрост армор аз ги бия и ако ме гангнат тогава тва са 3-4 сек слоу които са достатъчни за 2 героя да ме килл според моя герои де или пък веднъж един мои прияте бъгна едни дракони дето са от страната на сентинел дето са близо до таиния магазин при горния път някак си така ги закара че като тръгнеш да отиваш към таиния магазин и те почват да те бият та чак те и гонат и то понеже беше в беше към средните лв-ли а моя фр беше с обсид. дестрояр и нямаше да кажем вангард или нещо такова те бая си го точеха те го гонат и го бият и му сваляха по 300-400 кръв по някога което не е мн малко кат се има в предвит че тои имаше към 1000 даже то в тая същата игра нали знаете че като отидеш да биеш неутрал и като не ги убиеш и там се появяват още едни след време така тоя моя фр го подгониха 2 големи дракона и 4 малки те го остаиха на 300 лаиф тои верно че се спря за малко ама се пак после мина точно от там един сандкинг от другия отбор само че не го видя нз как
Върнете се в началото Go down
Thunderseeker
Зарибен

Брой мнения : 377
Registration date : 03.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: пре***вали ли са ви неутралки   Чет Май 08, 2008 10:34 am

еми да случвало ми се е не малко пъти, макар, че като се замисля скоро не е ма то щото не сам се вартял из горите толкоз

Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: пре***вали ли са ви неутралки   Чет Май 08, 2008 10:55 am

Хааха и при мене точно рикитата ме прецакаха.... пърдж и енемито ма хвана както бях ликантроп със боотс оф травел вълк !!! Аз така ги издувах се едно съм със Хаста ама.... да им е*а мамта на тез дребните !
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: пре***вали ли са ви неутралки   Чет Май 08, 2008 4:40 pm

С извинение ама ти треа си мн тъп че да те фанат да те бият ти.. както и да е случва се .. мн тъпо става :) аз един път кат гоних един и ми го зеха тия неутралките и се дразнех много :D
frezist
Форумен маниак

Брой мнения : 742
Registration date : 02.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: пре***вали ли са ви неутралки   Чет Май 08, 2008 7:01 pm

aaa lifebreaker znam 4e ne vremeto nito temata ama bqh na po4ivka v rodhopite i sled tva vav garcia za edin den i dokato minavahme na 1 selo 10 kilometra moje bi ot haskovo ni kazaha 4e v tova selo imalo praznici v koeto si4ki ot okolnosta se sabirali-haskovo,razli4ni sela i drugi ta da pitam ti hodi6 li na tova praznenstvo interesno mi e kolkoto za neutralkite -nikoga ne sa me preebavali az ne bqgam a gi jukvam predpolagam 4e znaete ko e tva ako ne-kazavaite!

PS.mislq 4e seloto koeto se kazva6e b6e ne6to ot sorta na beli izvori il ine6to sas izvori

edit admin: Пищи на кирилица> в тоя форум си има правила итрябва да се спазват. Не е толко трудно да се изтегли един ФлексТайп. Ако си от клуб поне после си оправяй мнениета
frezist
Форумен маниак

Брой мнения : 742
Registration date : 02.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: пре***вали ли са ви неутралки   Чет Май 08, 2008 8:52 pm

aha mersi porsoti skah da znam lubopitno mi e

edit admin: Шищи на кирилица> в тоя форум си има правила итрябва да се спазват. Не е толко трудно да се изтегли един ФлексТайп. Ако си от клуб поне после си оправяй мнениета
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: пре***вали ли са ви неутралки   Чет Май 08, 2008 9:31 pm

oфф/
Споко бе ;) може да личи че реагирам остро ма не е така :P
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: пре***вали ли са ви неутралки   Пет Май 09, 2008 9:51 am

LifeBreaker написа:
oфф/
Споко бе ;) може да личи че реагирам остро ма не е така :P
Мене веднъж рошан ме уби кат бягах и аз да фейкна малко със магина и отиам при рошана и тъкмо искам се блинкна горе и тоз балък (рошана) ма стънна и ма удари веднъж ..... :lol:
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: пре***вали ли са ви неутралки   Пет Май 09, 2008 6:58 pm

oфф/
Хахаха днеска играем и аз отивам до тайния шоп ( бягайки от козата Енчантрес ) там тоя доло между 2-те кули .. сещате се :) лапвам едно дарво и на 100 лайф.. с ринг оф хелт и 2 stouth shielda.. :) и тоя по4ва ме бие от 100 на 60 от 80 на 50 :Д напрао и аз се врътнах 3 пати и улт и доло :Д а той беше на фул 700 лайф :Ф
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: пре***вали ли са ви неутралки   Пет Май 09, 2008 7:06 pm

LifeBreaker написа:
oфф/
Хахаха днеска играем и аз отивам до тайния шоп ( бягайки от козата Енчантрес ) там тоя доло между 2-те кули .. сещате се :) лапвам едно дарво и на 100 лайф.. с ринг оф хелт и 2 stouth shielda.. :) и тоя по4ва ме бие от 100 на 60 от 80 на 50 :Д напрао и аз се врътнах 3 пати и улт и доло :Д а той беше на фул 700 лайф :Ф
Според казаното от тебе съдя че си бил със Axe Щото само той може да се "врътне 3 пати" :) Ама то какво е неочакваното ... Екса рулира на ниски левели :)
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: пре***вали ли са ви неутралки   Съб Май 10, 2008 9:25 pm

За разлика от левиатана Аксето може абсолютно сичко кот си поиска..за мене тоя герой е най-голямата имба у целата игра.. айде може да преувеличавам ама тва е героя вс който сам ял най-мн бой ;)
Epicfail
Форумен маниак

Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: пре***вали ли са ви неутралки   Чет Май 15, 2008 1:59 pm

Като се замисля това е мн гадно ама на мен никога не ми е ставало. :o

http://nagradite.net/kadishona <-- Моля, дайте точка! Благодаря!
http://dota-bg.4rumer.net
Diavolic__OMG
Новак

Брой мнения : 11
Registration date : 02.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: пре***вали ли са ви неутралки   Нед Юли 20, 2008 3:34 pm

Кирилицата е задължителна
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: пре***вали ли са ви неутралки   Нед Юли 20, 2008 3:39 pm

Най-шибаното е че неутралките си използват магиите само ако има повече от 3 противника мисля... (може и да е повече от 2 нз..) Та тогава си пускат простотиите ... кентавара стън урсите също.. голямото рики си пуска weave-a Новия тролл неутрален си пуска мрежата (Много полезна ако си земете тролл със доминатор например) ..... А ТОВА ТЪПО РИКИ СИ ПУСКА ПЪРДЖА дори да е само 1 човек там .....
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: пре***вали ли са ви неутралки   Нед Юли 20, 2008 6:13 pm

Дам. Затова когато си с доминатор винаги си взимам едно малко рики и го оставям в гората и когато някой се опита да избяга там...
http://www.spamFORlife.com
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: пре***вали ли са ви неутралки   Нед Юли 20, 2008 6:26 pm

marto-shorto написа:
Дам. Затова когато си с доминатор винаги си взимам едно малко рики и го оставям в гората и когато някой се опита да избяга там...
Аз пък си земам кент или трол...
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: пре***вали ли са ви неутралки   Чет Юли 31, 2008 2:39 pm

Ами не, но като съм се бил с някъв неутрал, все се намира кой да ми скочи ... :oops:
HeyKiwey
Форумен маниак

Брой мнения : 699
Registration date : 02.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: пре***вали ли са ви неутралки   Съб Авг 02, 2008 12:30 pm

Еми вчера аз съм Slardar и отивам да бия неутралки и в тва време идва Lich. Пускам му ult, MoM, Stun и го смлях, но преди да умре си пусна ултимата и ме уби, щото подскачаше и на неутралките lol! Поне аз намазах xp от него, а той от мене не! :lol:
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: пре***вали ли са ви неутралки   Today at 3:15 am

пре***вали ли са ви неутралки
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1