Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Destroyer

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Destroyer   Нед Май 11, 2008 1:54 pm

Как го развивате ? Какво му купувате и т.н. Аз рядко играя с него ама го бухам със Мистик Стафове и после ги праа на Аганими (макар да не дават към улта му са супер полезни) И отначало като магии вдигам 1ва и 3та а вие ?
Върнете се в началото Go down
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Destroyer   Нед Май 11, 2008 2:34 pm

Отначало да 1 и 3.. после му прая Shiva's Guard и после почвам да бутам мистик стафове .. и накрая сини стафчета.. и 1 път му напрайх и хекс :) тоя герой вс стр.. герой е най-ефективен :П
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Destroyer   Нед Май 11, 2008 2:41 pm

LifeBreaker написа:
Отначало да 1 и 3.. после му прая Shiva's Guard и после почвам да бутам мистик стафове .. и накрая сини стафчета.. и 1 път му напрайх и хекс :) тоя герой вс стр.. герой е най-ефективен :П
Абе кой е тоя син стафф ?? кажи му истинското име че не се сещам зако ми говориш
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Destroyer   Нед Май 11, 2008 6:58 pm

Aghanim ? не си ли забелязал че е син :D
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Destroyer   Пон Май 12, 2008 11:40 am

аз не играя с тоя честно казано обаче като го играя и аз му дигам или първа и трета или първа и статс съм му дигам понякога а за итемите и аз така пт и яко мистик стафове може един хекс и една шива

иам един фр дето го играе тоя на баниш (2-ра магия) и статс като го видях за пръв път доста се учудих що го дига така
ПП:тои е доста добър
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Destroyer   Пон Май 12, 2008 5:25 pm

1 и статс? омфг.. по хубаво 2-ра да дигаш .. тоя герой магийте са му мн яки ;) .. мн хубу се комбинират :П
frezist
Форумен маниак

Брой мнения : 742
Registration date : 02.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Destroyer   Пон Май 12, 2008 10:11 pm

tva s banisha e prosto ludo !!!!!imah edin saotbornik det igrae6e taka i az mu se 4udih ama v mid game OWNE6E i va late game sa6to bati ludoto e ama e mn trudno taka
Zero
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Destroyer   Вто Май 13, 2008 8:54 am

мдам не е лесно :П
Arcanum
Форумен маниак

Брой мнения : 499
Registration date : 01.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Destroyer   Вто Май 13, 2008 7:40 pm

аз също вдигам първа и втора- дава ти по 8 инт на пускане за една минута иначе му правя аркейн и сл това зависи вс какви играеш
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Destroyer   Съб Май 17, 2008 12:56 pm

LifeBreaker написа:
Aghanim ? не си ли забелязал че е син :D
OMG vikai si mu aghanim togaa ko mi razpraa6 sini stafove prostotii
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Destroyer   Съб Май 17, 2008 6:28 pm

СИН СТАФ РУЛССС :D
scremer4Invoker
Новак

Брой мнения : 1
Registration date : 25.05.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Destroyer   Вто Май 27, 2008 6:14 pm

taka DESTROYER Tfa za men s invokera sa nai imbavite inteligencii No destroyera mu trqaa nogo lvl
ona4alo se igrae na 2ra i treta mana za 1va nqma ^^ sled imash pone staff moje da si pomislish za 1va ^^ ina4e itemite sa travvels ShivAs orchid hex eul scepter of divinity i 1 aghanim moje
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Destroyer   Вто Май 27, 2008 8:50 pm

2-3 ?! ар ю нууб?
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Destroyer   Сря Май 28, 2008 3:52 pm

LifeBreaker написа:
2-3 ?! ар ю нууб?
Аз го играя на силните удари и аурата.... таз светлинка на която го праи нема големо приложение според мене от началото а за понататъка е колкото да го напраиш на такоз да идеш до него и пак да го биеш или просто да го забавиш по някаф начин ама и много мана зима ако се падне от процента
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Destroyer   Сря Май 28, 2008 4:56 pm

1 и 3 се развива на 6 левел улта.. после до 9 1 и 3 и накрая 2-ра почваш мн щи помогни тая 2-ра ! ;-)
Zero
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Destroyer   Нед Юни 01, 2008 7:59 am

aбе мен ако питаш тва нещо с 2-ра и трета магия не е толко зле щото тои е прав в началото немаш кои знае ква мана и първа праи + 20 30 дмг което е малко безсмислено втората магия като му я пуснеш 2 три пъти и тои няма мана за нищо тва мн може да преебе един пъдж примерно аз веднъж бях с хускар и в началото тоя само ми пускаше 2-ра и по едно време гледам че маната ми общо цялата е 78 добре че на хускара не му трябва мана в началото
Lobotomy
Новак

Брой мнения : 21
Registration date : 12.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Destroyer   Съб Юли 12, 2008 8:30 pm

LifeBreaker написа:

Срещу агилити е най-ефективен. ^^

И когато се играе без орб не се дига аурата. Освен ако не си със зевс или подобен кастър на лейн. Дига се втора и плюс и в началото играеш на много нулове (бях написал брейсъри по погрешка) и стаф ъф уизрадрай 1. Не ти трябват ботуши щото винаги избягваш, а ако не успееш да го настигнеш без ботуши шанса да го настигнеш иначе не е голям. Без орб е по силен в повечето случай щото прави по около 600-700 дмг на 7ми лвл а дмгто ти става горе доло колкото с орб заради откраднатия инт.
Впоследствие стафа го правиш на некрономикон или дагон зависи от случая и настроението(повече второто като чели). После сменяш нуловете за още един стаф ъф уизардрай или за мистик стафове (Отново зависи от настроението) стаф ъф уизардрая води до торнадо или до некрономикон(ако предположим, че си правил дагон в началото. Ако не си няма смисъл да го правиш щото би било късно). А мистик стафовете за шива или си ги оставяш така и правиш много. В краен случай ако умираш много зима ботуш и го правиш на пауър тред впоследствие.

Последната промяна е направена от Lobotomy на Съб Юли 12, 2008 8:40 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Destroyer   Съб Юли 12, 2008 8:33 pm

Lobotomy написа:
LifeBreaker написа:

ЛОЛ би ли обяснил логиката си.... щотот стр-тата имат по малко инт от аг-тата и не разбирам ?
Lobotomy
Новак

ПисанеЗаглавие: Re: Destroyer   Съб Юли 12, 2008 8:35 pm

beyOnd написа:
Lobotomy написа:
LifeBreaker написа:

ЛОЛ би ли обяснил логиката си.... щотот стр-тата имат по малко инт от аг-тата и не разбирам ?

Не винаги имат по малко инт. , а агитата почти винаги имат по малко хп и почти винаги убиваш поне 1 на 6-7ми лвл. Изчезваш го отиваш над него появява се улт и хитове. Почти винаги умира ако не си падал много с левала, но тва е трудно защото имаш огромен ласт хит. Само тряя си по дефанзивен в началото и да не нападаш ако не си сигурен , че ще му земеш много.
shinoda_93
Новак

Брой мнения : 54
Registration date : 04.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Destroyer   Съб Юли 12, 2008 10:05 pm

LifeBreaker написа:
2-3 ?! ар ю нууб?

обеждавам се че тоя е много тъп отначалото с толко малко мана къв дмг ще прави бе тъпунгер то само магията ти топи маната на половина :sleep: :sleep: :sleep:
React1ve-
Форумен маниак

Брой мнения : 414
Registration date : 12.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Destroyer   Съб Юли 12, 2008 11:22 pm

ного сте яростни
Lobotomy
Новак

ПисанеЗаглавие: Re: Destroyer   Нед Юли 13, 2008 12:59 am

shinoda_93 написа:
LifeBreaker написа:
2-3 ?! ар ю нууб?

обеждавам се че тоя е много тъп отначалото с толко малко мана къв дмг ще прави бе тъпунгер то само магията ти топи маната на половина :sleep: :sleep: :sleep:

Когато се играе без орб се дига аура единствено ако играеш на лейн с кастър. Иначе се играе импризънмент и плюс.
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Destroyer   Нед Юли 13, 2008 11:17 am

Аз го играя на оная дупка дето праи светлата lol! и на аура .... щото за орб много мана иска и не стига маната.... пък със дупката му зимаш инт инт инт и после улт !
Lobotomy
Новак

ПисанеЗаглавие: Re: Destroyer   Нед Юли 13, 2008 2:39 pm

beyOnd написа:
Аз го играя на оная дупка дето праи светлата lol! и на аура .... щото за орб много мана иска и не стига маната.... пък със дупката му зимаш инт инт инт и после улт !

Затова се дига стат а не аура... аурата не ти трябва. Стата дава повече инт. и по лесно убиваш на 7ми лвл с улт.
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Destroyer   Нед Юли 13, 2008 3:46 pm

Маната се зарежда с аурата, от опит го знам :) Все някой път ще се активира аурата и тогава половината мана се връща. А пък затвора... не струва.
http://www.spamFORlife.com
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Destroyer   Today at 3:25 pm

Destroyer
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next