Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

igrata s forumarite

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
frezist
Форумен маниак

Брой мнения : 742
Registration date : 02.01.2008

ПисанеЗаглавие: igrata s forumarite   Вто Май 13, 2008 9:58 pm

NQMATE DUMI KAKVO SYAN S MEN PROSTO 6E VI OTKAJA OT DOTATA AKO VI RAZPRAVQM KAKVO STANA S MEN NA MEN MI SE DOREVA ZLEDVA6TOTO NE6TO E V SPOILER TRQVA DA GO OSVETITE
Spoiler:

Върнете се в началото Go down
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: igrata s forumarite   Сря Май 14, 2008 5:09 pm

Пф.. аз почнах яко стар крафт ;) дота по малко вече.. чак лятото у ГГ.. то у хофа 1 игра неможе да стане..
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: igrata s forumarite   Съб Май 24, 2008 7:41 pm

LifeBreaker написа:
Пф.. аз почнах яко стар крафт ;) дота по малко вече.. чак лятото у ГГ.. то у хофа 1 игра неможе да стане..
Аз пък имам впечатление че играеш доста добре фрезист .... нали сяка събота сутринта цъкаме та... както и да е и за днешната игра фрезист сори ама ма викаха тез аверите ЦС да играем и аз ги понаучих на тва онова (1в3) Аз 1 умиране имах просто злетаци... ама ми стана много странно със тоя Екс зако са набута на неутралките и та киллваха мн шибано да беше дошъл с мене долу да ги научим тез Хаос-а и Еартшейкара ... но уви сори следващата събота пак съм у залата и пак със авери може да цъкаме локална може и у европата абе както падне....
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
frezist
Форумен маниак

Брой мнения : 742
Registration date : 02.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: igrata s forumarite   Съб Май 24, 2008 8:48 pm

ми глеи са играх екс в гората 6ото просто исках да го пробвам а кат ти сигналнах наи6 ли колко криипове има6е и аз само се вартя ина4е тва е ни6то..аз даже мисля 4е не играх добре на вид и аз се оценявам силен ама не сам мн голямо про аве аз сам супер мега гига непостоянен ту добар ту слаб,.,
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: igrata s forumarite   Съб Май 24, 2008 10:20 pm

frezist написа:
ми глеи са играх екс в гората 6ото просто исках да го пробвам а кат ти сигналнах наи6 ли колко криипове има6е и аз само се вартя ина4е тва е ни6то..аз даже мисля 4е не играх добре на вид и аз се оценявам силен ама не сам мн голямо про аве аз сам супер мега гига непостоянен ту добар ту слаб,.,
ту мн добар ту слаб.. и аз сам така :>
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: igrata s forumarite   Пон Май 26, 2008 10:25 am

еми то тва е нормално да е непостоянен един играч щото се пак си има различни обстоятелства може тиима ти да е слаб може е така нещо да не ти е ден да мислиш :D секви неща може да станат
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: igrata s forumarite   Today at 1:01 am

igrata s forumarite
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1