Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Alchemist

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
frezist
Форумен маниак

Брой мнения : 742
Registration date : 02.01.2008

ПисанеЗаглавие: Alchemist   Нед Май 18, 2008 10:35 am

ХО0РА ТОЗ ГЕРОИ Е ЛУУУУУУУУД ТРЯБЖА 100% ТЕАМПЛАИ
ОБА4Е ЛУД Е ИТЕМИТЕ СА СУПЕР ТРУДНИ 6ОТО ИМА МНОГО ВИДОВЕ АЗ МУ ПРАВЯ(НЕ В СА6ТИЯ РЕД)БОТ МАСК ОФ МАДНЕЕСС КУИРАС САНЙЕ И ИАСХА 1 БАСХЕР И БАТАЛФУРИ ЕСТЕСТЖЕНО 4Е ТРУДНО Ж ЕДНА ИГРА СЕ ПРАЯТ АБСУЛУТН О СИ4КИТЕ ТИЯ ИТЕМИ НО ПОНЕ 3-4 СТАЖАТ ДАЖАИТЕ СЯКФИ ТАКИТИК ТОИА ГЕРОИ Е ЛУДДД
1во спри капс лока да не трия темата !!!!
Върнете се в началото Go down
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Alchemist   Пет Май 23, 2008 9:51 am

аз със този герой много съм играл още кат бях слаб .... просто развиеш ли го туй чудо мн лошо стаа за енемито. За развитие на магии ако ше фарма здраво вдигам 1ва и 3та пък ако играя с познати и ше праим тиимплей вдигам 2ра и 3та :)
Зимам му:
МоМ
ПТ (Агилити)
Башер (луда раота)
Хиперстоне (още по луда раота)
Праа ХоТ
и след тва хипер-а на асаулт .... Просто нема кой да ти напраи нещо.... с тоя герой кат е развит са ми скачали целия енеми тиим и ги изнасям .... !!! lol!
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Alchemist   Пет Май 23, 2008 6:57 pm

С тоя герой кат му напрайх веднъж Треадс , С&Я , БатълФюри , Башер , 2хХоТ напрао...на фонтана прая трипъл кил :Д
frezist
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Alchemist   Пет Май 23, 2008 9:57 pm

оф лааифбреикаре не 4е не6то ама от доста време те следя кви са тия пални лажи дет ги говори6 невазмойно е 4овек които ходи на клуб а не жвка6ти да е такова про о6те пове4е 4е ти на секи герои все по голям OWNING МОЙЕ ДА СИ ПРАВ АМА АЗ ЯКО СЕ САМНЯВАМ просто ве4е по4ва ми стаа странно ням на предвид алкемиста за конкретен пример и на др места си писал как си ги ма4кал--по4вам се самявам
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Alchemist   Съб Май 24, 2008 9:01 am

Хахахах кво ?! ти нещо болен ли си? каде се фаля другаде бе пич ? тия айтъми кво му е да ги направиш и + това тоя герой сам го играл 1-2 пъти.. и ми помагаха при правенето на айтъмите.. верно е! и като играя от клуб какво ? ела да видиш у хофа днеска как ше ги мачкам ламерите ... самнявай се колкот искаш мене ми е през *** Twisted Evil
И как ме следиш като не сам играл дота от 1 месец само вчера играх и днеска ще ходя пак .. ЛОЛ...
ПС:аЗ не сам про , просто у хофа са слабаци ;) ( повечето ) е примерно кат играх гг на село по-трудно можеш да направиш тези айтъми който сам изредил.. както казах мисли квото си искаш.. знаеш през каде ми е кво мислиш ти.. ;)
ПС2:Тва дето си написал горе че трябва 100% теам плей за да бъде убит ? или за да мачка?!

Админ:Още веднъж пиши глупости и ше изядеш един вносен банан от гърция!
frezist
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Alchemist   Съб Май 24, 2008 10:07 am

ааам ми то маи е ясно 4е не те следя как га играе6 а какво разправя6 :scratch: :scratch: :scratch: :scratch: :scratch: :scratch: :scratch: :scratch: :scratch: :scratch: :scratch: :scratch: :scratch: :scratch: :scratch: :scratch: :scratch: :scratch: :scratch: :scratch: :scratch: :scratch: :scratch: :scratch: :scratch: :scratch: :scratch: :scratch: :scratch: :scratch: :scratch: :scratch: :scratch: :scratch: :scratch: колкото до това само да ти кажа 4е и никои през путаката и хуиа хе им пука на лажите ти то е ясно 4е лаже6 грозно и да кажем 4е си про оба4е в на4алото-4 БАСХЕРА?? е про ли е тва? и мен не ми дреме на хуиа на лажите ти ако иска6 може да пита6 и другите просто недеи лажи така

Админ: намали емотионките и ти по полека с езика, че ми писна от тоя праЖопис и от тая шльокавица
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Alchemist   Съб Май 24, 2008 2:49 pm

ПИЧ ДНЕСКА В ПЪРВАТА МИ ИГРА ИЗОБЩО ИЗБРАХ НА АПЕМ АЛХЕМИСТ И МУ СГЛОБИХ АЙТЪМИТЕ КОЙТО САМ ИЗБРОИЛ ГОРЕ! ТЪЙ ЧЕ МОЖЕШ ДА ОДИШ СЕ ГРЪМНЕШ НЕКАДЕ..
ПС: 4 башера на ? снайпер? щот сам му правил 3 башера 2хХайпър и треадс..какво имаше предвид с тва 4 башера?

Админ: непиши с включен Caps!!!
frezist
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Alchemist   Съб Май 24, 2008 9:20 pm

ми даи го тоз реплаи и 6е ти повярвам и 6е ти си извиня оба4е да е нормлана игра без леавери дет са те напомпали
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Alchemist   Съб Май 24, 2008 10:14 pm

E днеска от залата 3 вс 3 играта без леавари напрайх атъмите като без 1 ХоТ.. имат брадвата нямах сглобен 2-рия ХоТ..
Epicfail
Форумен маниак

Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Alchemist   Пон Юни 02, 2008 9:56 pm

=> DotA Стратегии
http://dota-bg.4rumer.net
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Alchemist   Пон Юни 02, 2008 10:17 pm

Е снощи на село у гг Europe DotA Room 2:
айтъми:Треадс , Батълфюри , С&Я , Асалт , 2хБрасера :)
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Alchemist   Today at 9:08 pm

Alchemist
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1