Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Не се смейте..

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Не се смейте..   Чет Май 29, 2008 7:36 pm

Начи понеже напоследак не одя да играя дота и причината е ЦС-а.. дърпам го аз и той зе че тръгна на мойта печка и аз зех само цс да цъкам.. обаче немога си измисля постоянен ник с който да си разцъквам.. та ако вие играете цс ако ви дойде на акъла дайте някаф ник насам :D
Върнете се в началото Go down
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Не се смейте..   Чет Май 29, 2008 10:01 pm

ахахха НЕ НЕ лайф да ти кажа тва е хубавото на ЦС-а .... на слаба машина бачка кат хората..... пък за ник пиши се LifeBreaker
П.П. Дай IP-to на сървъра в който играеш да вляза да поцъкаме заедно :)
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
Thunderseeker
Зарибен

Брой мнения : 377
Registration date : 03.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Не се смейте..   Пет Май 30, 2008 11:50 am

цс е бахти тъпата игра, ама як ник е "главоболието" ако ги чаткаш в главичките често или хх "ида изотзадзе" ако обичаш да ги тарашиш в гръб :P

Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Не се смейте..   Пет Май 30, 2008 1:02 pm

Thunderseeker написа:
цс е бахти тъпата игра, ама як ник е "главоболието" ако ги чаткаш в главичките често или хх "ида изотзадзе" ако обичаш да ги тарашиш в гръб :P
Ако можеш да играеш никак не е тъпа играта.... изисква много стратегическо мислене особено на 5в5... но в масака няма ко да мислиш ръшиш или чакалиш ....
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Не се смейте..   Пет Май 30, 2008 6:24 pm

еми иам така 50-60-70 лаг.. и не давам най-доброто от себе си зарди тъпата ми мишка.. иначе ето ти сървърс .. brandy.servegame.com cs.aidabg.net naikonclassic.homeip.net ( e na 1 fr ) пък аз вече ходя само .. секи петък у 1 зала цъкам 1 час цс.. после 2-3 часа дота в Europe.. тъй че може да цъкаме дота тия дни хем иаме и ваканция ;) ник-LifeBreaker :Д
ПС:Днеска с Пудж 15 от 1.. гейм 2 в 2 с Вендж вс Акс и Боне :) напрао ги разбихме .. фаля се щот според мен 15от1 е добър резултата..ии после играх Мирана на ап 23 от 2 или 3 .. но за 23-то кила сам сигурен ( фрезист ) :) бяха малко ламерз тая игра ..не кат тая с пуджито мн се потих :Д
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Не се смейте..   Пет Май 30, 2008 6:36 pm

LifeBreaker написа:
еми иам така 50-60-70 лаг.. и не давам най-доброто от себе си зарди тъпата ми мишка.. иначе ето ти сървърс .. brandy.servegame.com cs.aidabg.net naikonclassic.homeip.net ( e na 1 fr ) пък аз вече ходя само .. секи петък у 1 зала цъкам 1 час цс.. после 2-3 часа дота в Europe.. тъй че може да цъкаме дота тия дни хем иаме и ваканция ;) ник-LifeBreaker :Д
ПС:Днеска с Пудж 15 от 1.. гейм 2 в 2 с Вендж вс Акс и Боне :) напрао ги разбихме .. фаля се щот според мен 15от1 е добър резултата..ии после играх Мирана на ап 23 от 2 или 3 .. но за 23-то кила сам сигурен ( фрезист ) :) бяха малко ламерз тая игра ..не кат тая с пуджито мн се потих :Д
Еми аз утре съм у залата между 9 и 1 .... да ти кажа мога и у хоффа да вляза мога и у европата както ти е по удобно... ако ше играеш утре де..
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Не се смейте..   Пет Май 30, 2008 7:06 pm

Ами едва ли .. неам пари :Д.. по скоро след ден два.. :)
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Не се смейте..   Пет Май 30, 2008 7:19 pm

LifeBreaker написа:
Ами едва ли .. неам пари :Д.. по скоро след ден два.. :)
След ден.... не след 2 може :)
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Не се смейте..   Today at 12:50 am

Не се смейте..
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1