Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Езалор рлззз

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Езалор рлззз   Пон Юни 02, 2008 11:02 pm

Е не хора тва е най якия герой във ДОТАта... Ше си кажете "Кви ги дрънка тоз умствено изостанал ламер ?!" Дрънкам ИСТИНАТА .Номера при него е да се пазиш и да фармиш постоянно. Днеска играх със езалора и си казах "Какво пък ше го пробвам".Отначало тръгнах със Буутс оф Спиид и 2 колбички дето пълнят по 400 хп.От начало се пазиш доста и гледаш да ласт хитваш.. дмг-а ти не е лош и е лесно.Ако имат рейндж герой се пазиш доста ако са мелета си биеш спокойно. Имаш буутс и не могат те барнат. Като играх днеска от начало бях соло и до 8ми левел имах 3200 пари + Базилиус и Буутс. Бях бутнал 1вата кула а 2рата беше на полувин хелт.Срещу мен бяха Джакиро и ПотМ. таккааа... след като пофармиш малко отначало има 2 варианта . Да пушваш напред със 1вата магия която чисти групите много лесно или отиаш във горите и фармиш.Според мен 1вия вариант е по добър защото помагаш на съотборниците повече на пътя отколкото във горите. Земеш ли мека-та става супер.Друг вариант е Вангард ... зависи от противниците.Продължавате да пушвате здраво и да фармите. На ниски левели не се мъчете да правите килове главно фарм.Може дахванете някои фраг ако някой герой е източен и седи назад.В това време каствате 1ва магия отдалече и му иде като гръм от ясно небе. Следващ итем е Книгата.След като я направите може и да гоните килове макар все още да е трудничко.Абе героя си е съпорт и пушар. Към 15 левел имах Мека , Буутс , базилиус , ХоТ и книга. След 16 левел нататъка 1вата магия става само за чистене на крииповете но не и за килове така че вземате едно скади и МКБ след това и ставате машина :). Най трудното при езалора е да се пазиш на ниски левели и да не позволяваш да те генкват. На езалора е много важно да се направи Буутс оф Травел не ПТ. Аз имах само Буутс защото нямаха някакви герои които да слоуват или да стънят ... Като магии главно се вдигат 1ва и 3та... улта можете да го пренабрегнете и да го вдигнете на 11 и 12 лвл например. А за мана лиика е относително. Ако има инт герои го вдигнете на 9,10,13,14 а ако няма интове вдигате статс улта ви е главно да гоните щото светлинката се блинква насякъде по мапа. Хубаво е след като изчистите една голяма група криипове си пускате улта и светлинката почва да създава едни малки човечета от труповете и ако сички скочат на герой го точат доста... а да и забравих да спомена за Книгата като я купите я ъпгрейдвайте ако ше правите скади а ако няма да правите скади а ХоТ ъпгрейда оставете за после ....
Върнете се в началото Go down
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
frezist
Форумен маниак

Брой мнения : 742
Registration date : 02.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Езалор рлззз   Вто Юни 03, 2008 8:48 am

дамз...езалоРА е добар една игра и аз така го разбрах ама аиде ся не е наи силния герои :D :D
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Езалор рлззз   Вто Юни 03, 2008 8:56 am

Аз съм му сглобавял Скади и Асалт и БоТ.. и храних другите... ама не ме кефи тоя герой :) има ли 1 Баланар в играта само тебе гони да килне Evil or Very Mad
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Езалор рлззз   Вто Юни 03, 2008 9:30 am

frezist написа:
дамз...езалоРА е добар една игра и аз така го разбрах ама аиде ся не е наи силния герои :D :D
За езалора има няколко специфични неща....
1во - Той трудно може да убие герой който се пази като хората (Тоест добър играч)
2ро - Той преспокойно може да ти бутне първите 2 кули и още няма да си се осетил какво изобщо се случва.
3то - Героя който събира най бързо пари . Води всички със 2000 голд отгоре а ако фарми като хората може и със по 3000 (Във моята игра като имах 3200 пари Джакирото ми каза че има 500 а мираната 700)
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Езалор рлззз   Вто Юни 03, 2008 12:28 pm

Да и ти както си фармиш бум от гората 1 стрела скок 2 удара старфал и си доло ;)
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Езалор рлззз   Вто Юни 03, 2008 12:51 pm

LifeBreaker написа:
Да и ти както си фармиш бум от гората 1 стрела скок 2 удара старфал и си доло ;)
След меката и ако се пазиш като хората и оглеждаш мапа хубаво за някои който е мисс няма възможност те убият
Thunderseeker
Зарибен

Брой мнения : 377
Registration date : 03.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Езалор рлззз   Вто Юни 03, 2008 1:57 pm

тоя пак откри топлата вода.....

Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Езалор рлззз   Вто Юни 03, 2008 2:00 pm

Thunderseeker написа:
Ми да.... открих я а ти кат си я открил по отрано не напраи една такава тема ... за езалора
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Езалор рлззз   Сря Юни 04, 2008 1:49 pm

мдам езалора е мн як аз обичам да играя с него като се лигава или в игри за нуубс е така се гаврех мн забвано с един разор един друг път за малко щях да изям бана щото е права си аз един дагон и буутс оф травел и само 4акам някои да остане на малкои стеал с дагона :D е така на некво дарво тои бие един час некъв аббадон източва го нали на аббадона му свършва улта и тръгва да бяга само че не мое да избга от дарвото щото то е с травели и с & у и аз си го стеалнах точно като беше на един хит аббадона и после спрях :D
Epicfail
Форумен маниак

Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Езалор рлззз   Сря Юни 04, 2008 9:52 pm

езалора в кръводарител!!!Тотален донор!!!
Отначало правя дубъл, трипъл и т.н. секви килове, после се крия като последната мишка и си фармя jungle щото ако се покажа ставам ходещи 100 голд! После за мелетата 5в5 като станат аз се трябва да присъствам ама ме олнват пак. Пусна там вълна от гората, пусна лиспове, на някой др кастар мана и умирам.

Начи истината е, че не можеш (или много трудноп) отначалото да уцелиш добър играч а после героя става безсмислен. Вълната не им зима по толкова много живот а пък петте секунди време за които се каст са ти много ценни. Единсвения начи да се играе с него е да се наядеш много отначалото, да събереш парички за някакъв айтем с който можеш да бягаш по нататака и накрая само като поддържащ герой да стои в мелетата или пък с БоТ като станат мелетата да ринеш долу/горе

http://nagradite.net/kadishona <-- Моля, дайте точка! Благодаря!
http://dota-bg.4rumer.net
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Езалор рлззз   Сря Юни 04, 2008 9:55 pm

ако му земеш скади и МКБ ставаш дмг диилар.... ама то не е задължително се оядеш от герои.... сяка група която идва зимаш сички криипс и тва праи мн пари... пък и кат пушваш поне 2 кули можеш да свалиш... верно после е малко трудно но пък ако успееш се развиеш става добре ;)
Thunderseeker
Зарибен

Брой мнения : 377
Registration date : 03.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Езалор рлззз   Пет Юни 06, 2008 2:43 pm

beyOnd написа:
Thunderseeker написа:
Ми да.... открих я а ти кат си я открил по отрано не напраи една такава тема ... за езалора
не е за това кой я е открил 1ви... прсото като го видиш дори и за 1ви път тоя герой разбираш, че няма кво друго да е освен да фарми и да push-ва...

Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Езалор рлззз   Пет Юни 06, 2008 6:21 pm

ае първата му прави ли дмг на кулите , не нали ?
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Езалор рлззз   Пет Юни 06, 2008 6:45 pm

LifeBreaker написа:
Не ама кат му киллнеш цялата група то нема шанс за защита..
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Езалор рлззз   Пет Юни 06, 2008 7:11 pm

beyOnd написа:
LifeBreaker написа:
Не ама кат му киллнеш цялата група то нема шанс за защита..
Е и аз така викам на тия хоферите днеска , ама те ми казаха нууб и ме остайха намира хеле..
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Езалор рлззз   Today at 9:09 pm

Езалор рлззз
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1