Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

новото ми развитие на хускареца

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: новото ми развитие на хускареца   Съб Юни 07, 2008 10:32 pm

аз вече почнах да развивам хуската по нов начин

дигам му като магии :

или 3 и +
или 3 и 1

а итеми :

пт, 2 бреисъра стаут шиелд поне един за начало от там хелм оф доминатор после брадва сатаник
и накрая итемите ми са пт,сатаник,хот,хот,хот,бътърфлаи. бътъра може да се чудите за кво ми е но аз го събирам заради мисса и става мн имба
ПП: бътъра не го събирам секи път разбира се и тва с трите тараски също не се получава мн често аз само принципно говора а бътъра наи често го зиам ако има баш герои вс мене или такива с мн дмг

ПП:2 понякога кристалис му зимам отначало след хелма
Върнете се в началото Go down
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: новото ми развитие на хускареца   Съб Юни 07, 2008 10:40 pm

абе за итем билда добре ама за спелл билда в грешка сте сичките . Такаммммммм ся да ва науча кат хората.. първата магия не се вдига на ниски левели защото хелването зависи от майн атрибута на един герой.... при хъскъра това е стрента но вие имате много малко стрент (както сички герои на ниски левели) и 1ва магия ПОЧТИ НЕ ВИ ХЕЛВА. Номера е кат вдигнете малко стрента тогава я вдигайте

Inner Vitality

Magically unlocks the potential regenerative power within a target unit, healing its life force based upon its primary attribute. If the target is below 40% it will heal faster. Lasts 16 seconds.

Level 1 - 5(15)% of main attrib + 2 hp regen per sec
Level 2 - 10(30)% of main attrib + 4 hp regen per sec
Level 3 - 15(45)% of main attrib + 6 hp regen per sec
Level 4 - 20(60)% of main attrib + 8 hp regen per sec

Такаммммм продължавам 2ра магия (МНОГО ПОЛЕЗНА) верно точи ХП ама след 16 лвл не ви върши почти никва раота така че на ниски левели я вдигайте.... нея и 3та или нея и стат (макар че със 3та е по добре) и тва е.... инър виталити вдигайте на 10 ,12 ,13 ,14 лвл.... за итем билда ... аз му играя на новата ръка , хууд и ХоТ-ове после :).... ПТ на стрент му се зима а на ниски левели може да си направите 3 бейзъра
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: новото ми развитие на хускареца   Съб Юни 07, 2008 11:12 pm

може да си прав само че аз тоя го развивам на лаифстеал и 2-ра просто не ми трябва предпочитам да дигам статс (+) тоя + ми дава хеалт атак спиид мана за по нататък така че си е доста добре така
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: новото ми развитие на хускареца   Нед Юни 08, 2008 11:09 am

Alex_95 написа:
аз вече почнах да развивам хуската по нов начин

дигам му като магии :

или 3 и +
или 3 и 1

а итеми :

пт, 2 бреисъра стаут шиелд поне един за начало от там хелм оф доминатор после брадва сатаник
и накрая итемите ми са пт,сатаник,хот,хот,хот,бътърфлаи. бътъра може да се чудите за кво ми е но аз го събирам заради мисса и става мн имба
ПП: бътъра не го събирам секи път разбира се и тва с трите тараски също не се получава мн често аз само принципно говора а бътъра наи често го зиам ако има баш герои вс мене или такива с мн дмг

ПП:2 понякога кристалис му зимам отначало след хелма
Това специално за теб ли е нов билд ? щото мн хора му правят тези айтъми :)
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: новото ми развитие на хускареца   Today at 11:22 pm

новото ми развитие на хускареца
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1