Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

новото развитие на джъгар :П

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: новото развитие на джъгар :П   Съб Юни 07, 2008 11:23 pm

ем джъгара също по нов начин на него от начало ботуш 2 банда и от там персеверанс после довършвам фури и се паза повечко да не ме зимат разбира се после си довършвам буутс оф травел после права доминатор после бътърфлаи понякога за гавра зиам башер щото ми е мн забавно като башна докато съм в въртележка така в някои случаи може сандже и яша или само яша и гг
така са да обясня за какво са травелките и с&у и доминатора

така буутс оф травел е мн по оферта от поуер треадс на този герои поради простата причина че с травели мн трудно се убива защото става с мн муувспиид и като тръгнеш да бягаш пускаш въртележка и не може да те стъннат или слоунат и кат си бърза бягаш лесно а ако тръгната да те гонат по горите просто улт и зимаш 2-ма ако си горе долу нахранен

а магии 1 и 3
така сега с&у и доминатор значи в някои случаи е добре с&у и доминатор защото от с&у получаваш добър мс и от травели а от доминатора добър лаифстеал единственото което губиш е маима а пък другият вариант е вместо да хвърляш 5к пари за с&у да сглобиш просто една яша и пак имаш над 400 мс с травели -те а със с&у поне 450 - 460 и така може да догониш почти които и да е герои или да избягаш от почти които и да е герои особено с врътката просто ....
и гг
Върнете се в началото Go down
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: новото развитие на джъгар :П   Нед Юни 08, 2008 10:56 am

ми да то задължително си зимаш отначало буутс оф спиид щото фърст блууда е мн лесен със въртенето ... а за тоз башер нз...... бтв аз не му зимам бандове а брейзъри...
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: новото развитие на джъгар :П   Нед Юни 08, 2008 11:08 am

Хаха тръгвам на ботуше до 15 минута иам батълфюри , до 25-30 бътърфлай.. ;) и сам се върнал макс 3-4 пъти у базата ;)
frezist
Форумен маниак

Брой мнения : 742
Registration date : 02.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: новото развитие на джъгар :П   Нед Юни 08, 2008 6:59 pm

LifeBreaker написа:
Хаха тръгвам на ботуше до 15 минута иам батълфюри , до 25-30 бътърфлай.. ;) и сам се върнал макс 3-4 пъти у базата ;)
WTF?OMFG?WTF?OMFG?WTF?OMFG?tva ebava6 li se ili naistina
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: новото развитие на джъгар :П   Нед Юни 08, 2008 10:37 pm

™frezist™ написа:
LifeBreaker написа:
WTF?OMFG?WTF?OMFG?WTF?OMFG?tva ebava6 li se ili naistina
Еми днеска даже до 20 мин имах треадс и бътър .. в Европата с 1 фр , иначе у хофа на тоя герой мн лесно му се сглобяват айтъми :)
ПС:Днеска на зомбито нали го знаеш ? играем 3 вс 3 тръгнах на ботуш и ринг оф басилиос и 2 тангота , зех фърст ръшнах 2 кули и до 23 минута имах Бот И Радианс :) моде ар
Arcanum
Форумен маниак

Брой мнения : 499
Registration date : 01.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: новото развитие на джъгар :П   Вто Юни 10, 2008 6:03 pm

играл си вс ботове- дори и да има ботуш джъгера, лесно може да стреифиш и да му преебеш поне половината въртележка
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: новото развитие на джъгар :П   Вто Юни 10, 2008 7:21 pm

Arcanum написа:
играл си вс ботове- дори и да има ботуш джъгера, лесно може да стреифиш и да му преебеш поне половината въртележка
Вс ботове? за вас явно сичко е ботове...възможно е да бил вс мен тоя бот , но както гледах как другите изтребваха нашия отбор , по скоро аз сам играл с ботовете не срещу тях ;)
Epicfail
Форумен маниак

Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: новото развитие на джъгар :П   Чет Юни 12, 2008 5:34 pm

дам. и аз така си помислих. Другия тийм ви бие обаче ти 15 мин палър треадс и бътър...

Успех
http://dota-bg.4rumer.net
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: новото развитие на джъгар :П   Чет Юни 12, 2008 6:33 pm

Admin написа:
дам. и аз така си помислих. Другия тийм ви бие обаче ти 15 мин палър треадс и бътър...

Успех
22-23 минута беше и си напрайх годлайка даже.. пфф не виждам смисал да пиша вече то вие сте крайно ограничени ..
Zero
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: новото развитие на джъгар :П   Чет Юни 12, 2008 7:46 pm

eми лаиф са ограничени не е точната дума ма има причина да не ти вярват щото ако вс тебе е бил бот а др са били некви добри първо че след 2-рото умиране бота или ще леав или ще се смени с някои от теама му и 2-ро че ако другите са били добри те е нямало да те оставят да се развиеш като те гангват като видат че техния е някъв тапанар 3-4 пъти ще ти скочат по 2-ма и ще зациклиш в развитието има си причина другите от форума да не ти вярват
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: новото развитие на джъгар :П   Чет Юни 12, 2008 7:53 pm

Alex_95 написа:
eми лаиф са ограничени не е точната дума ма има причина да не ти вярват щото ако вс тебе е бил бот а др са били некви добри първо че след 2-рото умиране бота или ще леав или ще се смени с някои от теама му и 2-ро че ако другите са били добри те е нямало да те оставят да се развиеш като те гангват като видат че техния е някъв тапанар 3-4 пъти ще ти скочат по 2-ма и ще зациклиш в развитието има си причина другите от форума да не ти вярват
Е имах човек 22-23 минута треадс ийгъл куатър стаф и некаде кам 1000 голд айде.. е не не лефтна смени се ама няма файда.. ;>
frezist
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: новото развитие на джъгар :П   Чет Юни 12, 2008 8:16 pm

pak po stava ama pak kazoh ti go i predi 4e mn mn ne ti vqrvame na lajite a moje i da si prav kat vidqh ko prai6 zel si na leaverite itemite...
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: новото развитие на джъгар :П   Чет Юни 12, 2008 9:47 pm

™frezist™ написа:
pak po stava ama pak kazoh ti go i predi 4e mn mn ne ti vqrvame na lajite a moje i da si prav kat vidqh ko prai6 zel si na leaverite itemite...
Взел сам на лийварите айтъмите ? каде го видя тва? о не ми пука че не ми вервате нали имам фр които могат да потвърдят даже че сам изкарвал 14 мин радианс на блууд сийкър вие вярвайте в квото си искате.. ;)
frezist
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: новото развитие на джъгар :П   Пет Юни 13, 2008 8:58 am

emi neznam kade to4no be6e ama kaza 4e si zel i sacred relic(ne v taia tema)itemsteal se banva osven ako saotbornicite ne sa saglasni a taka li e v hofa nz..samo edin den sam igral tam i to ne na dota
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: новото развитие на джъгар :П   Пет Юни 13, 2008 10:40 am

nz life... abe stranna rabota e tva .... vyzmojno e ama ima li smisyl se hvalim sys fragove i igri u hoffa....... i nz ama mn stranno mi se strua 4e rqdko igrae6 5v5 sqka6... postoqno nqkvi 2v2 3v3 abe mani toq hoff i vlez u drug client 6toto tam samo zabravq6 kak se igrae dota i samo lameta..
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: новото развитие на джъгар :П   Пет Юни 13, 2008 6:21 pm

beyOnd написа:
nz life... abe stranna rabota e tva .... vyzmojno e ama ima li smisyl se hvalim sys fragove i igri u hoffa....... i nz ama mn stranno mi se strua 4e rqdko igrae6 5v5 sqka6... postoqno nqkvi 2v2 3v3 abe mani toq hoff i vlez u drug client 6toto tam samo zabravq6 kak se igrae dota i samo lameta..
5вс5 не играя вече много да прав си , и за още 1 нещо си прав.. спрях да играя хофа :) еднеска играх в хасково тука с некви пичове от стара загора те се оказаха тия дет ни биха на турнира играхме 5 часа дота :) напрайхме кам 6 игри мисля че като повечето аз и моя фр биехме , а в Европата като влязох имаше ебаси лага :ьььз
ПС:фрезист , бейонд и сички от форума като си ида на сeло лятото , казвате кога и бих искал да играем заедно :) в ГГ клиент :)
React1ve-
Форумен маниак

Брой мнения : 414
Registration date : 12.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: новото развитие на джъгар :П   Вто Юни 17, 2008 2:19 pm

То тва е развтието .... какво ново :п а ина4е секи прави фури и аз се дразния и правя итеми като десолатор СнИ мкб..и скади става ...валдимир
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: новото развитие на джъгар :П   Вто Юни 17, 2008 3:41 pm

UnrealReactive написа:
То тва е развтието .... какво ново :п а ина4е секи прави фури и аз се дразния и правя итеми като десолатор СнИ мкб..и скади става ...валдимир
Може и вангард :) после владимир и с&я примерно пак става звяр :)
Zero
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: новото развитие на джъгар :П   Чет Юни 19, 2008 8:44 am

хахаха тва ми напомня като бях мн голям нуубър още се опитвах да се уча :Д напраих на джъгара пт,бътърфлаи,2-3 десолатора,и хиперстоун хаха тва с трите или 2 десолатора там забраих колко точно бяха е мн тъпо щото са орбове ама наете ли как ги биех аз накрая немах нужда от улт
React1ve-
Форумен маниак

Брой мнения : 414
Registration date : 12.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: новото развитие на джъгар :П   Чет Юни 19, 2008 1:35 pm

14 мин не !!!!!!!!!!!!!!!! луд ли си :) с езалоп неможе6 да събере6 не е сеекара..и като играем гледам 4е рядко ласт хитва6
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: новото развитие на джъгар :П   Чет Юни 19, 2008 6:17 pm

UnrealReactive написа:
14 мин не !!!!!!!!!!!!!!!! луд ли си :) с езалоп неможе6 да събере6 не е сеекара..и като играем гледам 4е рядко ласт хитва6
Имам фр дет беше до мене и той също хоства в Хофа , ще се орентирам с него да играем може да го питаш..
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: новото развитие на джъгар :П   Чет Юни 19, 2008 6:18 pm

Alex_95 написа:
хахаха тва ми напомня като бях мн голям нуубър още се опитвах да се уча :Д напраих на джъгара пт,бътърфлаи,2-3 десолатора,и хиперстоун хаха тва с трите или 2 десолатора там забраих колко точно бяха е мн тъпо щото са орбове ама наете ли как ги биех аз накрая немах нужда от улт
Аз сам виждал баратрум с БоТ Башер и 4 хайпъра :д
Zero
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: новото развитие на джъгар :П   Пет Юни 20, 2008 9:33 am

хахаха и биеше ли ги хД
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: новото развитие на джъгар :П   Пет Юни 20, 2008 7:14 pm

Alex_95 написа:
хахаха и биеше ли ги хД
То те бяха сички инт герой xD аз тогава играх с мийпо мисля че се пробвах да го играя ама стана няква пародия на игра с мийпо хахах :Д
Zero
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: новото развитие на джъгар :П   Съб Юни 21, 2008 10:37 pm

кат гледам миипо не ти е от наи лубимите герои и от тия дет си наи силен с тях
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: новото развитие на джъгар :П   Today at 12:56 am

новото развитие на джъгар :П