Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

новото развитие на джъгар :П

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
React1ve-
Форумен маниак

Брой мнения : 414
Registration date : 12.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: новото развитие на джъгар :П   Съб Юни 21, 2008 10:55 pm

bounce тои се за мипо говори :):
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: новото развитие на джъгар :П   Нед Юни 22, 2008 6:46 pm

Alex_95 написа:
кат гледам миипо не ти е от наи лубимите герои и от тия дет си наи силен с тях
Героя ме кефи , но не мога да го играя тва е :)
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: новото развитие на джъгар :П   Сря Юли 23, 2008 3:58 pm

Пробвай лотар на джъгъра... много е готино..... влизаш на някои директно със вартележка или го издебваш да остане сам и улти :)
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: новото развитие на джъгар :П   Нед Авг 03, 2008 2:31 pm

UnrealReactive написа:
Научих се да играя мийпо :Д:Д:Д:Д
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: новото развитие на джъгар :П   Нед Авг 03, 2008 2:42 pm

LifeBreaker написа:
UnrealReactive написа:
Научих се да играя мийпо :Д:Д:Д:Д
Браво то не е трудно и героя рулира... но ако не ти се занимаа със сложен контрол простотии по добре не играи миипо :)
TwiX-
Зарибен

Брой мнения : 224
Registration date : 25.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: новото развитие на джъгар :П   Сря Авг 13, 2008 12:59 am

Абе life мн интересно как до 25 мин имаш фюри и бътър + боотс.Да сметнем сега:
Eagle : 3300
Staff : 1150
Recept : 1800
Roh : 875
Void: 900
MIthril : 1600
Broadsword : 1200
Botts :500
общо:11325 , Братле дори и с годлайк прави 2250 от килове само . да сложим 150 крийп (което е малко невазможно за толкова малко време с джъгър) по 40 средна пара = 6000 общо 8250 омг или си взел 200 крийп втф.Че направо да те пращтаме в MYM или SK.IMAO
HeyKiwey
Форумен маниак

Брой мнения : 699
Registration date : 02.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: новото развитие на джъгар :П   Сря Авг 13, 2008 3:02 am

Ъъъъ... с въртележката лесно се прави 200 крийп... Освен това по принцип с Yurnero се ходи повече при неутралките, които дават повече пари от крийпа, но не се отчитат в -cs. Освен това голда в секунда не е чак толкова малък, а и като някоя кула падне дава пари. Рошан също дава пари... ;)
Edit: А нали като някое еними също има някаква серийка и бъде убит дава повече пари??? :P Дотата не е точна наука, така че не ми се прави на математик :lol:
frezist
Форумен маниак

Брой мнения : 742
Registration date : 02.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: новото развитие на джъгар :П   Сря Авг 13, 2008 9:09 am

houe musuc аз отдавна съм му отцепил на лайф лъжите че оунел кат луд кви ли не итеми имал ма той само себе си лъже мога да дам хиляда примера е да може..той обича да итемстийл и аз съм го питал що не си вече в некой отбор кат MYM VP SK TEG....
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: новото развитие на джъгар :П   Сря Авг 13, 2008 10:24 am

LQmmel-_- написа:
houe musuc аз отдавна съм му отцепил на лайф лъжите че оунел кат луд кви ли не итеми имал ма той само себе си лъже мога да дам хиляда примера е да може..той обича да итемстийл и аз съм го питал що не си вече в некой отбор кат MYM VP SK TEG....
Айтъм Стийл ? нз защо имало е мой приятели дет сам ги гледал да изкарват радианс в 18 минута .. аз сам изкарвал с Блууд вс Спектре 16 мин и бях с Буутс и радианс.. не ми пука че не вервате еб* ли му мамата ;) изкарвал сам и С Некролит 23 мин аганим ... но едва ли ще повярвате така че лека ви пръс не ми пука че не вярвате вече.. :)
ПС: Последната ми игра с Джъгър имах Треадс , Владимир , Мджолнир , Кристалис и то не довършихме играта лефтна хоста..
Epicfail
Форумен маниак

Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: новото развитие на джъгар :П   Сря Авг 13, 2008 10:58 am

LifeBreaker написа:
Хаха тръгвам на ботуше до 15 минута иам батълфюри , до 25-30 бътърфлай.. ;) и сам се върнал макс 3-4 пъти у базата ;)
дам ама трябва да попитам от любопитство колко рапири имаш до 35-40 минута... :confused:
http://dota-bg.4rumer.net
TwiX-
Зарибен

Брой мнения : 224
Registration date : 25.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: новото развитие на джъгар :П   Сря Авг 13, 2008 11:13 am

Da1337Do_OD
Ако може ми прати реплей 5в5 да прайш 200 крийп с въртележка до 25 мин. Мой сега значи криийпа излиза след 2 мин на всеки 30 сек до 25 мин има 46 вълни със средно по 4 крийп извиняваи ти убиваш всеки криийп от вълна значи.И от неутралки не можеш да сабереш 12000 до 25 мин. Стига глупости плс.Голда 5в5 е 1 голд на секунда освен ако не е ем... ФФС да съм се бил правил на математик аз искам реплай докат не го видя няма да повярвам.Извинявай не ми изкарвай юрнеро по добур фармер от сф , дварвен или разор..
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: новото развитие на джъгар :П   Сря Авг 13, 2008 11:32 am

LifeBreaker написа:
LQmmel-_- написа:
Айтъм Стийл ? нз защо имало е мой приятели дет сам ги гледал да изкарват радианс в 18 минута .. аз сам изкарвал с Блууд вс Спектре 16 мин и бях с Буутс и радианс.. не ми пука че не вервате еб* ли му мамата ;) изкарвал сам и С Некролит 23 мин аганим ... но едва ли ще повярвате така че лека ви пръс не ми пука че не вярвате вече.. :)
ПС: Последната ми игра с Джъгър имах Треадс , Владимир , Мджолнир , Кристалис и то не довършихме играта лефтна хоста..
1во:Откъде пък помниш точно в коя минута имаш предмета и т.н.
2ро.Другото е че тфа не са 5в5 игри.Ти сам го каза там.Блууд вс Спектре еди коя си минута ради (имаш 3500 отначало ако става въпрос мога да го изкарам на 2-3 минута :D)
3то:Играеш срещу най-тъпите хофери и ламери на планетата.Извинявай ама съм сигурен че срещу по-добри играчи ше мрещ яко.Щото не си свикнал.Не че си ламер ама когато един човек свикне да бие ламерите Не си прави труда и му е лесно а като ти излезе добър играч насреща се мъчиш със сичко да го убиеш//
HeyKiwey
Форумен маниак

Брой мнения : 699
Registration date : 02.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: новото развитие на джъгар :П   Сря Авг 13, 2008 11:37 am

blood_moon написа:
Da1337Do_OD
Ако може ми прати реплей 5в5 да прайш 200 крийп с въртележка до 25 мин. Мой сега значи криийпа излиза след 2 мин на всеки 30 сек до 25 мин има 46 вълни със средно по 4 крийп извиняваи ти убиваш всеки криийп от вълна значи.И от неутралки не можеш да сабереш 12000 до 25 мин. Стига глупости плс.Голда 5в5 е 1 голд на секунда освен ако не е ем... ФФС да съм се бил правил на математик аз искам реплай докат не го видя няма да повярвам.Извинявай не ми изкарвай юрнеро по добур фармер от сф , дварвен или разор..

OMFG грешката е моя... :roll: Вижте кога съм писал тва... 2 a.m. :lol: Нещу не съм прочел, че стаа въпрос за 25 мин lol!
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: новото развитие на джъгар :П   Сря Авг 13, 2008 12:03 pm

Ами да, да ти кажа, че Уйрни е много по-добър фармер от Разор или Снайпера... защото когато извади БФ и почне да дрънчи критс взема всеки крийп без проблем. Друг е въпроса, че на 20-25 мин ще са паднали поне 1-2 кули, което значи още пари. Можете и Рошан да убиете - още пари. "Големите" неутралки дават по над 100 голд, а героите в най-лошия случай - 200. И никак не е чудно да събереш 10000 голд за 20 мин.
http://www.spamFORlife.com
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: новото развитие на джъгар :П   Сря Авг 13, 2008 12:13 pm

LifeBreaker написа:
Хаха тръгвам на ботуше до 15 минута иам батълфюри , до 25-30 бътърфлай.. Wink и сам се върнал макс 3-4 пъти у базата
LifeBreaker написа:
Еми днеска даже до 20 мин имах треадс и бътър .. в Европата с 1 фр , иначе у хофа на тоя герой мн лесно му се сглобяват айтъми
LifeBreaker написа:
22-23 минута беше и си напрайх годлайка даже.. пфф не виждам смисал да пиша вече то вие сте крайно ограничени ..
Лайф ти си измисляш тотално.Не си такоа ГОСУ Про.Просто си супер фантазьор.И постояно споменаваш минути сякаш на сяко фрагче гледаш коя минута е .Рофл. Другото е за фарма.Изобщо неможе да се изкарат такива Айтъми.Дори във игра 1в1 ако отначало тръгнеш да правиш ПТ,Брейзъри (както се праи на 5в5) и т.н.НЕвъзможно е до 15 мин фюри.Вижте сами.Другото е че то тряя да си фармил постояно.Вие викате (неутралки тфа онова) във тази игра наречена дота Неможе сичко едновременно.Неможе да фарми на макс.Неможе да ходи постояно на неутралки . Неможе да киллва постояно. Сичко тфа не е възможно да се прави едновременно.Избирате си едното от тях тфа е.Лайф моля те твойте измислици и мене ме нервят вече.Искам да играя с тебе да те видя как срещу мене ше извадиш 15 мин фюри.ПРосто се нервя не искам да пиша. И вие дет ви се струва напълно възможно да извади 10000 пари за 15 минути се замислете кой левел ше е джъгъра ?? ако е със -ем ще е ... 10 левел според мене.Нещо такова.Ако е без -ем то героя ще е 6 левел.И ти твърдиш че на 6 левел имаш фюри ?!?!? ЛОЛ
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: новото развитие на джъгар :П   Сря Авг 13, 2008 12:20 pm

Никакъв проблем до 20 минути да извадя фюри на 5в5! Аз с Кристъл Мейдъна в нашта игра как за 15 мин имах шива? А тя шивата е почти колкото БФ...
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: новото развитие на джъгар :П   Сря Авг 13, 2008 12:23 pm

marto-shorto написа:
Никакъв проблем до 20 минути да извадя фюри на 5в5! Аз с Кристъл Мейдъна в нашта игра как за 15 мин имах шива? А тя шивата е почти колкото БФ...
15 мин яко охранен от енемито и на кой левел беше ? Все пак играхме -ем мод щото нямахме много време ? А доколкот разбирам лайфбрейкър неиграе -ем мод ??!?! На ем мод сичко става 2 пъти по-бързо.замисли се
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: новото развитие на джъгар :П   Сря Авг 13, 2008 12:24 pm

Ами на Джъгър киловете му са само 1 улт и толкова... Особено на 6 лвл ако хванеш някой насаме директно хвърчиш на 7.
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: новото развитие на джъгар :П   Сря Авг 13, 2008 12:27 pm

marto-shorto написа:
Ами на Джъгър киловете му са само 1 улт и толкова... Особено на 6 лвл ако хванеш някой насаме директно хвърчиш на 7.
Просто неможе фюри да се направи толкова рано.Тряя си мега охранен да киллваш сяка минута по един и да фармиш постояно.Тоест Или лайф лъже или е играл ем мод срещу някой на линия който при всяко свое идване умира веднага и така постояно идва и постояно умира ???
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: новото развитие на джъгар :П   Сря Авг 13, 2008 1:40 pm

beyOnd написа:
LifeBreaker написа:
Хаха тръгвам на ботуше до 15 минута иам батълфюри , до 25-30 бътърфлай.. Wink и сам се върнал макс 3-4 пъти у базата
LifeBreaker написа:
Еми днеска даже до 20 мин имах треадс и бътър .. в Европата с 1 фр , иначе у хофа на тоя герой мн лесно му се сглобяват айтъми
LifeBreaker написа:
22-23 минута беше и си напрайх годлайка даже.. пфф не виждам смисал да пиша вече то вие сте крайно ограничени ..
Лайф ти си измисляш тотално.Не си такоа ГОСУ Про.Просто си супер фантазьор.И постояно споменаваш минути сякаш на сяко фрагче гледаш коя минута е .Рофл. Другото е за фарма.Изобщо неможе да се изкарат такива Айтъми.Дори във игра 1в1 ако отначало тръгнеш да правиш ПТ,Брейзъри (както се праи на 5в5) и т.н.НЕвъзможно е до 15 мин фюри.Вижте сами.Другото е че то тряя да си фармил постояно.Вие викате (неутралки тфа онова) във тази игра наречена дота Неможе сичко едновременно.Неможе да фарми на макс.Неможе да ходи постояно на неутралки . Неможе да киллва постояно. Сичко тфа не е възможно да се прави едновременно.Избирате си едното от тях тфа е.Лайф моля те твойте измислици и мене ме нервят вече.Искам да играя с тебе да те видя как срещу мене ше извадиш 15 мин фюри.ПРосто се нервя не искам да пиша. И вие дет ви се струва напълно възможно да извади 10000 пари за 15 минути се замислете кой левел ше е джъгъра ?? ако е със -ем ще е ... 10 левел според мене.Нещо такова.Ако е без -ем то героя ще е 6 левел.И ти твърдиш че на 6 левел имаш фюри ?!?!? ЛОЛ
Не 15 а 25 ;) ..
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: новото развитие на джъгар :П   Сря Авг 13, 2008 1:42 pm

LifeBreaker написа:
Хаха тръгвам на ботуше до 15 минута иам батълфюри
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: новото развитие на джъгар :П   Сря Авг 13, 2008 1:44 pm

Е туй вече не е истина ;Д
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: новото развитие на джъгар :П   Сря Авг 13, 2008 1:46 pm

LifeBreaker написа:
ОМГ ти си го писал.Виж на 1вата страница на темата.Другото е че много трудно ше стане тфа.... във 5в5 игра без -ем мод
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: новото развитие на джъгар :П   Сря Авг 13, 2008 1:47 pm

beyOnd написа:
LifeBreaker написа:
ОМГ ти си го писал.Виж на 1вата страница на темата.Другото е че много трудно ше стане тфа.... във 5в5 игра без -ем мод
Виждам 4е сам го писал няма кво да ми са молиш на господ ;> не сам изкарвал 15 мин бътър.. радианс сам изкарвал 14-16 не помня точно коя ама бътър не
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: новото развитие на джъгар :П   Сря Авг 13, 2008 1:51 pm

LifeBreaker написа:
beyOnd написа:
LifeBreaker написа:
Виждам 4е сам го писал няма кво да ми са молиш на господ ;> не сам изкарвал 15 мин бътър.. радианс сам изкарвал 14-16 не помня точно коя ама бътър не
За фюри говорим.....:Д както и да е ето един хубав билд на джъгър:
1.Лотар
2.Десо/Санга яша/скади
3.БоТ
4.Фюри
5.Бътър
6.ХоТ или Ассаулт :)
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: новото развитие на джъгар :П   Today at 11:07 am