Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Doom Bringer Build by Bani4arq

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Doom Bringer Build by Bani4arq   Нед Юли 27, 2008 11:20 pm

еми на първи лв магията ако лвл му неговия се дели на 6 му праиш 250 бонус дмг на втори лвл ако се дели на 5 лвл му и т.н.
Върнете се в началото Go down
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Doom Bringer Build by Bani4arq   Нед Юли 27, 2008 11:24 pm

Alex_95 написа:
еми на първи лв магията ако лвл му неговия се дели на 6 му праиш 250 бонус дмг на втори лвл ако се дели на 5 лвл му и т.н.
То излиза че на 2ри левел е най на аванта.
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Doom Bringer Build by Bani4arq   Сря Юли 30, 2008 1:43 pm

Именно :) защото когато станат 25 лвл хората ще им прави по 250 бонус.
http://www.spamFORlife.com
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Doom Bringer Build by Bani4arq   Нед Авг 03, 2008 2:20 pm

beyOnd написа:
bani4arq тва е най-тъпия билд на дуум брингър който съм виждал някога.
1во. Дуум брингър може да е стрент герои НО това незначи да му зимаш мкб-та буризи простотии.На него не му трябва това.Тряя се научиш да играеш ама.... както и да е.Сега почвам.Зема се мидас.Зимаш го възможно най-бързо.Защото комбинирано със 1ва магия фармиш супер здраво.После зимаш Фюри. За мана реген и да помага във боя.След това влад задължително . БоТ и накрая ХоТ и асаулт може . Това е не ти тряят тея мкб-та простотии... скоро ше напрая гайд за дуум брингър да видите как се играе ...
Аз така го бих с мидас и 1-ва.. :) и нямах дори мн айтъми и умираше мн бърже.. ама той вече играе ГГ.. :Д
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Doom Bringer Build by Bani4arq   Нед Авг 03, 2008 2:23 pm

LifeBreaker написа:
beyOnd написа:
bani4arq тва е най-тъпия билд на дуум брингър който съм виждал някога.
1во. Дуум брингър може да е стрент герои НО това незначи да му зимаш мкб-та буризи простотии.На него не му трябва това.Тряя се научиш да играеш ама.... както и да е.Сега почвам.Зема се мидас.Зимаш го възможно най-бързо.Защото комбинирано със 1ва магия фармиш супер здраво.После зимаш Фюри. За мана реген и да помага във боя.След това влад задължително . БоТ и накрая ХоТ и асаулт може . Това е не ти тряят тея мкб-та простотии... скоро ше напрая гайд за дуум брингър да видите как се играе ...
Аз така го бих с мидас и 1-ва.. :) и нямах дори мн айтъми и умираше мн бърже.. ама той вече играе ГГ.. :Д
Играе ГГ ама пак си е ламер 100% :D и сега ако ми кажеш "ше те бие" ROFL :D
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Doom Bringer Build by Bani4arq   Нед Авг 03, 2008 2:33 pm

ЛУд ли си , аз такмо си идвам от село тука искал да играем 1в1 .. :) пф пък аз на село играем дота и развитие денонощтно :) ами да ти кажа нз дали ще те бие .. ако аз го бия едва ли ще те бие :П ама е бая висок левел вече :Д тъй че е ся ако играем утре или други ден 1в1 щи кажа как играе :Д:Д и кви айтъми прави ;)
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Doom Bringer Build by Bani4arq   Нед Авг 03, 2008 2:44 pm

LifeBreaker написа:
ЛУд ли си , аз такмо си идвам от село тука искал да играем 1в1 .. :) пф пък аз на село играем дота и развитие денонощтно :) ами да ти кажа нз дали ще те бие .. ако аз го бия едва ли ще те бие :П ама е бая висок левел вече :Д тъй че е ся ако играем утре или други ден 1в1 щи кажа как играе :Д:Д и кви айтъми прави ;)
Дам.... сигурен съм че ше е 6 МКБ-та на дуум брингър xD
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Doom Bringer Build by Bani4arq   Пон Авг 04, 2008 1:10 pm

На Doombringer, само едно eul-че и оттам refresher orb и мога да ти кажа какво става и на 1:1 и при 5:5.
Докато в ранна игра eul's ти помага за повече спам на магийте и спасяване/догонване ако стане нужда, то ти дава и нужната мана да пускаш и два пъти doom (магията) на противници, правещ ги напълно безпомощтни.
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Doom Bringer Build by Bani4arq   Пон Авг 04, 2008 2:04 pm

Най-добре аганим според мен...
Kamukag3e
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Doom Bringer Build by Bani4arq   Пон Авг 04, 2008 2:40 pm

marto-shorto написа:
Докато aghanim увеличава с 2 секунди времетраенето и дмг с 10 дмг на секунда, както и презареждането с 30 секунди, то един eul's/refresher ще ти даде неизменно повече бонуси ...
По добре 2 обезвредени врага (+2 от циклон), отколкото един източен малко повече ...
sp00ky
Новак

Брой мнения : 33
Registration date : 29.07.2008

ПисанеЗаглавие: Doom Bringer Build by Bani4arq   Пон Авг 04, 2008 4:49 pm

Аз мw вдигам 2 пъти 3тата 2ра макс.Прая му сатаник аганим буриза и сърце.
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Doom Bringer Build by Bani4arq   Пон Авг 04, 2008 7:58 pm

sp00ky написа:
OMG 2ра на макс ? Заблуден си играе се първа на макс за да взимаш криип всеки път като можеш и да трупаш пари във касичката :).А останалите ти итеми са ..... как да го кажа... безсмислени.Просто не играеш дуума така както той е най-полезен.Зимаш му сатаник буриза ?!?! Първото което ше кажа.Този герой няма голям аттак спиид нито пък много дмг за да зимаш буриза или сатаник ? Все едно да зимаш на огре сатаник или буриза ? Глупаво е ... айде осъзнайте се.Сърце става .
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Doom Bringer Build by Bani4arq   Пон Авг 04, 2008 8:32 pm

beyOnd написа:
sp00ky написа:
OMG 2ра на макс ? Заблуден си играе се първа на макс за да взимаш криип всеки път като можеш и да трупаш пари във касичката :).А останалите ти итеми са ..... как да го кажа... безсмислени.Просто не играеш дуума така както той е най-полезен.Зимаш му сатаник буриза ?!?! Първото което ше кажа.Този герой няма голям аттак спиид нито пък много дмг за да зимаш буриза или сатаник ? Все едно да зимаш на огре сатаник или буриза ? Глупаво е ... айде осъзнайте се.Сърце става .
Сърце на секи герой става :lol: :lol:
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Doom Bringer Build by Bani4arq   Пон Авг 04, 2008 9:58 pm

marto-shorto написа:
И аз така мисля ...
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Doom Bringer Build by Bani4arq   Пон Авг 04, 2008 10:05 pm

Sniperman написа:
marto-shorto написа:
И аз така мисля ...
Ти изобщо прочете ли ко написа камикадзето .... прочети да видиш аганима че няма да ти е особено полезен.
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Doom Bringer Build by Bani4arq   Пон Авг 04, 2008 10:46 pm

А като му блъснем решрешъра ще имаш ли мана за 2 дуума, 2ра, 3та и 2 циклона???
Kamukag3e
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Doom Bringer Build by Bani4arq   Вто Авг 05, 2008 12:18 am

marto-shorto написа:
Мисля, че ако беше проверил преди да го кажеш, щеше да видиш че с eul's и refresher на 15-16 лвл, където ще ги имаш тези предмети - има точно 845 мана, от която му трябва вярно всичката, но ефекта е поразителен, особено за врагът. И все пак ако имаш проблем с маната, направи си 1-2 bracer-a ще ти стигнат.
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Doom Bringer Build by Bani4arq   Вто Авг 05, 2008 12:43 am

marto-shorto написа:
Верно маната ще стигне за всичко и точно тогава ще свърши ... но имате и мана реген... иначе ще стигне мисля ... ако искаш да правиш някакви сметки на дота влез във www.dota-allstars.com/heroes и си избери герой и му купи определни предмети вдигни левели както решиш.... може да видиш на определен левел колко мана колко хелт колко дмг има със определени предмети и т.н. :)
HeyKiwey
Форумен маниак

Брой мнения : 699
Registration date : 02.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Doom Bringer Build by Bani4arq   Сря Авг 20, 2008 9:53 pm

схемата е да следиш левела на противника и според това да качваш LVL death. A не да дигаш макс 3та и да са чудиш що до 9 лвл никой не ти е бил кратен :lol:
Items: БоТ директно. Няма смисъл от PT. В началото един перс дето дава демидж, mp/hp regen помага много. После перса се прай на фюри. Няма смисъл от вангард... по-добре е направо харт или хууд.
Ако играеш срещу хилави герой с Lotar's Edge (например Voljin, Luna...) с един улт ше падат. + това дуума минава през бкб/аватар/спелл имюнити и става мн добър срещу масовите геройчета (treant, crystal, leviathan, Omni...) Единствения герой, на който не искате да пускате дуум е левиатан...

А за спора с вангардите... На Левиатана не му трябва вангард, на Акса му трябва само 1. Далеч по-добре е БоТ, Дагър или Хууд, от колкото 2 вангарда...
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Doom Bringer Build by Bani4arq   Чет Авг 21, 2008 9:35 am

Da1337Reaper написа:
схемата е да следиш левела на противника и според това да качваш LVL death. A не да дигаш макс 3та и да са чудиш що до 9 лвл никой не ти е бил кратен :lol:
Items: БоТ директно. Няма смисъл от PT. В началото един перс дето дава демидж, mp/hp regen помага много. После перса се прай на фюри. Няма смисъл от вангард... по-добре е направо харт или хууд.
Ако играеш срещу хилави герой с Lotar's Edge (например Voljin, Luna...) с един улт ше падат. + това дуума минава през бкб/аватар/спелл имюнити и става мн добър срещу масовите геройчета (treant, crystal, leviathan, Omni...) Единствения герой, на който не искате да пускате дуум е левиатан...

А за спора с вангардите... На Левиатана не му трябва вангард, на Акса му трябва само 1. Далеч по-добре е БоТ, Дагър или Хууд, от колкото 2 вангарда...
За левиатана .. с 2 вангарда става по дебел и от акса :) а да не говорим че тези вангарди можеш после да ги продадеш по касно и да станеш още по голяма машина :) а в началото да кажем 15 минута както 1 фр имаше 2 вангард басилиос и буутс беше егати машината.. скачат му 2 дмг не му вкарват.. а после кам 40 мин ги продаде и си направи Радианс ;) и стана мазало :Д
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Doom Bringer Build by Bani4arq   Чет Авг 21, 2008 9:38 am

40 min radiance е яко. Освен това 2 vang не се stack-ват напълно -> useless. Tidehunter си има Kraken shell, който прави първи vang ненужен, да не говорим за втори.
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Doom Bringer Build by Bani4arq   Чет Авг 21, 2008 9:39 am

Morti написа:
40 min radiance е яко. Освен това 2 vang не се stack-ват напълно -> useless. Tidehunter си има Kraken shell, който прави първи vang ненужен, да не говорим за втори.
Е той после започна да я вдига :) както и да е беше машина и бтв освен радианс имаше ПТ , БатълФюри , Владо ( целия тийм мелета :Д ) и Радианс.. :Д
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Doom Bringer Build by Bani4arq   Чет Авг 21, 2008 9:45 am

Еми приятеля ти е зле...
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Doom Bringer Build by Bani4arq   Чет Авг 21, 2008 9:56 am

Хаха зле ама сигурно ще те бие :) както и да е най-якия билд за Дуума е на баничаря! lol!
HeyKiwey
Форумен маниак

Брой мнения : 699
Registration date : 02.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Doom Bringer Build by Bani4arq   Чет Авг 21, 2008 10:07 am

Morti написа:

съвсем съм съгласен. Вангарда се прави не само заради героите, а и заради крийпа. Ако дигаш Kraken shell крийпа няма да ти прави абсолютно никакъв демидж. Правил съм му Vanguard и на истина става най-добиря танк в мид гейм, но в мид гейма не се гледа демиджа на атаката, а на магиите ;)
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Doom Bringer Build by Bani4arq   Today at 11:09 am

Doom Bringer Build by Bani4arq
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Готови платформи за Windows и Linux
» В новия трейлър на Doom показаха обновения BFG9000