Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Най-слаб Дота герой ?

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Кой според вас е най-слабия герой?
Keeper of the light
23%
 23% [ 9 ]
Squee and Spleen
23%
 23% [ 9 ]
Daath Prophet
3%
 3% [ 1 ]
Мееро
15%
 15% [ 6 ]
друг
36%
 36% [ 14 ]
Общо гласове : 39

АвторСъобщение
frezist
Форумен маниак

Брой мнения : 742
Registration date : 02.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Най-слаб Дота герой ?   Чет Юли 03, 2008 10:22 am

Da1337Do_OD написа:
Абе санда е доста бъгав... Верно кърти, но го сложете срещу някъв Interupter и стаа кофти. Преди беше по-добре със стария DoE.
Колкото до блууда, тоз герой магиосниците го мажат както в early, така и в late game. Зависи от отбора му дали ще се развие добре или ще пада.
а Kael е Int hero, на който му трябва висок левел. В началото има малко лайф и лесно го ганкват. Ако си направи магията за невидимост, пак ще бъде убит с wards, пък и невидимоста го slow-ва :)
ПП. Правил съм хубави игри и с трите героя! Просто за мене лично има далеч по-добри герои от тия :roll:

tuk ide ne6to vajno 4e sanda texni4eski za men e edin ot nai dobrite geroi na TURNIR BEZ SAND KING NQMA!!!!!!!!!!!!!!kolkoto do bloodseeker moje bi si prav na men mi e bezmislen tozi geroi no stava a ina4e za invokera ti trqbva o6te dve race i o6te edin mozak
Върнете се в началото Go down
React1ve-
Форумен маниак

Брой мнения : 414
Registration date : 12.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Най-слаб Дота герой ?   Чет Юли 03, 2008 2:05 pm

СК - САНД КИНГ !!!!!! вееее направил сам билд :)
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Най-слаб Дота герой ?   Пет Юли 04, 2008 4:35 pm

Абе хора, как може да отворите такава тема shock Няма слаби герои, има само слаби играчи. Кробелуса е егати лудия герой, а вие я изкарвате слаба. А да те приклещи 1в1 на реката с екзорсизъм и после пак си помисли. Миниора може да е слаб физически, но е супер луд... психически lol! Като почне с тия мини може сам да спре пуш от 10 вълни крийп и 5 стрент героя. Блуудсийкъра е един от фаворитите ми. Няма такъв изрод просто. Всичките "умници" ги прави на нищо. Инвокъра и аз не мога да го играя, но съм виждал чудеса с него в ръцете на някои хора. Езалора бил слаб за кил? Пак си помислете! Като го развия на дмг и си пусна 3-та да видите какви щети нанася... мале мале.
http://www.spamFORlife.com
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Най-слаб Дота герой ?   Съб Юли 12, 2008 6:01 pm

marto-shorto написа:
Абе хора, как може да отворите такава тема shock Няма слаби герои, има само слаби играчи. Кробелуса е егати лудия герой, а вие я изкарвате слаба. А да те приклещи 1в1 на реката с екзорсизъм и после пак си помисли. Миниора може да е слаб физически, но е супер луд... психически lol! Като почне с тия мини може сам да спре пуш от 10 вълни крийп и 5 стрент героя. Блуудсийкъра е един от фаворитите ми. Няма такъв изрод просто. Всичките "умници" ги прави на нищо. Инвокъра и аз не мога да го играя, но съм виждал чудеса с него в ръцете на някои хора. Езалора бил слаб за кил? Пак си помислете! Като го развия на дмг и си пусна 3-та да видите какви щети нанася... мале мале.
Начи почвам.... кробелуса... може да се каже че не е толкова слаб но е един от най тъпите герои у таз игра... безинтересен тъпи магии (освен първата) И е супер скучен за игра.... за ГОблина... Той си рулира там спор няма но по едно време се получава така че ставаш най слабия герой на мапа... Блууда.... скучен е просто... нищо интересно.... Инвокъра мога да го играя и го играя на метеор и магията за бонус атак спиид и стън дето е .... когато притрябва сменям и на сънстрайк.... не са нужни още 2 ръце и 1 мозък за този герой.... просто малко ограничено го играеш но го играеш ефективно... ест че някои който има мега хипер микро ще го играе на макс и на секи 5 сек ще сменя на точната магия която му трябва във този момент и ше рулира здравата... за езалора.... да слаб е за килове... тои няма киллинг мехаизъм.. и ест че кат го развиеш ше става за килове но едно е да ми кажеш че Санд Кинг става за килове/// а съвсем друго че езата става за килове.... щото санда например си има киллинг механизъм и може да разчита на това през цялата игра/// а езата просто се развива на макс и това е ..... преди този макс килове трудно стават..
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Най-слаб Дота герой ?   Съб Юли 12, 2008 6:48 pm

Кробелуса въобще не ми е безинтересен на мен shock Даже си ми харесва много. Това вече зависи от стила на игра. Но ултимата не можеш да кажеш, че е лош, абсурд! Гоблина... разбира се, че 1в1 ще загуби в директен сблъсък, но той не е за това. Все пак ако има достатъчно време да се подготви няма никакъв проблем да победи всеки герой. Инвокъра... там е работата, че не знам наизуст всичките му магии, нито пък ми се играе винаги с чак такова микро (не защото не мога, а просто защото още повече ще се изнервя). Езалора пък сега го тествах (в хофа, ама айде карай) - играхме срещу 4 инта и 1 стр. Ами с втората му магия ги скъсах всичките умници. Излиза тинкър, аз му бия втора, оня си пуска ракетите и готово - 1100 мана си отива! И си е много готин героя, страшен съпорт е и той. Само улта му малко куца, но пък останалите му магии са екстра. С първата още от 1 лвл мога сам да крийпвам в гората ;) Правя му мекансм, скади или дезолатор (по-често скади) и травелки.
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Най-слаб Дота герой ?   Съб Юли 12, 2008 7:13 pm

marto-shorto написа:
Кробелуса въобще не ми е безинтересен на мен shock Даже си ми харесва много. Това вече зависи от стила на игра. Но ултимата не можеш да кажеш, че е лош, абсурд! Гоблина... разбира се, че 1в1 ще загуби в директен сблъсък, но той не е за това. Все пак ако има достатъчно време да се подготви няма никакъв проблем да победи всеки герой. Инвокъра... там е работата, че не знам наизуст всичките му магии, нито пък ми се играе винаги с чак такова микро (не защото не мога, а просто защото още повече ще се изнервя). Езалора пък сега го тествах (в хофа, ама айде карай) - играхме срещу 4 инта и 1 стр. Ами с втората му магия ги скъсах всичките умници. Излиза тинкър, аз му бия втора, оня си пуска ракетите и готово - 1100 мана си отива! И си е много готин героя, страшен съпорт е и той. Само улта му малко куца, но пък останалите му магии са екстра. С първата още от 1 лвл мога сам да крийпвам в гората ;) Правя му мекансм, скади или дезолатор (по-често скади) и травелки.
Аз му прая Мека, БоТ , Скади и оттамнататъка МкБ може .... може и асаулт (Може вместо скади да се вземе сатаник) И Бътърфлай не е лоша идея за този герой .... абе зимаш му всичко възможно най мощно.. Друг предмет с който като съм играл му е помагал доста е Шива Гард .... но го правете само ако има повечко мелачки ..... и сега кат си спомня Лич със Шива и си пуска Фрост Шиелда и гледаш Мелетата им се намаля СУПЕР ЗДРАВО атак спиида lol! Много е фън така пробвайте го .... Лич вс мелее херос OWN
React1ve-
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Най-слаб Дота герой ?   Съб Юли 12, 2008 11:23 pm

Alien само гоблина не праи ни6то :)
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Най-слаб Дота герой ?   Нед Юли 13, 2008 3:41 pm

Е, много ясно, той е за отборна игра
HeyKiwey
Форумен маниак

Брой мнения : 699
Registration date : 02.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Най-слаб Дота герой ?   Пон Юли 14, 2008 11:40 am

UnrealReactive написа:

1. В началото се самоубива. По този начин натрупва пари и съотборника му, който е в неговия коридор натрупва много exp.
2. Като сложиш мина на кулата, тя започва да бие по мината. 1 мина се сваля с 2 удара... начи кулата си губи времето да прави два удара + след това получава много dmg + ако има крийп до кулата и той си заминава => яко изнасяне
3. Като започне да минира магазините, руните, горичката, рошан и т.н. противниците или започват да умират много често, или започват да се притесняват за мините и забравят за останалите играчи в отбора на миньора...
4. Доста бързо сабира пари => доста бързо събира тийм айтъмите (Guinsoo, Skady, Shiva...) и в късна игра на меле също е доста добър.

Това, че не го можете добре, или не сте виждали някой да го играе добре, не значи, че "не прави нищо" ;)
ПП. Трябва да го видите какво прави с дагър тоя герой! :lol:
Epicfail
Форумен маниак

Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Най-слаб Дота герой ?   Пон Юли 14, 2008 8:54 pm

на теория става бо само сипредстави как непрекаснато се налага да се самоубиваш или пък не можеш заради стн или сайлънс..все пак героя не е толко зле ама не се играе лесно с него

хоа казах ви най слабият герой е keeper of the light
http://dota-bg.4rumer.net
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Най-слаб Дота герой ?   Пон Юли 14, 2008 9:10 pm

Просто защото не можеш да играеш с него ли? Това е страшно силен герой в ръцете на подходящия човек. Още в началото на играта дразниш яко противниците, ако си на линия с инт герой (съотборник) постоянно му зареждаш маната, а пък втория му скил точи почти цялата мана на противника на последен лвл. Ако той има 1000 мана, ти му пуснеш магията (която, освен всичко друго е и без визуализация, тоест трудно може да се усетиш, че ти е кастната), той пусне някой нюк за 200 мана, и остава на нула.
Epicfail
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Най-слаб Дота герой ?   Пон Юли 14, 2008 9:24 pm

AR на петици се събира трудно с гоблин в началото без ЕМ
React1ve-
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Най-слаб Дота герой ?   Пон Юли 14, 2008 11:44 pm

Da1337Do_OD написа:
UnrealReactive написа:

1. В началото се самоубива. По този начин натрупва пари и съотборника му, който е в неговия коридор натрупва много exp.
2. Като сложиш мина на кулата, тя започва да бие по мината. 1 мина се сваля с 2 удара... начи кулата си губи времето да прави два удара + след това получава много dmg + ако има крийп до кулата и той си заминава => яко изнасяне
3. Като започне да минира магазините, руните, горичката, рошан и т.н. противниците или започват да умират много често, или започват да се притесняват за мините и забравят за останалите играчи в отбора на миньора...
4. Доста бързо сабира пари => доста бързо събира тийм айтъмите (Guinsoo, Skady, Shiva...) и в късна игра на меле също е доста добър.

Това, че не го можете добре, или не сте виждали някой да го играе добре, не значи, че "не прави нищо" ;)
ПП. Трябва да го видите какво прави с дагър тоя герой! :lol:

мерси 4е ми каза незнаех...
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Най-слаб Дота герой ?   Вто Юли 15, 2008 9:04 am

da se samoubiva6 e lamersko i typo......... az igraq max na mini ........ i btw towa deto towera biel po minata to tva ne e vqrno..... az kat sloja mina tq grymva i zima super mnogo na towera ..... ako e blizko.... LANd mine

Edit Admin: пиши на кирилица
Epicfail
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Най-слаб Дота герой ?   Вто Юли 15, 2008 10:01 am

не е тъпо да се бумнеж отначалото 2,3 пъти да напраиш някоко кила, може и дубъл с малко повече късмет, а после за да не те зимат щото минйора става донор а като земат и джем най-добре да се пръскаш на фонтана и като се родиш пак , а ако имаш кд в горичката при бараките и натиска6 H :confused: bounce affraid :D

btw:темата е интересна и ще направя анкета
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Най-слаб Дота герой ?   Вто Юли 15, 2008 10:12 am

Няма слаби герои, има слаби играчи! Няма да гласувам.
Epicfail
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Най-слаб Дота герой ?   Вто Юли 15, 2008 10:36 am

добремм да играем 1в1 аз дрол ти минйор или котл??? rendeer

няма смисъл нали

http://nagradite.net/kadishona <-- Моля, дайте точка! Благодаря!
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Най-слаб Дота герой ?   Вто Юли 15, 2008 10:55 am

Искаш ли тогава Дрол срещу Мипо? Защото виждам, че си го вклячил като слаб герой.
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Най-слаб Дота герой ?   Пет Юли 18, 2008 10:39 pm

откакто днес играхме с едни фр-та три в три и един противник игра с Пък феари драгон вече мисля че тои е наи слаб щото тои в леит геим за да напраи нещо трябва да има поне скади дагон и гуинзо а това е доста трудно и то в леит геим става само за саилънс и стъна от улта и ако има едно скади за слоу с първа като комбинира пък и пък 1в1 не се сешан кои знае колко герои да може да бие
може и да не съм прав де ма от както видях днеска оня не мога да мисля трезво :D :D

ПС: аз съм правил мн добри игри с пък ма се 1 :D
Epicfail
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Най-слаб Дота герой ?   Съб Юли 19, 2008 9:45 am

Мееро го сложиь защото някой беше казъл че е той аз твърдя обратното но няма значение.

ПП: ще играем просто трябва да си направя лотар и като ми качаш просто няма смисъл..!!!
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Най-слаб Дота герой ?   Съб Юли 19, 2008 10:28 am

А защо ще правиш Лотар? Защото не можеш да го победиш :lol:
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Най-слаб Дота герой ?   Съб Юли 19, 2008 2:20 pm

Дам ... И според мен няма слаб герой - има слаб играч :D
^NiGhT_eLf^
Форумен маниак

Брой мнения : 417
Registration date : 27.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Най-слаб Дота герой ?   Нед Юли 27, 2008 6:16 pm

и аз съм съгласен че няма най - слаб герой, щот ся мога да ви кажа че meepo за мене е най - слабия но мисля че е просто е труден за играене
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Най-слаб Дота герой ?   Нед Юли 27, 2008 10:33 pm

да миипо е труден за игра ма които каже че е слаб сиг не мое да играе дота миипо е страшен герои аз не го мога мн но съм виждал хора които праят чудеса с него миипо е луд
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Най-слаб Дота герой ?   Чет Авг 14, 2008 7:15 pm

Alex_95 написа:
да миипо е труден за игра ма които каже че е слаб сиг не мое да играе дота миипо е страшен герои аз не го мога мн но съм виждал хора които праят чудеса с него миипо е луд
Мийпо не е луд, а е ИМБА ! :drunken:
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Най-слаб Дота герой ?   Today at 5:24 am

Най-слаб Дота герой ?
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next